Корисні мультимедійні програми для Mac від Movavi: наш огляд

Якщо ви працюєте з відео на Mac то у вас точно є дві потреби – в хороших редакторів і та програмою для очищення пам’яті, яка допоможе звільняти місце на жорсткому диску. Ці опції добре реалізовані компаній Movavi, подивимося програмні продукти.

Редагування відео

У редактора відео від Movavi є два режими роботи – простий і розширений. Простий режим передбачає автоматичне створення фільму. Вам потрібно тільки додати відео, зображення, музику і вибрати довжину ролика.

Після перемикання на розширений режим використовуйте такі опції:

  • нарізка і видалення фрагментів відео;
  • поворот і кадрування;
  • з’єднання фрагментів;
  • виділення і цензура;
  • додавання фільтрів, спецефектів, стікерів, титрів.

Завантажене відео можна поліпшити шляхом стабілізації зображення, усунення фонових шумів, нормалізації гучності та інших виправлень. Для збереження результату редагування доступні два десятка форматів відео і аудіо, які розділені за профілями. Наприклад, можна вибрати збереження відео для iPad або YouTube і не турбуватися про налаштування – вони автоматично будуть виставлені на оптимальному рівні в залежності від пристрою або платформи.

конвертер Відео

Незважаючи на назву, в цій програмі можна змінити формати не тільки відео, але і аудіо або зображень. Конвертер від Movavi підтримує більше 180 форматів і 200 профілів різних пристроїв. Це дозволяє подивитися на Mac будь мультимедійний файл, в якому б форматі ви його ні отримали.

Перед конвертацією утиліта пропонує поліпшити відео, зображення і аудіо. Можна поправити корекцію, додати субтитри і синхронізувати їх з аудіодоріжкою, стабілізувати відео. Конвертер підтримує багатопоточність, розділяючи навантаження між декількома ядрами процесора. У поєднанні з режимом SuperSpeed ​​це дозволяє збільшити швидкість конвертації в кілька десятків разів у порівнянні з іншими програмами.

Mac Cleaner

Відео та фотографії треба десь зберігати. У Mac немає проблем з пам’яттю, але вільного місця завжди мало. Щоб не витрачати його на файлові сміття, використовуйте програму Movavi Mac Cleaner. Утиліта з вашого дозволу просканує систему і покаже, які дані можна видалити без шкоди – наприклад, невикористовувані ярлики, старі файли, дублікати.

Mac Cleaner не обмежується функціями чистильника і пропонує ще кілька можливостей:

  • Деінсталятор – видаляє додатки, не залишаючи хвостів в системі.
  • Шредер – стирає особисті дані, щоб їх не можна було відновити.
  • Антивірус і Брандмауер – захищають систему від шкідливого коду.
  • Оптимізація запуску – дозволяє вибрати програми, який починають роботу відразу після старту системи.

Закрити потреби в обробці медіафайлів і очищення вашого Мака можна в одному місці – на сайті Movavi в розділі для Mac за адресою https://www.movavi.ru/mac.html. І це тільки частина корисного софта Movavi, який можна завантажити для Mac. Серед інших програм – інструменти для захоплення відео Screen Capture Studio і Screen Recorder, медіаплеєр, редактори фотографій з різними ефектами і інші мультимедійні продукти.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию