Кращі ігри для iPhone у 2020 році

Кращі ігри для iPhone, які ви можете знайти прямо зараз

Якщо у вас є новий або модернізований iPhone, або вам просто набридло те, що у вас вже є, то ви будете в захваті від того, що можете революціонізувати його, перетворивши в одну з найбільших консолей всіх часів.

Це тому, що iPhone, можливо, поклав початок революції мобільних ігор, ставши будинком для захоплюючих інновацій мультитач через порти відомих аркадних ігор.
Сьогодні більшість телефонів – це потужні портативні консолі, якщо ви знаєте, які ігри вам потрібні. Цей огляд охоплює кращі ігри для iPhone, доступні прямо зараз.

Marching Order
Marching Order – забавно-абсурдна логічна гра, в якій грає одержимий лідер групи, який повинен радувати своїх учасників. Якщо він цього не робить, катастрофа настає, як група раптово падає в купу.
Щоб зберегти зміст цих тварюк – справжній звіринець мультяшних тварин – необхідно відповідати на їх текстові повідомлення. У цих коротких посланнях конкретно вказано, де кожен член хоче стояти – наприклад, хтось може хотіти бути поряд з барабанами або перебувати між тваринами з хутром.
Це весело, мило, нерозумно, а також досить просто на перший погляд. Але все більше тварин додається після кожних кількох успішних маршів – і якщо цього все ще недостатньо, щоб кинути виклик вашому мозку і цифрам, є більш жорсткий режим, коли ви переставляєте свою химерну групу на час.

Гра Marching Order

Twinfold
Twinfold спочатку нагадує класичну трійку iOS-слайдерів! Ви переміщаєте карти в межах клаустрофобной сітки, прагнучи підібрати пари і подвоїти їх номінальну вартість, а також карти всіх видів спорту, наповнюючи їх типом особистості, зазвичай відсутнім в таких іграх.
Однак дуже швидко ви розумієте, що Twinfold має більше спільного з покроковими обхідниками підземель, ніж з головоломками. Ваша мета в першу чергу вижити; і це вимагає від вас вивчення і освоєння правил і здібностей, які дозволяють вам ефективно боротися з ворогами, що бродять по лабіринтах, які зміщуються і змінюються кожного разу, коли ви ковтаєте жовту картку, яка дає енергію.
Незважаючи на тісні межі арени, тут є маса глибини – але вона знаходиться за яскравим і привабливим інтерфейсом, який забезпечує безпосередність і доступність.

гра Twinfold

евклидово небо
Euclidean Skies бере за основу класичну iOS-платформу Euclidean Lands і розтягує її до межі. Землі змушували вас рухатися крок за кроком на плавучих спорудах, схожих на кубики Рубіка, нападаючи на сусідніх ворогів в шаховому стилі. Управління ландшафтом було так само важливо, як і напрямок вашого наступного кроку. Але в небесах сама земля може бути розірвана на частини.
Це означає, що тиха заводна елегантність оригіналу була замінена свого роду хаотичним ударом мозку. Вам може бути доручено знищити хребет гігантського монстра, переробивши ландшафт, або з’ясувати, як можна одночасно прокласти шлях до вимикача і деяким дверей.
Це важка робота, але надзвичайно корисна; і навіть не дивлячись на те, що гра на сенсорному екрані виглядає трохи складніше, синхронізація з iCloud означає, що ви завжди можете продовжити з того місця, де зупинилися на своєму iPad.

Гра Euclidean Skies

Reigns: Game of Thrones
Reigns: Game of Thrones дає відому ліцензію тепер знайомим жайворонків Tinder-meet-kingdom з оригінальних Reigns. Ви прагнете задовольнити потреби і бажання своїх підданих і ворогів, зберігаючи щастя для армії, церкви, людей і банку – але не настільки, щоб вони спровокували вашу передчасну кончину.
Флік карти вліво або вправо, і ваші рейтинги схвалення змінюються відповідно – і іноді непередбачувано. Квести і теми проходять всюди, забезпечуючи дивовижну глибину, враховуючи основну природу ваших взаємодій.
Написання чудово, хоча гра приємніша, якщо ви є шанувальником серіалу, на якому вона заснована. Але навіть якщо ви новачок, це Царювання забавно, коли ви бачите, як далеко ви можете проникнути в його складну оповідальну мережу, перш ніж вас жорстоко уб’є будь-яку кількість ворогів.

Гра Reigns: Game of Thrones

Sid Meier’s Civilization VI
Sid Meier’s Civilization VI – одна з кращих стратегій ПК для 4X (eXplore; eXpand; eXploit; eXterminate). Його покрокові махінації змушують вас досліджувати абсолютно новий світ, прагнучи стати домінуючою цивілізацією, завойовуючи простір, стаючи безглуздо багатим або даючи всім іншим удар ногою, поки ваша натовп не залишилася єдиною.
Коли гра вийшла на iPad, це було одкровенням, але тепер воно на вашому iPhone. Це не урізаний, мультяшний підхід – це повний досвід.
За високою ціною є і недоліки: гра з сенсорним екраном на телефоні, вимагає потужного устаткування і не підтримує синхронізацію з хмарою. Нам би хотілося пограти в поїзд кілька разів, а потім продовжити на iPad. Не кажучи про неприємності, ця гра демонструє потенціал занурення в ААА на iPhone, як ніхто інший.

Гра Sid Meier’s Civilization VI

Meteorfall: Journey
Meteorfall: Journey – це пригодницька гра, зручна для мобільних пристроїв, але замість того, щоб ваш герой відправився на той світ, схожий на сітку, в фантастичному світі, все тут засновано на колоді карт.
Рішення приймаються в стилі Тіндера, коли ви проводите пальцем вліво або вправо. Ви можете побити монстра або зберегти свої сили на потім, знаючи в глибині душі, що підвищення сили відбувається тільки з бойових перемог. Або, перебуваючи в дорозі, ви можете зіткнутися з вибором: відвідати коваля для поліпшення зброї або в храмі, щоб оптимізувати карти, які у вас є.
Це може здатися складним, але насправді це не так. Метеоропад: Подорож є і негайно, але з достатньою глибиною, щоб ви могли грати в протягом багатьох місяців через його полуслучайних налаштувань, безлічі героїв і різноманітних квестів.

Гра Meteorfall: Journey

Card Crawl
Card Crawl – це пасьянс, переосмислений як гусеничний, або, можливо, навпаки. У будь-якому випадку, це наштовхує вас на колоду з 54 карт. Протягом кожного раунду він здає чотири карти, які можуть бути сумішшю зброї, зілля, заклинання і огидних ворогів.
Ваші чотири слота призначені для шукача пригод, ваших двох рук і рюкзака, в якому можна заховати предмети на потім. Здоров’я авантюриста зменшується, коли він бореться з монстрами (якщо він не озброєний), але ви можете протистояти йому, завдаючи ударів мечами (або ховаючись за щитом, як боягуз).
Ігри короткі – всього кілька хвилин, але Card Crawl вдається збалансувати випадковість і стратегію. Згодом ви зможете розблокувати нові здібності і виробити стратегії, що дозволяють підвищити ваш високий бал. Це вишукана, захоплююча і розумна гра в карти, яка ідеально підходить для iPhone.

Гра Card Crawl

Swap Sword
Хоча в основному це гра в жанрі «три в ряд», «Змінний меч» додає в рівняння величезну порцію бродячих підземель і покрокової стратегії. В результаті виходить свіжа гра, яка поєднує в собі напруженість, планування і ризик для досягнення максимального ефекту, додаючи енергію і шипіння в жанрі, який в іншому втомився.
Механіка схожа на Bejeweled (поміняйте місцями два предмета, прагнучи побудувати ряд з трьох або більше); але ви також повинні вберегти героя від бродячих монстрів і зібрати достатньо ключів, щоб відкрити вихід на наступну стадію.
Спочатку це відносно просто, але на більш пізніх етапах ви відбиваєте божевільна кількість ворогів, врівноважуєте бонуси і вирішуєте, що кольоровим дорогоцінним каменям ніколи не було так складно.

Гра Swap Sword

Solitairica
Карткові ігри пройшли довгий шлях з часів, коли ви завершили пасьянс на ПК, і були винагороджені тим, що ці картки трохи підстрибували по екрану. У Solitairica ви замість цього занурюєтеся в фантастичний світ, де з якоїсь причини все битви відбуваються за допомогою карткових колод. І ваша нагорода в тому, щоб не бути жахливо убитим тим чи іншим монстром.
Пасьянс сам по собі безжально спрощується до рівня гри вище або нижче, коли ви сподіваєтеся, що у вас буде багато карток, щоб підірвати захист вашого ворога. Тим часом вони атакують вас всілякими атаками, від загострених паличок до створення карток, відрощувати бороди, які потрібно зламати.
Карти також мають енергію, яку ви можете збирати, щоб включити кидок заклинань на вашого супротивника; їх можна модернізувати під час кампаній через ігровий магазин.
Ми впевнені, що все це звучить жахливо складно, але насправді це м’яка, кумедна, цікава карткова гра з фантастичним ухилом. І картки з бородами.

гра Solitairica

Exploding Kittens
Високооктанові карткові гри не здаються найбільш підходящими для ігор на iPhone, але «вибухають кошенята» прекрасно відображають маніакальний хаос оригіналу, ілюстрованого вівсянкою. Згідно з цією версією, це російська рулетка з гримучими кішками.
Гравці по черзі беруть карту, і якщо вони отримують вибухає кошеня, вони повинні знешкодити його або виявляться поза грою.
Стратегія приходить у вигляді карт дій, які дозволяють вам заглядати в колоду, пропускати хід, красти карти у противника і витягати з нижньої частини колоди «як дитина, яким ви є».
Підтримується локальний та онлайн-мультиплеер, таймери заважають людям байдикувати, а лічильник «шанс кошеня» допомагає всім відстежувати шанси.

Гра Exploding Kittens

Ссылка на основную публикацию