Кращі ігри на PC з хорошим сюжетом: ТОП-10

Геймери діляться на два типи: одним подавай ідеальну графіку, для інших більш важливим є сюжет. Звичайно, завжди хочеться знайти оптимальне поєднання геймплея і фізики, проте всім не догодиш. Тому в цьому рейтингу акцент буде зроблений в першу чергу на сюжет.Пріведенние в списку гри визнані в усьому світі. Вони змусять будь-якого гравця з відкритим ротом зануритися в захоплюючий віртуальний світ. Цінність більшості з представлених ігор в тому, що вони на сьогоднішній день стали багатосерійні франшизами. Завдяки цьому пройшовши одну частину, не охолоджуючись від емоцій ви можете переходити відразу до іншого.

№10. Assassin’s Creed

У перекладі назва цієї серії ігор означає «кредо вбивці». У 2008 році гра Assassin’s Creed стала доступною на персональних комп’ютерах. Хоча ще з часів виходу першої частини, призначеної для приставок, багато начулися про хорошу роботу проізводітелей.Сюжетная лінія Assassin’s Creed є поєднанням сьогодення з минулим. Головному герою Дезмонд доведеться побувати відразу в декількох різних періодах світової історії.На момент виходу першої частини Assassin’s Creed гравці зіткнулися з небаченими до того можливостями. Раніше не було гри, де можна було б настільки широко використовувати ігровий світ. У Assassin’s Creed можна лазити по скелях і деревах, стрибати по дахах, скакати верхи на конях і плавати з водних просторам.Ассасін повинен вміти справлятися з різною зброєю. Тому граючи за Дезмонда, геймери можуть знищувати ворогів і мечем, і пістолетом. Більш того – вбити супротивника можна навіть голими рукамі.Прі цьому не завжди потрібно терміново виконувати основні завдання. Ви маєте можливість вільно переміщатися по місту, отримувати нові вміння та заробляти гроші. А самі завдання є дуже цікавими. Головному герою належить змінити історію Старого Світу і Америки.

№9. Mass Effect

Гра Mass Effect, навпаки, переносить користувачів в майбутнє – приблизно на сто років вперед.Главний персонаж зіткнеться з серйозними противниками у вигляді раси розумних роботів. Герою доведеться побувати в різних точках Галактики. Деякі завдання геймеру потрібно буде виконати самостійно, в інших – на допомогу прийдуть товариші.Гравцеві не завжди обов’язково переміщатися послідовно по основної сюжетної лінії. Йому дозволено брати участь і в інших цікавих міссіях.Всего в серію Mass Effect входять три гри, а вже скоро з’явитися і четверта частина. Особливість серії – це можливість переносити збережені файли з першої частини в другу і так далі. Тому «прокачаний» вами Капітан Шепард може продовжити розпочате в наступних іграх Mass Effect.

№8. Half-Life

Наступним представником футуризму є Half-Life – безперечно легендарна гра. Відмінністю від Mass Effect є той факт, що тут фантастичні події розгортаються в наш час. Багато геймери полюбили Mass Effect за те, що в ній немає докучливих вступних або заключних відеороликів. Через їх відсутність геймеру не потрібно відволікатися, зосереджуючись на своїй основній міссіі.Доктор Фрімен стане захисником людства від інопланетного вторгнення. Використовувати для боротьби можна все попалися під руку предмети і види зброї.Творці Half-Life змусили думати гравців набагато ширше. При зустрічі з інопланетянами можна буде застосовувати ящики, бочки і навіть самих ворогів. Хедкраби і Снарке – проти таких персонажів ви не поборе великі нігде.Наіболее очікуваної в світі грою довгий час вважався третій епізод Half-Life, який повинен був завершити історію про Гордона Фримене. Гравці чекають її виходу вже практично десять років, однак схоже, що компанія Valve остаточно відмовилася виконати свої обіцянки.

№7. GTA

Якщо згадувати про ігри з хорошим поєднанням графіки і сюжету, то саме Grand Theft Auto буде претендувати на перше місце. У різних частинах гри геймери перевтілюються в різних героїв. За цих персонажів доводиться не один раз переступати закон, виконуючи місії для бандитських группіоровок.На San Andreas і Vice City виросло відразу кілька поколінь геймерів. Самі міста, в яких розгортають дії, є практично точною копією Лос-Анджелеса і Майамі. В Grand Theft Auto геймер може і зовсім не проходити місії. Тут можна працювати в таксі, в швидкої допомоги або пожежній службі, тим самим заробляючи гроші. А можна збагатитися і незаконними методами – наприклад, грабуючи людей на уліце.Особое увагу в GTA приділено поліції. Після помічених злочинів за головним героєм буде вестися переслідування. Однак і від поліції геймеру під силу сховатися завдяки різним «фішками» Grand Theft Auto.
А вже наступні частини GTA 4 і GTA 5 стали новим витком розвитку ігор. До всіх наявних переваг гри автори додали ще й неймовірну фізику. У цих частинах гравці можуть побути в ролі відразу декількох різних персонажів, виконуючи абсолютно різнотипні місії. При цьому перемикатися на героїв майже завжди можна самостійно, і тільки при проходженні місії це робиться автоматично.

№6. Dragon Age

Ця гра дозволить геймерам опинитися в середньовічному світі з усіма його принадами – політичними інтригами і війнами. І хоча Dragon Age наповнений фантастичними персонажами, а й дух середньовіччя в ній присутній.Автори гри знайшли місце в сюжеті навіть для любовної лінії. Важливо, що Dragon Age має відразу кілька варіантів розвитку сюжету. Тож не дивно, що на її проходження гравці витрачають багато времени.В грі велика кількість персонажів, що відрізняються один від одного своїми навичками. Багато з них стануть вашими побратимами під час боротьби зі злими врагамі.Інтересно, що над Dragon Age працювали розробники, які подарували світу вже згадану гру Mass Effect. З першого дня появи Dragon Age гра позиціонувалася як «олдскульна» РПГ.

№5. мафія

Після виходу першої Мафії друга і третя частини вважалися найбільш очікуваними в ігровому світі. Продовження цієї гри повністю задовольнили очікування геймерів. Божевільні 30-і роки і кінець 40-х – саме в ці періоди 20-го століття Мафія переносить своїх гравців. Дії розгортаються в США. Вам доведеться зіткнутися з часом, коли один за іншим в Америці утворювалися мафіозні клани. На їхньому протистоянні будуються практично всі частини.Уже перша частина показала, що розробники мають відмінну фантазією, адже сюжетна лінія вийшла дуже і дуже цікавою. Її особливістю стала наявність «вільного» режиму, де немає необхідності займатися місіями. У наступних частинах такої можливості немає, але зате сам сюжет в них виявився не менш захоплюючим.

№4. Відьмак

Основою для цієї гри стала книга Анджея Сапковського. Відьмак Геральту необхідно буде подолати багато проблем, щоб в результаті очистити світ від нечисті. Цікаво, що багато геймери вже після проходження цієї гри бралися за книги польського фантаста.На Геральта нападає амнезія і йому доводиться заново освоювати те, що він вміє. Його чекають бою не тільки з монстрами, але і з людьми. Відьмак дійсно поглинає гравців в себе. Не в останню чергу це відбувається завдяки похмурої, але при цьому неповторній атмосфері.Дві найбільш значущі особливості Відьмака:

  • присутній любовна лінія;
  • головний герой старіє.

№3. Fallout

Вижив безіменний герой Fallout бореться з фантастичними персонажами постапокаліптичного світу – на основі цієї історії побудований весь сюжет популярної гри. Розробники підготували величезну кількість різноманітних за своєю суттю завдань, які змушують не просто вистрілювати якомога більше патронів, а й поламати голову для їх виконання. Кожна з чотирьох частин заслуговують на особливу увагу.Бій з противниками у всіх частинах проходить в покроковому режимі, в якому у гравця є час добре подумати і вибрати найбільш ефективний спосіб нанесення шкоди. Для спрощення деяких завдань передбачені підказки, вискакують на екрані. У героя є маса навичок, кожен з яких можна поступово розвивати після виконання поставлених завдань.

№2. Fahrenheit

Головного персонажа цієї гри звинувачують у злочині, якого він не скоював. Вся суть гри будується на тому, щоб довести свою невинність. Вже в цій грі сюжет в десятки разів перевершує графіку. Однак це й не дивно, адже з’явилася вона ще в далекому 2005-му році.Авторами Fahrenheit були продумані три різні кінцівки в залежності від дій геймери. І хоча місця для маневру не так багато, якщо порівнювати з іншими іграми, але щоб виплутатися з ситуації, що склалася доведеться витратити не один час.По фактом на кожному етапі гравець вибирає певний варіант, від якого в підсумку і буде залежати розв’язка.

№1. Alan Wake

Чи не додати Alan Wake в список з ігор з кращими сюжетними лініями було просто не можна. Реальна і вигадана дійсність головного персонажа змішалися в основі сценарію цієї гри.Гра Alan Wake відноситься до хоррор-жанру. Геймерів очікують часом нереальні повороти сюжету. Містичні події не дадуть розслабитися ні на хвилину. Зустрівшись з ланцюжком таємничих історій, просто неможливо перестати грати, не довівши справу до самого конца.Да і чи можна було очікувати чогось звичайного ві
д людей, які раніше створили Max Payne?

Ссылка на основную публикацию