Копіювання, переміщення і зміна кольору аркуша в Excel

Excel дозволяє копіювати вже створені листи, переміщати їх як в межах, так за межі поточної робочої книги, а також змінювати колір ярликів, щоб серед них було простіше орієнтуватися. В даному уроці ми розберемо всі ці можливості максимально докладно і навчимося копіювання, переміщення і зміни кольору листів в Excel.

Копіювання аркушів в Excel

Якщо Вам необхідно скопіювати вміст c одного аркуша на інший, Excel дозволяє створювати копії існуючих аркушів.

  1. Клацніть правою кнопкою миші по ярличку листа, який необхідно скопіювати, і з контекстного меню виберіть пункт Перемістити або скопіювати.
  2. Відкриється діалогове вікно Перемістити або скопіювати. Тут ви можете вказати перед яким листом потрібно вставити копійований лист. У нашому випадку ми вкажемо Перемістити в кінець, щоб розмістити лист праворуч від існуючого листа.
  3. встановіть прапорець створити копію, а потім натисніть OK.
  4. Лист буде скопійований. Він матиме таку саму назву, що й вихідний лист, плюс номер версії. У нашому випадку, ми скопіювали лист з назвою січень, таким чином новий лист буде називатися Січень (2). Весь вміст листа січень буде також скопійовано на лист Січень (2).

Ви можете скопіювати лист абсолютно в будь-яку книгу Excel, за умови, що вона в даний момент відкрита. Необхідну книгу Ви можете вибрати зі списку в діалоговому вікні Перемістити або скопіювати.

Переміщення листа в Excel

Іноді виникає необхідність перемістити лист в Excel, щоб змінити структуру книги.

  1. Клацніть по ярличку листа, який необхідно перемістити. Курсор перетвориться на маленький значок листа.
  2. Утримуючи мишею, перетягуйте значок листа, поки в необхідному місці чи не з’явиться маленька чорна стрілка.
  3. Відпустіть кнопку миші. Лист буде переміщений.

Зміна кольору ярлика у листів в Excel

Ви можете змінити колір ярлика у робочих листів, щоб систематизувати їх і спростити навігацію по книзі Excel.

  1. Клацніть правою кнопкою миші по ярличку потрібного робочого листа і з контекстного меню виберіть пункт колір ярлика. Відкриється палітра кольорів.
  2. Виберіть необхідний колір. При наведенні курсора на різні варіанти, з’явиться попередній перегляд. У нашому прикладі ми виберемо червоний колір.
  3. Колір ярлика зміниться.

Коли лист обраний, колір ярлика практично не помітний. Спробуйте вибрати будь-який інший лист в книзі Excel і відразу побачите, як зміниться колір.

Ссылка на основную публикацию