Краща програма для створення слайд-шоу і відео з фотографій

Навчитися створювати ролики зі знімків може кожен. Для цього потрібно лише спеціальна програма, музика і, звичайно ж, фотографії. Якщо з останніми двома пунктами все зрозуміло, то з першим часто виникають проблеми. З цієї статті ви дізнаєтеся про одну з найбільш зручних програм для створення відео з фото. Називається вона “ФотоШОУ PRO”. Ця програма однаково підійде для роботи і новачкам, і користувачам, які вже мають досвід в розробці слайд-шоу.

Рекомендую скачувати програму “ФотоШОУ PRO” на офіційному сайті розробника.

Давайте подивимося, як воно влаштоване “зсередини” і на що здатне.

Створення проекту. В “ФотоШОУ PRO” можна створювати відео з фотографій з нуля (опція “Новий проект”) або ж на основі шаблонів (опція “Слайд-шоу за 5 хвилин”). Також зі стартового меню завжди можна перейти до проектів, над якими велася робота раніше. Для цього потрібно клікнути “Відкрити проект” або звернутися до блоку, розташованому трохи нижче цієї кнопки.

Матеріали. При створенні відео можна використовувати будь-які фотографії і картинки з папок ПК, а також повноцінні відеоролики. Щоб додати фотографії в проект, знайдіть їх через огляд або провідник і перетягніть на таймлайн.

У вкладці “Колажі” користувачів, які тільки осягають мистецтво монтажу, чекає приємний сюрприз. Тут представлена ​​підбірка слайдів, доступних для використання в будь-яких проектах.

В меню “Заставки” і “Титри” також зібрано кілька десятків статичних і анімованих слайдів. Серед них є як універсальні шаблони, так і заготовки на певні теми: Новий рік і Різдво, школа, романтика, бізнес та інші.

Ефекти і переходи. Плавне віддалення, раптове наближення, поворот на 360 ° і ефект, що імітує політ – все це ви знайдете в каталозі ефектів. Всі варіанти анімації можна переглядати перед додаванням на слайди.

Програма дозволяє налаштовувати анімацію слайдів вручну в редакторі. Тут можна анімувати будь-який шар за допомогою ключових кадрів, а також доповнити композицію спецефектами.

Для кожної фотографії можна вибрати переходи. В каталозі є як стандартна анімація, яка може бути знайома багатьом з Power Point, так і унікальна, доступна тільки в “ФотоШОУ PRO” – 3D і подвійні переходи, а також градієнти.

Якщо слайдів в проекті багато, а часу катастрофічно не вистачає – скористайтеся функцією “Випадкові переходи” або “Випадкові ефекти”. Тут все просто: ви натискаєте на неї, вказуєте пріоритетний тип анімації, а все інше програма робить самостійно. Також можна просто застосувати до всіх слотів проекту один і той же вид анімації.

Озвучка.

При роботі з програмою для створення відео з фотографій “ФотоШОУ PRO” можна використовувати в якості фонової мелодії трек з вбудованою колекції. У ній представлені аудіо супроводу на будь-який смак – спокійні, веселі, романтичні і т.д. Також програма дозволяє завантажувати музику для озвучення проекту з ПК, а користувачі, у яких є доступ до мікрофона, можуть озвучити слайд-шоу своїм голосом.

Збереження.

Готове слайд-шоу можна експортувати з програми трьома способами. Найпростіший варіант – зберегти його на ПК в будь-якому сучасному відеоформаті. Також ролик можна помістити на DVD або підготувати для публікації в інтернеті – на YouTube, ВКонтакте і інших майданчиках.

Перераховані інструменти – тільки основний функціонал програми. Завжди можна “копнути глибше” і використовувати не тільки ці, але й інші можливості “ФотоШОУ PRO”:

  • комбінуйте на одному слайді кілька фотографій, додавайте гифки, текст або навіть відеоролики;
  • налаштовуйте анімацію всіх елементів на слайді через ключові кадри;
  • додавайте ефекти і змушуйте їх рухатися так, як потрібно вам;
  • експериментуйте з ефектом 3D-камери.

Крім плюсів, програма має і риси, які окремі користувачі можуть віднести до недоліків. Наприклад, що для використання софта на постійній основі необхідно придбати ліцензійний ключ. Втім, це не означає, що вам потрібно це робити відразу ж – перші 10 днів програмою можна користуватися абсолютно безкоштовно.

Завантажити свіжу офіційну версію програми “ФотоШОУ PRO” можна за вказаним URL.

Спробуйте створит
и своє перше відео з фотографій. Хто знає, може це заняття з часом переросте в ваше нове хобі?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ссылка на основную публикацию