Кращі незвичайні бійки на Андроїд і iOS

Всім привіт, шановні глядачі. З вами Нік Стоут і сьогодні я зробив зовсім незвичайний ТОП, а саме добірку найдивніших бійок на Андроїд і iOS. Ігри в ТОПі я розташував не по рівню графіки або складності геймплея, а за рівнем незвичайності самої гри, і за рівнем божевілля її розробників. Отже, погнали.

Zombie Deathmatch

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

На п’ятому місці нашого сьогоднішнього ТОПу успішно розташувалася барвиста гра під назвою Zombie Deathmatch. На дворі 2036 рік, в результаті дивного і небезпечного експерименту на свободу вирвався страшний вірус, який після потрапляння в організм людини перетворює останнього в страшного мутанта або в жахливого зомбі. Зрозуміло, натовп цих зомбі очолив найстрашніший і лютий труп на ім’я – Papa Rainbow. Ваше завдання, як головного доброго діяча, в скотився в пекло світі, зібрати свою банду зомбі і кинути виклик всім найбільш впливовим мутантів, щоб змінити владу одних поганих зомбі на інших, на цей раз добрих зомбі. Крім куркулів ви можете озброїти свою бойову команду різною зброєю, яке ефективно допоможе у вашій боротьбі.

Кожен з бійців має свої унікальні характеристики і зовнішній вигляд. Бойові вміння допоможуть вам в різних ігрових ситуаціях.

Ultimate robot fighting

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

На четверте місце в нашій добірці незвичайних файтингов я поставив гру під назвою Ultimate robot fighting. Дана іграшка, як мені здається, є яскравим представником такого жанру як свайп-файтинг. На цей раз на рингу зійдуться бойові роботи, які буде битися до повного знищення один одного в яскравих, видовищних і масштабних битвах. Так як роботи не відчувають болю не мають навіть краплю жалості один до одного, то знищення і сутички будуть воістину жорстокими. Перед початком боїв вам доведеться зібрати під своє командування групи найбільших забійних роботів, кожен з яких порадує вас своїм умінням боротися і бойовими характеристиками. Що стосується геймплея то він складається з різних сенсорних комбінацій: хуков, апперкотов і т.д.

Варто також відзначити непогану графіку в грі, яка задовольнить навіть найвибагливішого любителя жанру.

Sumotori Dreams

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

Почесне третє місце серед незвичайних файтингов займає гра, побачивши яку навіть бувалі гравці будуть здивовані. Іграшка називається Sumotori Dreams. За всієї своєї уявною простотою, гра має добре продуманої і реалізованої фізикою, і буквально затягує вас в ігровий процес. Складно знайти подібні ігри серед сірих і нецікавих представників жанру файтинг. По суті, всі бій в грі зводитися до мети – виштовхати своїм противникам за межі ігрового рингу. Хто зміг здійснити цю, в деяких моментах, непросте завдання, той і виграв. Ви можете боротися проти комп’ютерного суперника, а можете грати разом зі своїм другом. Дана гра підтримує варіант гри двом гравцям на одному мобільному пристрої.

Рекомендую вам пограти в цю іграшку, якщо ви втомилися від пафосних і популярних файтингов на Андроїд і iOS.

Animelee

Завантажити на Андроїд –

Завантажити на iOS –

Друге місце в даному списку ігор займає гра, в деякій мірі, з промовистою назвою Animelee. Перший раз запускаючи гру багато хто не очікують будь треш його чекає всередині. Хочу представити перший файтинг в якому в ролі бійців виступають тварини. У бою тварин братимуть участь такі звірі як: птиці, тигри, лисиці та інші звірі. Ну, де ви ще побачите повноцінний поєдинок між левом і лисицею? Тільки в цій грі. Величезним плюсом грі служить її неоднозначність, мало, для перемоги, просто наживати перші-ліпші кнопки, тут потрібно вибудовувати стратегію бою, виробляти тактику. У грі вас чекає режим проходження, який розбитий на 12 етапів рівнів, розподілених по всій земній кулі.

Також ви можете насолоджуватися даною грою разом зі своїми друзями в режимі мультиплеєра.

Ragdoll Fighting – One Vs All

Завантажити на Андроїд –

І нарешті, на першому місці стоїть дуже незвичайна гра файтинг на Андроїд і iOS, яка називається Ragdoll Fighting – One Vs All. Як ви можете бачити з відеоряду, бійці в цій гирі представляють простих чорних чоловічків, без будь-яких індивідуальних зовнішніх особливостей. Ваше завдання, управляючи одним з таких чоловічків забити і розтрощити своїми ударами суперника. Звичайно, повноцінним файтингом цю гру навряд чи назвеш, але одне її виконання і реалізація заслуговують найпильнішої уваги.

Що хочеться відзначити так це можливість грати в цю гру з одним в кооперативному режимі, тобто удвох боротися проти суперників.

Ссылка на основную публикацию