Копірайт, рерайт, основи

Як писати?

А ось для копірайту, талант як такий на фіг не впав. Я дуже багато читав просто дитячих статей. У сенсі не за віком писав, а по його образу мислення. Одна дівчина наприклад писала про те як кошеня знайшла і дала притулок. Таланту нуль, весь час плутається, підшукує потрібні слова, вирази, ні фіга не виходить і т.д. Але от особисто я купив-б у неї цю статтю, хоч вона і “дитяча”. А чому? А тому що від душі у людини все йшло. Ось як є. так і йшло, без жодних там заумності і т.д.

Так-що, для того щоб написати хорошу статтю швидше за все не талант потрібен, а треба просто писати як пишеться, від душі. А свій читач обов’язково знайдеться. Ось наприклад моє виклад думок багатьох напружує, але багатьом і подобається. Але не це головне, на мою тут головне, щоб ваші статті викликали у людини емоції, нехай хоч по початку і негативні. Емоції, це в будь-якому випадку добре, емоції, це реакція на ваші статті. Значить людини там щось цепануло. І навіть якщо по поганому цепануло, то це теж не погано. Адже з цього можна і потрібно робити уроки, вчитися на своїх помилках так сказати і т.д. А їх буде не мало.

Але головна справа не в помилках, а у вашому ставленні до них. Можна занить, типу не фіга не виходить і забити на всю цю роботу. Можна тупо забити. А можна робити висновки зі своїх помилок і самовдосконалюватися. Щось я голосно якось сказанул Ну ви мене зрозуміли. Загалом, до своїх помилок треба ставитися правильно і не панікувати, а просто вчитися на них. Помилки штука така, вони є у всіх. А чим ви гірші за всіх? Правильно, ні чим Ось так і треба до цього ставитися

Ну і головне ще при цьому залишатися собою. Так, комусь ваші статті припадуть до смаку, буде і критика і тупо лайка і таке інше, але свого читача ви обов’язково знайдете. І він буде саме вашим, а не просто випадково, котрі проходили повз.

А то ж почитаєш зараз цих “пластмасових” статей, аж жуть бере. Все однаково – вираження, хід думки, спосіб її вираження і т.д. Загалом як яблуко з пап’є-маше. На вигляд “офигеть”, на зуб, ага, і зуби там залишаться Таке іноді складається враження, що начебто все Фігаро за одним шаблоном. А той, хто намагається якось виділитися серед цієї сірості, починає шукати “пуканістие” теми, лаятися матом, ну або ще якось привертати увагу читача, який-небудь своєю особливістю. Але такі способи залучення читачів, багатьох відвідувачів тільки відштовхують. Так-так ця особливість виявляється по суті непоказною, хоч наше ЕГО і говорить протилежне і т.д.

Тут треба просто задатися питанням. Що шукає людина в інтернеті в першу чергу? Правильно, спілкування. А ваші статті, це і є один з методів спілкування. І ось якщо за вашими статтями, час від часу буде переглядатися проста людина, такий-же як і всі, а не щось розумне і пальцями ворухливий, ось тоді до вас і потягнуться.

Звичайно ці рекомендації стосуються швидше до написання статей для свого сайту. Але ж якщо у вас буде свій стиль, своя манера написання … Якщо за вашими статтями будуть перш за все бачити людину, а не просто купку розумних виразів і упаковку завчених фраз … І якщо все це не буде в контексті певного шаблону відтворення. .. То вас поступово помітять і на біржах статей і хороші замовники повз вас не пройдуть і т.д. Ну а якщо у вас буде свій сайт, то вже читача свого ви точно знайдете.

Тут головне пам’ятати одне просте правило – треба бути самим собою. Ось і все, все дуже просто. І не треба буде “рвати пукає”, шукати “супер теми”, перенапружувати свій мозок в пошуках незрозумілих виразів і т.д.

З чого почати, куди податися?

Ну а починати напевно найкраще з виконання завдань на буксах. Так, так, саме на буксах. Справа в тому, що по початку ваші статті будуть не дуже хороші. Навіть якщо ви володієте супер талантом, то не чекайте, що відразу навчитеся писати твори мистецтва. Не треба забувати що будь-який талант, це як алмаз. Камінь звичайно цінний, але без огранки, просто сірість. А ось щоб побачити всі кольори, щоб відточити всі межі, треба затратити дуже багато праць. Ось так і з талантом, поки відточити всі межі, “мозком спітніти” встигнеш

Загалом процес це довгий. Багато пишуть статті за безцінь, або взагалі безкоштовно. Так, так, навіть за безкоштовно не всі погодяться брати ваші статті, тому як на їх редагування буде йти часу більше, ніж на написання нових статей. Скажете такого не буває? Ага, ще як буває. Сам редагував і не один раз. Іноді таке напишуть, що млинець … Ну .., тут просто “млинець” і залишається. Мало того, що купа помилок, пропущених розділових знаків і т.д. Дак ще й фіг зрозумієш що автор хотів сказати своєю статтею. Якась каша з важкого марення і легких фантазій Звичайно зустрічаються і хороші статті, але це велика рідкість.

Ось тому я і раджу для початку попрацювати на буксах. Тут все просто, не сподобається стаття одному замовнику, спіхнёте іншому. Чи не буде іншого, можна і викинути. Ну, викидати звичайно не обов’язково, можна просто відкласти до хороших часів Скажете, що і на будь-яких біржах статей можна робити все те ж саме? Все правильно, можна. Ось тільки там можуть і поганий відгук залишити. А це кінець вашій кар’єрі. Доведеться або новий акаунт заводити, або ще якось вирішувати це питання. Адже як то кажуть одна ложка дьогтю, бочку меду зіпсує. Ось так і тут. Як у мого знайомого, було зроблено більше 500 завдань, суціль хороші відгуки і таке інше. Людина йшов в гору. Замовлення все краще, оплата все вище. І ось в один прекрасний день лоханулся він і заробив дуже такий невтішний відгук. І все, замовлень стало мало, залишилися в основному тільки старі замовники. І що робити? Аккаунт новий заводити, дак адже стільки вже праць вкладено … Загалом, ситуація не з приємних.

А ось на буксах вам буде все по фігу. Ну не сподобається щось комусь, ну і заведете новий акаунт. Та й заводити не треба. На буксах якось все простіше. Всі прекрасно розуміють, що тут тусуються в основному новачки, тому і вимоги до них досить низькі. Наприклад якщо я замовляю статті на біржах статей, то не дай бог там буде щільність ключових слів маленька, а якщо велика, то від мене взагалі гівна буде не забратися. Жартую звичайно, але пальців буде багато Тому як там працюють профі, а значить я і плачу їм як профі, а значить і вимагаю я від них як від профі. А на буксах, особисто я взагалі не варнякати, так .., внесу іноді мале жадання-побажання, та побажаю хорошої роботи і все

Ось до речі і основна цінність буксов. Тут можна знайти хорошого замовника, який буде не тільки вимагати, але і допоможе доброю порадою, підбадьорить добрим словом. Звичайно таких замовників можна і на біржах статей знайти … Але як правило на біржі статей йдуть купувати вже якісні статті, а не вчити когось там розуму розуму.

Ну а коли поднаберётесь досвіду, знань і т.д. Ось тоді можна і на біржі статей податися. Ось деякі з них:

Ну .., більш детально поговоримо про них трохи пізніше. А так .., в порядку черги, найкраща біржа статей, перша – advego.ru, ну і так по черзі

Можна звичайно і відразу йти працювати на біржі статей. Але буде важкувато, так-як там досить жорсткі вимоги до статей. Можна звичайно і запускати свої статті у вільний продаж. Але тут треба бути вкрай обережним. Якщо ви ще не вмієте писати, а вже запустіть свої статті у вільний продаж … Ну .., куплять у вас пару, трійку статей, потім побачать, що ви за “фрукт” такий, або “фруктесса”, ну і шварнут в чорний список. Фіг потім відмиєтеся. Те-ж саме вас чекає і з виконанням завдань і т.д.

Звичайно і на буксах вас можуть забанити і т.д. Але тут є різниця. На біржах ви будете вже заробляти собі авторитет, створювати портфоліо і т.д. Загалом, на біржах статей ви будете вже не просто заробляти гріш, а й працювати на перспективу. Чим будете досвідченіше ставати, тим буде більше авторитету, тим буде краще портфоліо, тим будуть вищі розцінки, тим більше буде замовників і т.д.

А на буксах .., хоч як із’ёжівайся, один фіг будуть платити копійки, на те вони і букси. Але ось для отримання початкового досвіду і знань, букси прекрасно підходять.

Ссылка на основную публикацию