Кращі програми для розгону процесора AMD

Завдяки застосуванню програми AMD забезпечується досить ефективний розгін процесора. Вона являє собою певний вид мікропроцесорів для ноутбуків і комп’ютерів, які виробляються компанією AMD. В результаті її використання значно збільшується продуктивність даних устройств.Процессори мають технологію, за допомогою якої відкривається можливість для реалізації складних завдань з великою працездатністю для 32-х розрядних систем. Їх останні види також мають підтримку і 64-розрядних вичісленій.В реальному житті можливості вбудованого в систему процесора не застосовуватися у повному обсязі, так як це приводить до збільшення його експлуатаційного періоду. Процедура розгону повинна виконуватися саме поступово. В іншому випадку може бути заподіяна значна шкода складових компонентів ноутбука або ПК.Необходімо отримати інформацію про найефективніших додатках, за допомогою яких можна значно підвищити частоту функціонування процесора, виробленого AMD.Over Drive являє собою безкоштовний додаток для AMD 64, яке має досить велику потужність . Воно є для скачування на офіційному сайті даної компаніі.Страніца, де можна виконати установку пріложеніяПосле первинного старту програми на екрані з’являється діалогове віконце. У ньому користувачам надається інформація, що вони несуть всю відповідальність за дії, які можуть спричинити за собою вихід з ладу процесора. Після ознайомлення з нею відкривається доступ до основної сторінки даної програми.Схема дій для розгону центрального процесора:

  • в лівій частині відкрити спеціальний пункт од назвою Clock Voltage;
  • в першій вкладці представлена ​​інформація про тактову частоту всіх існуючих ядер мікропроцесора, а в наступній – доступний порядковий множник ядра, який підлягає зміні;
  • з метою налаштування множника буде потрібно клікнути на кнопку Контроль швидкості, яка зазначена на малюнку зеленим кольором, а потім провести регулювання повзунків.

Розгін за допомогою функції Advanced Clock Calibration

ACC – є додатком, яке створює розгін AMD athlon. З його допомогою забезпечується максимально точний підбір і регулювання частот. Функціонування може здійснюватися не тільки в самій операційній системі, але також ще і в БІОСе.В метою налагодження робочих процесів центрального мікропроцесора необхідно в меню материнської плати відкрити вкладку під назвою Performance Control. Необхідна для цього кнопка розташована в верху на основній панелі інструментів.Ефективність розгону залежить від роботи систем охолодження і харчування ноутбука або комп’ютера.

програма

Важливим завданням вважається підвищення тактової частоти роботи мікропроцесора з допомогою програми зараз. Крім цього, в результаті використання меню програми стає реальним розгін таких складових, як пам’ять і системні шини. У даній програмі передбачається генератор частот великої потужності і засоби для перевірки системи. З їх допомогою стає доступною регулювання роботи охолоджувальних систем та температурного режиму комплектуючих.Принцип застосування:

  • після запуску програми в лівій частині основної панелі відкрити відповідний пункт PLL Control;
  • з правого боку віконця з’явиться кілька повзунків, положення одного з яких (Selection) слід поступово змінювати (занадто швидке переміщення може викликати великий розгін і збій роботи процесора або інших апаратних складових);
  • підтвердити виконані зміни за допомогою спеціальної копкі.По подібною схемою також можна виробляти прискорення робочих процесів системних шин і оперативної пам’яті. З цією метою в вікні PLL Setup необхідно знайти необхідний для регулювання компонент. У верхній панелі можна побачити прилад, на якому відображається робоча потужність апаратних складових.

Використання даного оригінальну програму можна буде також і російською мовою в результаті завантаження русіфікатора.Прі виході частоти мікропроцесора за межі встановленого значення порушується угода про застосування апаратного компонента. У разі поломки процесора втрачається його гарантія, як і будь-якого іншого пристрою після розгону.

Ссылка на основную публикацию