Кращі ігрові відеокарти 2020

Більшість користувачів використовують свої комп’ютери не тільки для роботи, але і для розваг. Ні для кого не секрет, що відеокарта є основним компонентом ігрового ПК, саме ця деталь відповідає за графічні краси і технології. Проте не кожна людина знає, який же відеоадаптер потрібно вибрати, щоб улюблена гра йшла без гальм. Наша стаття допоможе вам визначитися з найкращими ігровими відеокартами 2016 року.

Початковий рівень

Стартуємо з початкового класу. Якщо у вас зовсім небагато грошей, але пограти в свіжі проекти все ж хочеться, то даний клас карт саме для вас. Прекрасним зразком є ​​GeForce GT 730, дана карта цілком доступна за ціною, а також має хороший ігровий потенціал, на ній ви зможете пограти в багато нові проекти на не самих високих настройках. Але майте на увазі, є дві версії відеоадаптерів – з пам’яттю GDDR-3 і GDDR-5, брати потрібно саме 5-ю версію, тому що екземпляри з 3-й версією мають помітно меншу продуктивність.

Продовжуючи тему бюджетних рішень можна обійти стороною карту GeForce GTX 950 – відмінний екземпляр, як за ціною, так і за якістю. Дана карта здатна (за умови, що інші комплектуючі вашого ПК не надто старі) видавати в ресурсномістких іграх (GTA 5, Metro: Last light і інші) від 30 до 50 кадрів на середньовисоких налаштуваннях графіки.

Дана стаття навчить вас правильно вибирати геймерские відеокарти – 

Якщо ви не знаєте потужність свого відеоадаптера, то вивчіть нашу статтю, ми допоможемо вам, читайте далі.

AMD також пропонує непогане рішення в даній ціновій категорії – Radeon R7 370, даний відеоадаптер трохи поступається за характеристиками GTX 950, але також є гідною картою.

оптимальний рівень

Якщо ви хочете грати на високих настройках, але при цьому не випробовувати гальм, то карта GeForce GTX 960 ідеально для цього підходить. Є дві версії – з 2 і 4 Гб відеопам’яті, остання стоїть трохи дорожче, але це того варто, багато сучасних проекти використовують понад 2 Гб пам’яті на високих налаштуваннях.

AMD пропонує нам Radeon R9 380X (беріть карту саме з індексом X в кінці), продуктивне рішення, яке без проблем запустить всі нові ігри в дозволі 1080р на високих налаштуваннях графіки. Остання частина Metro, Middle Earth: Shadow of Mordor зможуть йти на 50-60 кадрах в секунду.

Високий рівень

Продовжуємо наш огляд кращих відеоадаптерів. На черзі у нас екземпляри, які коштують не дуже дешево, але при цьому дають чудовий рівень продуктивності на кілька років вперед. Прекрасно себе зарекомендувала GeForce GTX 1070, вона дозволить грати на максимальних налаштуваннях графіки в дозволі понад 1080р. Крім того, вона має хороший заділ на роботу з VR (окуляри віртуальної реальності).

  • The Witcher 3: Wild Hunt в дозволі 2К і ультра настройках зможе видавати 45-50 кадрів;
  • Rise of the Tomb Raider покаже 50-60 кадрів;
  • Metro: Last Light також продемонструє 50-60 кадрів.

Якщо ви прихильник продукції AMD, то найближчим конкурентом буде карта R9 Fury X, але дане рішення коштує дорожче, але при цьому демонструє меншу продуктивність.

Перераховані вище гри зможуть йти на цій карті з частотою 40-50 кадрів.

Граємо в 4К

Прогрес не стоїть на місці, дозвіл 4К потихеньку входить в наше життя. Монітори та телевізори з 4К підтримкою зараз стоять дуже дорого, тому не кожен може собі їх дозволити. Але якщо ви здатні витрать на відеокарту 600-700 доларів, то, напевно, сучасний дисплей зможете також купити.

Якщо ви хочете відчути всі принади нових технологій, то для цього знадобитися потужний відеоадаптер. Таким якраз є GeForce GTX 1080, дана карта дозволить грати в 4К дозволі на максимальний налаштуваннях не відчуваючи при цьому ніяких гальм, також GTX 1080 відмінно працює з VR-пристроями.

Хочете зібрати недорогий, але гідний комп’ютер, але не вистачає знань? Просто вивчіть наш матеріал – 

Ми допоможемо вам зібрати комп’ютер, який потягне всі сучасні ігри, прочитайте нашу корисну статтю.

Radeon RX 480 коштує трохи дешевше, але при цьому трохи слабкіше карти вище. При цьому вона чудово тягне гри в дозволі 2К на максимальних налаштуваннях, також в ній здійснена поліпшена підтримка VR.

підсумки

В цьому році бій двох гігантів – AMD і Nvidia було вельми цікавим. В AMD упор зробили на більш доступний і дешевий сегмент ринку, а в Nvidia зосередилися на флагманських рішеннях, кожна компанія досягла певних успіхів. Рядовий геймер вибирає виходячи зі своїх фінансових можливостей. Якщо у вас немає мети грати в усі сучасні ігрові проекти, то можете брати що-небудь із середнього сегмента (а для ігор на зразок Dota 2, CS: GO цілком підійде GT 730). Якщо ж у вас є бажання і можливості долучитися до 4К, то тут не обійтися без дорогих флагманських рішень, ціна їх висока, але і продуктивність гідна.

Сподіваємося, на ша стати допомогла вам визначитися, і ви підібрали для себе оптимальну відеокарту.

Ссылка на основную публикацию