Копірайт і Рерайт Що Вони З Себе (Представляють) і в чому різниця Між Ними

Копірайт і рерайт основи методу і відмінності

По суті, це головне питання, яке задають собі більшість початківців копірайтерів. По суті, копірайт і рерайт поняття дуже схожі. У той же час зі своїми унікальними відмінностями.

У тому, що люди часто задають питання, чим відрізняються копірайт і рерайт, немає ні чого дивного. Справа в тому, що рерайт набагато дешевше копірайта і відповідно, статті написані в стилі копірайту продаються дорожче.

Копірайт і рерайт суть відмінності

Рерайт, в моєму розумінні, це аналіз і виклад текстового матеріалу своїми думками. При цьому застосовуються нові різні словосполучення. Все це робиться для того, що б відрізнити оригінальний текст від редагованого.

Можна сказати інакше, рерайт є викладом даного ж текстового матеріалу з застосуванням свого осмислення і розуміння. Багато людей розділяють рерайт на два різновиди по суті викладу. На їхню думку, рерайт може бути простим або складним.

Під простим розуміють по суті справи шкільне виклад, під складним, те ж саме виклад, тільки сильно перероблене і викладене словами і думками людини, який робив рерайт. У цьому випадку він часто висловлює свою думку. По суті, даний текст уже є копірайтом і повинен продаватися за відповідною ціною.

Під копірайтом ми розуміємо текстовий документ, написаний з нуля. За своїм змістом він найбільше нагадує шкільний твір. Інформацію в даному випадку, копірайтер бере зі своєї голови, зі свого способу мислення.

Копірайт і рерайт в чому їх схожість

При цьому, в моєму розумінні, якщо людина переробив жоден, а кілька текстів (два і більше), доповнив їх один іншим, з’єднав логічної ланцюжком, то це готовий текст уже є справжнісіньким копірайтом. У цьому, на мою думку, копірайт і рерайт схожі між собою.

Візьмемо приклад: замовник дає вам завдання, надавши текстовий документ, необхідний для переробки, при цьому йому потрібен текст цікавий за змістом з високою унікальністю. Структура і кількість символів даного тексту повинна зберегтися. Копірайтер, при написанні даного тексту, покаже свою особливість і талант.

Отриманий текст не буде схожа ні на один існуючий в інтернеті. У підсумку, копірайт і рерайт в даному випадку як би зливаються. Кожен зрозуміє даний текст по своєму. Замовник заплатить вам за рерайт, тобто менше по min ціні. Продавши ж даний текст іншому замовнику, ви отримаєте на багато більше за той же текст.

Копірайт і рерайт робимо вибір

Через те, що копірайт і рерайт схожі між собою, я б порадив вам при виконанні замовлення на рерайт, проявляти свій талант в літературі, викладати свої думки, своє розуміння інформації, з якою ви працюєте. В результаті при розрахунку з замовником, ви можете попросить оплати за складний рерайт або взагалі за копірайт, що безсумнівно дорожче.

Правда не факт, що замовник погодиться заплатити як за копірайт, але як за складний рерайт, цілком можливо, що він заплатить.

Думаю, в перший час роботи копірайт і рерайт не принесуть вам багато грошей. Не впадайте у відчай, займайтеся копірайтом або рерайтом, бажано складним. Проявляйте наполегливість і не кидайте свою розпочату роботу. У реальному житті на роботі вам так само ні хто не стане відразу пропонувати попрацювати директором з високою зарплатою! Бо так?

Те ж саме і при написанні статей, застосовуйте терпіння, працьовитість, впертість! Згодом ви станете отримувати належні гроші на свої електронні гаманці, підвищивши особистий рейтинг на біржі копірайтерів. Люди до вас стануть звертатися безпосередньо, без всяких бірж. У вас з’являться постійні клієнти і замовлення.

Висновок: що б копірайт і рерайт приносили вам високий дохід, побільше читайте різну літературу і викладайте її своїми думками. Перетворюйте рерайт в копірайт.

Ссылка на основную публикацию