Коротко – Windows 10 1903

Ми всі чекаємо офіційного оголошення від Microsoft про те, що, випуск Windows 10 1903 доступний для всіх.

Наступне функціональне оновлення для Windows 10, відоме під кодовою назвою «19H1» і який отримав номер версії 1903 році, буде називатися Windows 10 May 2019 Update, а його поширення почнеться в кінці травня цього року.

Вчора Microsoft здивувала нас своїм постом в. У статті згадується майбутнє оновлення як «Windows 10 May 2019 Update». Це багатьох збентежило. Отже, ось інше пояснення.

Позначення Windows 10 1903 залишиться. тому що версія була створена / скомпільована в березні 2019. Це не зміниться. Зміниться тільки назва з «Оновлення за квітень 2019 року» на «Оновлення за травень 2019 року». Це, мабуть, зроблено в найкоротші терміни, тому що Microsoft випустить Windows 10 1903 Release Preview Ring 10 квітня, для всіх користувачів оновлення буде доступно в кінці травня.

Уже містяться в системі позначення скоро будуть змінені на «Windows 10 May 2019 Update». Нам теж доведеться пройти через це і змінити ім’я в попередніх публікаціях. Якщо ви помітили десь старе ім’я, повідомте нам за допомогою коментарів. Заздалегідь дякую

Компанія пояснює, що тестування Release Preview протягом більш тривалого періоду часу дозволить виявити проблеми перед більш широким розгортанням. Компанія також продовжить вкладати значні нові інвестиції в технологію машинного навчання (ML) для ефективного виявлення масштабних проблем і подальшого розвитку того, як штучний інтелект вибирає пристрої, які будуть безперешкодно оновлюватися.

Починаючи з оновлення Windows 10 за травень 2019 року, замість використання автоматичного завантаження та встановлення, система буде повідомляти вас про нову версію. Однак оновлення функції не буде завантажено, поки ви не почнете процес вручну.

Доведеться почекати. Але так що не завадить ще трохи інформації.

Хто не хоче чекати і хоче зараз перейти на Windows 10 1903. Це вже можна реалізувати.

Як завжди, файли ISO можна знайти тут: Windows 10 1903 ISO / 18362 (RU, EN) і тут.

Процес установки трохи змінився. доступні версії Windows 10 Home і Pro.

Поки версія офіційно не випущена, .Net Framework 3.5 може бути встановлений тільки в автономному режимі.

Що змінилося ми коротко виклали в статті: Що нового в оновленні Windows 10 – за Травень 2019 роки (версія 1903).

Якщо ви все помітили ще які-небудь зміни і нововведення, не соромтеся поділитися з нами в коментарях.

Отже, давайте почекаємо наступні кілька днів і схрестимо пальці за Microsoft, щоб випуск пройшов в цей раз краще. Але помилки завжди будуть, питання тільки, скільки користувачів вони торкнуться.

Ссылка на основную публикацию