Конвертери HEIC в JPG формат

На сьогоднішній день існує велика кількість графічних форматів. Одні з них є широко використовуваними і застосовуваними повсюдно. Інші менш популярні, але є також гідними уваги користувачів. З появою нових пристроїв графічних розширень стає все більше. Проблемою є те, що не всі програми і сервіси їх розпізнають. Тому виникає потреба змінити їх на більш пізнавані. У цій статті ми розглянемо конвертери розширення HEIC в популярний JPG формат.

Що являє собою формат HEIC

Для користувачів, які не стикалися з пристроями Apple, цей формат буде незнайомий. – це розширення графічних файлів, розроблене для версії iOS. Вперше він з’явився на гаджетах в 2017 році в 11 версії iOS. Формат має й іншу назву – HEIF. Абревіатура розшифровується як «формат зображень високої ефективності». HEIC розроблявся тією ж групою, яка створила MP4, MP3. Всі зображення в iOS 11 використовуються за замовчуванням це розширення, яке легко можна конвертувати в JPG. Розробники змогли реалізувати в ньому кращі якості графічного формату.

У HEIC вдалося зменшити розмір одержуваного файлу по порівняння з растровим JPG. При цьому за якістю немає ніяких відмінностей. Ще однією унікальною функцією нового формату є підтримка прозорості.

Розглянемо докладніше переваги і недоліки цього формату:

 • Формат HEIC може вміщати відразу кілька зображень;
 • У ньому розміщена додаткова інформація про час зміни файлу;
 • Реалізована підтримка 16 бітових кольорів, в той час як у JPG восьми бітна палітра;
 • Підтримка прозорості.

Тепер розглянемо які недоліки має формат HEIC:

 • Підтримується тільки новими операційними системами, починаючи з Mac High Sierra;
 • Формат є запатентованим, що ускладнює його використання в проектах інших програм і цифрових продуктів. Чи не підтримується на операційних системах Windows.

HEIF (або HEIC) є графічним форматом, в якому можна зберігати різні зображення. Він багато в чому схожий з JPG, але підтримує прозорість і має 16-бітну колірну палітру.

Читайте також: Як об’єднати декілька файлів TIFF в один.

Конвертація HEIC в JPG онлайн

Для того, щоб використовувати зображення HEIC в інтернеті або просто відредагувати його в графічному редакторі Adobe Photoshop, вам необхідно перетворити спочатку його в JPG. Адже це розширення багато програм просто не розпізнають. Для цього можна скористатися онлайн конвертером, який знаходиться за адресою

Онлайн конвертер heictojpg

Цей сайт інтуїтивно зрозумілий, незважаючи на те, що він англійською. Все, що вам потрібно, це натиснути на кнопку у вигляді стрілочки на головній сторінці.

Потім дотримуйтесь інструкції:

 1. Відкриється провідник, де потрібно вибрати файл з розширенням .heic.
 2. Можна також перемістити файли мишею у вікно сайту. Одночасно можна завантажити до 50 файлів.
 3. Після конвертації ви зможете завантажити файли на свій ПК.

Online-converting.ru – простий безкоштовний конветер

Heictoconver.com не єдиний сайт конвертації HEIC в растровий JPG, який ви можете використовувати. У мережі також є ще кілька сайтів, наприклад,. Він має російськомовний інтерфейс і більш обширні налаштування файлів. Тут можна конвертувати не тільки в JPG, а й в інші формати. Ви також можете вибрати зображення з інтернету. Для цього потрібно натиснути «Онлайн файл» і вставити в з’явилася рядок посилання. Можна вибирати глибину кольору, якість вихідного файлу, тип стиснення і інше.

Щоб змінити формат для вашого HEIC зображення:

 1. Натисніть зелену кнопку «Локальний файл» і далі «Виберіть файл», щоб знайти потрібний через провідник ОС.
 2. Коли файл завантажиться, виберіть необхідні настройки.
 3. Натисніть внизу сторінки кнопку «Конвертувати».

  Конвертація HEIC за допомогою online-converting.ru

Сайт дозволяє перетворювати не тільки зображення, а й книги, відео, архіви, музику та інше. У головному вікні сайту, біля його назви потрібно вибрати відповідний розділ для інших завдання.

Це цікаво: Pizap онлайн фотошоп російською.

iMazing – програма для конвертації зображень в .jpg

Однією з популярних настільних програм для конвертації графічного формату HEIC є iMazing. Цей конвертер дозволяє перетворювати не тільки формат iOS в JPG, а й в інші популярні формати, наприклад, PNG. Програма безкоштовна і досить проста у використанні. Щоб завантажити iMazing для Windows або Mac, перейдіть за посиланням.

програма iMaznig

За замовчуванням сайт англійською, ви можете вибрати піктограму прапора справа і знайти в списку російську.

Порядок дій:

 1. Встановіть та запустіть програму.
 2. Додавати файли для конвертації в iMazing можна простим перетягуванням.

  Додавання файлів в iMazing

 3. Виберіть внизу вікна потрібне розширення JPG або PNG. Поруч виберіть кнопку, щоб вказати шлях збереження готових файлів.
 4. І навпаки виберіть кнопку “Convert».

Тут практично немає інших функціональних кнопок, тому переплутати буде дуже важко. Після конвертації файли можна буде знайти в тій же папці, яку ви вказали.

CopyTrans – конвертер .heic для ОС Windows

Якщо ви часто працюєте з графічними форматами в Windows, то програма CopyTrans буде відмінним помічником. Вона дозволить конвертувати і просто переглядати зображення в новому форматі. Програма відмінно вбудовується в контекстне меню Windows і може працювати прямо звідти. Завантажити її можна за адресою.

Порядок дій:

 1. Скачайте і встановіть програму CopyTrans.
 2. Відкрийте будь-яке зображення в форматі .heic.
 3. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт контекстного меню «Convert to JPEG with CopyTrans.

  Пункт контекстного меню Windows для конвертації HEIC

 4. Після цього зображення змінить формат на вказаний.

Цей конвертер дозволяє відкривати файли HEIC в офісних додатках Microsoft Office, PowerPoint та інших. Вона є безкоштовною і доступна для всіх версій Windows, починаючи з 7.

Рекомендуємо до прочитання: Як розрізати фото на частини онлайн.

Як зробити, щоб iPhone використовував інший формат для зображень

Якщо для вас є незручним використання формату HEIC у вашому пристрої, ви можете змінити налаштування і зберігати фото в інших, більш популярних форматах (наприклад, JPG).

Щоб це зробити, вам необхідно:

 1. Відкрити параметри iPhone і знайти розділ «Камера».
 2. Тут потрібно знайти пункт «Формати».
 3. У цьому розділі має бути 2 пункт: «Найбільш сумісні» і «Висока ефективність».

  Налаштування формату за замовчуванням в iPhone

 4. Щоб смартфон підбирав для зроблених зображень більш популярні формати, виберіть «Найбільш сумісні».

Тепер всі збережені зображення будуть зберігатися в форматі JPG. Цей формат є також досить економним, так як використовує стиснення з втратами. Для звичайних користувачів різниця в якості зображень, створених в різному форматі буде практично непомітна.

У даній статті ми розібрали, які конвертери для перетворення HEIC в растровий JPG формат найбільш популярні, і як користуватися такими програмами.

Ссылка на основную публикацию