Конвертувати PDF в Word: методи і огляд конвертерів ПДФ в Ворд

Конвертувати Word в PDF не складає труднощів, ця функція закладена в самому Ворде і дозволяє зберегти документ в PDF. А ось конвертувати PDF в Word трохи складніше. Для зручності користувачів було створено безліч сервісів, що дозволяють конвертувати PDF в Word, причому як в онлайн-форматі, так і у вигляді програм, що встановлюються на комп’ютер. Нижче ми розглянемо кожен з цих способів більш докладно.

Найпростіший варіант – це зайти на будь-яку з сторінок, виданих за запитом конвертер PDF в Word і завантажити ПДФ у відповідне віконце. Сервіси-конвертери розрізняються по функціоналу і зовнішньому оформленню, однак, мета у них одна і та ж.

Алгоритм дій при конвертації ПДФ в Ворд

Виберіть необхідний тип конвертації (з ПДФ в doc або новий формат, docx, в jpg або навпаки).

Перетягніть файл, утримуючи його лівою кнопкою миші, в спеціальне поле на сайті. Альтернативний варіант – натиснути кнопку «Огляд» або «Виберіть файл» і задати шлях до документа, який Ви збираєтеся конвертувати.

Після цього він завантажується на сервер. Якщо Ви пробуєте завантажити великий розмір при слабкому інтернет-з’єднанні, доведеться почекати кілька хвилин.

Найчастіше віконце для закачування виглядає ось так:

Натисніть кнопку «Конвертація» і дочекайтеся, поки система не видасть повідомлення про завершення процесу. Після цього отриманий документ можна завантажити на Ваш пристрій в одну з папок на жорсткому диску (якщо сайт не видав вікно завантаження автоматично, натисніть на потрібну кнопку).

Переваги та недоліки онлайн-сервісів

+ Вам не доведеться платити за ліцензійну версію десктопного додатка. Веб-сайти з вбудованими конвертерами з одного формату в інший не стягують оплату за свої послуги.

+ При хорошій швидкості інтернету процедура займає лічені секунди.

+ Не потрібно введення персональної інформації. На багатьох сайтах призначені для користувача дані зберігаються на серверах не більше однієї години.

+ Кросплатформеність – Вам не потрібно турбуватися про те, як завантажити версії для ПК або смартфона, так як відкрити браузер і перейти на веб-сайт зараз можна з будь-якого пристрою.

На серверах періодично бувають збої, через які процес конвертації затягується нескінченно довго або переривається.

Часто стоїть обмеження на максимально можливий розмір завантажується інформації.

При цьому якість кінцевого результату залежить не від обраного Вами способу, а від попереднього форматування. Якщо ж відправка не вдається, деякі сайти пропонують перезапуститися за допомогою так званого дзеркала – тобто, клікнувши по альтернативної посиланням, перейти на інший сервер. Спосіб працює не у всіх випадках, іноді доводиться користуватися послугами аналогічних сайтів.

Огляд корисних програм-конвертерів

 1. First PDF

Конвертувати PDF в Word, за допомогою First PDF

 • Конвертуйте ПДФ в різні версії Майкрософт Ворд: Doc або Docx, а також RTF. Підтримується переклад в таблиці Microsoft Excel і HLS, HTML, XML або картинки з розширеннями jpg, bmp, png і tiff.
 • Немає обмеження по допустимому розміру файлів.
 • Сканування документів і розпізнавання вже відсканованих.
 • Переклад зображення в текстовий режим.
 • Доступний оффлайн-режим (без підключення до мережі).
 • На офіційній веб-сторінці програми можна скористатися компактною онлайн-версією.
 • Графічний інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий – всі необхідні опції знаходяться в одному вікні – досить тільки натискати на кнопки з відповідними написами.
 • Десктопна версія програмного забезпечення важить 82 Мб, і її можна завантажити абсолютно безкоштовно з сайту розробників.
 • Пропонується також оплачувану ліцензійний реліз, придбати який можна відразу на кілька комп’ютерів. Ліцензія купується один раз.
 1. Free PDF to Word Converter

Це програмне забезпечення не володіє розширеним функціоналом, однак мінімум опцій дозволить недосвідченим користувачам швидко розібратися, що і як робити. Для конвертації PDF в Word дотримуйтесь описаного нижче алгоритму (порядок виконання дій відповідає цифрам на скріншоті):

Конвертувати PDF в Word, за допомогою програми PDF to Word Converter

 1. Виберіть за допомогою першої кнопки шлях до файлу, розташованому на вінчестері.
 2. Далі слід зазначити папку, куди після завершення операції збережеться файлик вордовского розширення.
 3. Натискаємо на «Start Conversion».

Після цього слід почекати, поки процедура завершиться (на екрані висвітиться повідомлення про те, що прогрес досяг 100%).

Єдиний мінус програми – поширюється воно на платній основі.

 1. ABBYY PDF Transformer

Конвертувати PDF в Word, за допомогою програми ABBYY PDF Transformer

Це дійсно потужний ПО, яке зібрало в собі всі необхідні розробки по перетворенню форматів. Величезна його перевага полягає в тому, що перед конвертацією Ви можете переглянути зміст і підправити його, якщо це буде потрібно.

Доступно об’єднання декількох PDF-ів, а також створення єдиного PDF-а з файлів з різними розширеннями. На скрині відображає список доступних варіації конвертації.

Конвертувати PDF в Word за допомогою Google-диска

Гугл-диск може використовуватися не тільки в якості хмарного сховища, але і пристосування для зміни файлових розширень. Перенесіть документ на гугл драйв і, клікнувши по ньому правою клавішею миші, виберіть “Відкрити за допомогою».

Конвертувати PDF в Word за допомогою Google-диска

Зверніть увагу на інструкції (на зображенні вони позначені тими ж цифрами). Меню не русифіковане, але при бажанні можна легко з’ясувати призначення тієї чи іншої опції.

Перетворити PDF в Word, за допомогою Google-диска

 1. Відзначте потрібний файл.
 2. «Drop files here» – це додаткова область, куди можна скинути документи з ноутбука або ПК.
 3. Виділіть один або кілька пунктів.
 4. Підберіть потрібний формат зі списку.
 5. Пошукайте на комп’ютері папку, в яку збережеться готовий документ.
 6. Натисніть «Convert All» для старту.

Google Drive дозволяє безкоштовно ставити новий формат файлів, однак їх розмір не повинен перевищувати 12 Мб. В іншому випадку можуть виникнути неполадки. Також можливі помилки конвертації при нестабільному підключенні до інтернету, тому бажано відшукати вільну точку доступу з необмеженим трафіком.

Ссылка на основную публикацию