Кращі гонки на Андроїд і iOS вийшли в 2020 році

Я вже давно знаком зі спортивними симуляторами, в даному випадку гонками, ще на сеге грав в далекі нульові. На щастя чи на жаль, час пішов і настали часи мобільних гонок. Погнали, гонки на Андроїд і на iOS.

5 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android – очікується вихід.

П’яте місце в нашому, у всіх сенсах, швидкому ТОПі займають гонки на мотоциклах від першої особи Raceline CC. Мета гри, як це дивно не звучить, практично як і у всіх гонок проста – прийти до фінішу першим, обігнавши на гоночній трасі всіх суперників. В даному випадку гоночною трасою виступають вулиці густонаселеного міста.

Крім звичайного змагання на швидкість з іншими гравцями вам доступні такі режими гри як дрифтинг, бустери та інші. Участь у внутрішньоігрових чемпіонатах ви будете отримувати ігрову валюту, яку можна витрачати на апгрейт своїх байків, а також на купівлю нових.

Управління в грі – один дотик, особливо порадує новачків.

4 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Четверте місце займають ще один гонки на мотоциклах, на цей раз, правда, з видом від третьої особи. Іграшка називається SBK15 Official. Гра заснована на популярному світовому чемпіонаті по супербайку. У грі доступна велика кількість байком з озвученого вище чемпіонату.

У грі доступні такі режими як: чемпіонат, Quick Race і Challenge, а також відсутній в попередній версії гри режим – Time Attack.

В іншому все як завжди, викручуйте газ до упору, входите в небезпечні повороти на крутих трасах, ну і зрозуміло приходите до фінішу першим.

3 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Отже, залишимо осторонь гонки на мотоциклах і перейдемо до більш традиційним гонок – на автомобілях. Почесне місце в ТОПі гонок займає гри під назвою – Nitro Nation. Nitro Nation представляє з себе гру в жанрі драгрейсер. Тобто вам потрібно не проходити звивисті траси і вписуватися в повороти, а змагатися з іншими драгрейсерам в швидкості на прямій трасі. Трасою в грі служить, як це часто буває в іграх подібного жанру, звичайна міська вулиця.

Дуже непоганий відмінною рисою даної гри є, то, що вам доведеться не тільки ганяти по вулицях пускаючи пил в капот супернику, а й працювати на зовнішнім виглядом свого залізного друга. Характеристики, колір, аерографія – всі ці речі зроблять гонку більш різноманітною.

2 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Друге місце займає гри випущена за мотивами популярного фільму Форсаж.

Гра представить нам на вибір три режими: драгрейсинг – в цьому режимі вам належить змагатися в швидкості на прямій трасі з іншими гонщиками; стритрейсинг -, я думаю назва режиму говорить сама за себе, тут вам доведеться обігнати спраглих вашого фіаско суперників; третій режим гри називається – розбирання, вам потрібно таранити своїх суперників прагнучи відправити їх на лопатки якомога швидше.

При вдало проходженні різних гонок на різних режимах вам буде нараховуватися спеціальна внутреігровая валюта, яку ви можете витрачати на різні покупки, в тому числі і на покупку нових автомобілів.

1 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Нарешті перше місце займає гоночний симулятор з дуже відомою назвою, яке знайоме кожному геймеру – Need for Speed: No Limits. У грі присутні три різних види гонок: на час – в цьому режимі за певний час трасу; Car Delivery – в цьому режимі вашим завданням є доставка машини в цілісності й схоронності в певне місце; Duel – змагання в швидкості і умінні і їздити з іншими гравцями.

За вдале проходження трас, вам нараховуються спеціальні бонуси, які ви можете витрачати на модифікацію існуючих і покупку нових автомобілів.

Викликає подив і деяку неоднозначну реакцію той факт, що за зароблену внутрішньоігрову валюту, для кожної траси вам потрібно купувати ні що інше як – бензин. Ось такий цікавий ігровий момент.

Завантажити всі запропоновані в добірці гри, а я сподіваюся, вона вам сподобалася, ви можете за відповідними посиланнями.

Ссылка на основную публикацию