Кращі незвичайні гонки на Андроїд і iOS

Всім привіт, шановні глядачі. З вами Нік Стоут і я знову приготував для вас черговий цікавий ТОП ігор на мобільники під управлінням Андроїд і iOS. В даний добірці ви знайдете п’ять незвичайних гонок, які не тільки змусять відчути себе за кермом, але і ще дозволять насолодитися безбашенних відбувається на екрані дії. Отже, погнали.

OffRoad Legends 2

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

П’яте місце займає гра з гучним і промовистою назвою OffRoad Legends 2. У даній грі вам доведеться опинитися за кермом величезного позашляховика і спробувати на цьому звірі пройти всі задані ігрові траси. Всього гра налічує 64 траси, що, як мені здається, досить немаленька цифра. Це буде не так-то просто зробити, адже траси таять в собі складні перешкоди і несподівані пастки, які зведуть всі ваші зусилля з подолання траси нанівець. У грі мене особливо радує непогана фізика, яка припаде до душі цінителям подібного жанру ігор. Крім позашляховиків для вибору вам також будуть доступні різні фури і КАМАЗи.

У грі на вищому рівні виконано буквально все, починаючи від погодних ефектів і закінчуючи музичним супроводом гри.

Repulze

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

На четверте місце я поставив непогані гонки виконані, в улюбленому багатьма, футуристичному стилі. Гра називається – Repulze. У даній іграшці вам належить сісти на транспорт майбутнього, який, зрозуміло, не їздить на колесах, а літає по повітрю. Всього в грі вам належить освоїти і двадцять чотири траси, на яких ви зустрінете не тільки небезпечні повороти і підступні перешкоди, але і потужних і безжальних суперників, що норовлять не тільки вас обігнати, але і фізично знищити за допомогою бойової зброї. Благо, на вашому транспортному засобі, також, встановлено різні бойові знаряддя, всю міць яких ви можете пустити проти своїх, особливо нахабних, суперників.

У Repulze вам буде доступні на вибір сім гоночних, транспортних засобів, кожен з яких має свої унікальні характеристики і зовнішнім виглядом.

Slingshot Racing

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

Почесне третє місце займає гра під назвою Slingshot Racing. Це не зовсім гонки, в звичному розумінні цього слова. У даній грі вам потрібно управляти не самим автомобілем, а спеціальним тросом, який чіпляється за зміцнення і дозволяє проходити вашому авто круті і складні повороти. У грі є, так званий, режим кар’єри, який містить в собі, ні багато ні мало, близько 80 заїздів різних рівнів складності. Чим більше трас ви проходите, тим складніше траси для заїздів відкриваються. Особливо радує режим мультиплеєра в грі до чотирьох чоловік, в якому ви зможете позмагатися в спритності і швидкості зі своїми друзями.

Звичайно, дана гра не замінить вам повноцінний гоночний симулятор, але може послужити непоганим таймкіллером. Так що вперед, покарати траси.

Reckless Racing 3

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

На друге місце в нашому сьогоднішньому ТОПі я поставив іграшку під назвою Reckless Racing 3. Цій грі можна давати звання – найбруднішою і безбашенні гри в жанрі гонок на мобільні операційні системи. До ваших послуг будуть близько 18 швидкісних автомобілів. Кожен з даних карів має унікальний зовнішній вигляд, а також ігрові характеристики, які, безсумнівно, будуть мати значення на небезпечних і звивистих трасах. Всього в грі вас чекає близько 24-х різних гоночних треків. Різної протяжності і різного рівня складності. Для любителів проходити гру від першої до останньої сторінки в Reckless Racing 3 передбачений режим кар’єри, в якому ви можете не тільки проходити траси, а й заробляти ігрову валюту.

Внутрішньоігрові гроші ви можете витрачати на придбання нових автомобілів, а також на поліпшення або тюнінг ваших старих авто.

Crash Drive 2

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

І нарешті, перше місце займає трешову і абсолютно безбашенния гра під назвою Crash Drive 2. У грі вам доведеться, проходить задані траси, попутно здійснюючи божевільні трюки і обганяючи настирливих суперників. Для вибору доступні кілька режимів гри, починаючи від звичайних гонок – змагання з суперниками і закінчуючи режимом збирання монет на час. Що мене особливо порадувало, ток цього великий і різноманітний вибір транспортних засобів: автомобілі, танки, шкільні автобуси, а також таксі. Система прокачування вашого транспортного засобу в грі також передбачена, чим більше трас ви проходите, тим більше отримуєте ігрового досвіду, тим буде вище рівень вашого авто.

У грі є можливість грати зі своїми друзями через інтернет в режимі мультіпелеер.

Ссылка на основную публикацию