Конвертація відео онлайн безкоштовно, ТОП 6 сервісів – огляд

Чи доводилося вам публікувати ролик в інтернеті, відтворювати його на пристрої, що не підтримує відео високої роздільної здатності або конвертувати його в інший формат? Що робити? Не обов’язково встановлювати на ПК додатковий софт. Розглянемо докладніше як відбувається конвертація відео онлайн.

Для чого це потрібно

Відео програється на ПК, плеєрі, смартфоні, планшеті. Пристрої мають різними технічними характеристиками. Тому виникло багато форматів. Це призводить до необхідності конвертації. Наприклад, знятий телефонної камерою з високою роздільною здатністю ролик, потрібно оптимізувати для публікації, або перегляді на мобільному пристрої. Розглянемо, як це зробити за допомогою онлайн сервісів.

Який він повинен бути

Для комфортної роботи онлайн майданчик повинен мати певні вимогами. Головне – зручність, якість, швидкість роботи. Він повинен бути безкоштовним, не вимагати від користувача публікації контактної інформації. Виходячи з цих вимог розглянемо популярні сервіси конвертації.

Konvertor

Функціональний безкоштовний конвертор, що дозволяє налаштувати якість і дозвіл на виході. особливості:

 1. Перекодовує в 14 форматів;
 2. Створення gif-анімації;
 3. Немає обмежень за розміром.

Натискаємо кнопку «Select» щоб завантажити файл. Далі вибираємо формат, розмір і якість: низька, середня висока, дуже висока. Натискаємо кнопку “Convert».

Online-convert

Це не просто ресурс, а набір інструментів для перетворення. Крім відео майданчик працює з документами, архівами. Самий функціональний сервіс з розглянутих. Працює з файлами, завантаженими з ПК або хмарного сховища. можливості:

 1. Перетворення в mp4 і 22 різних формату;
 2. Редагування бітрейда, частоти кадрів, дозволу;
 3. Обрізка відео по заданих мітках в часі.

Безкоштовно конвертуйте файл до 100 мегабайт. Хочете більше, придбайте місячну підписку вартістю 6 доларів.

Як працювати

Вибираємо формат для перекодування файлу. Далі натискаємо кнопку «Почати».

У новому вікні завантажте відео з ПК або за посиланням, налаштуйте параметри.

Convert-video-online

Сервіс дружній до користувача. Завантажує безкоштовно ролик розміром до 2 гігабайт. Немає обмежень по кількості фалів, конвертує в avi, mp4, 3gp, mov, mpeg, fiv, wmv, gif-анімацію, стандарти мобільних гаджетів Android.

Як працювати

 1. Завантажуємо ролик;
 2. Задаємо параметри кінцевого відео: дозвіл, кодеки, приблизний розмір. Для цього натисніть кнопку «Налаштування»;
 3. Натискаємо «Конвертувати»;
 4. Викачуємо результат, який зберігаємо на ПК або Dropbox або Google Drive.

Мені сподобалася швидкість роботи. Файл розміром 104 мегабайта перетворювався 1 хвилину.

Cloudconvert

Пропонує цікаву особливість – перетворити сторінки сайту в PDF, JPG, PNG, SVG.

Працює з хмарними сховищами, куди завантажте готовий результат. Дозволяє налаштувати:

 1. відеокодек;
 2. Якість і дозвіл;
 3. Частоту зміни кадрів.

OnlineVideoConverter

Знаходиться за адресою: https://www.onlinevideoconverter.com/ru/. Перетворює ролики з соцмереж і місць для розміщення відеофайлів. Для цього виберіть опцію «За засланні». Для конвертації файл перемістіть мишкою або натисніть кнопку «Вибрати». Почнеться процес його обробки, далі вкажіть формат, якість. Можна вирізати фрагмент.

Немає обмежень на розмір файлів, кількості завантажень. Час перетворення залежить від розміру відео та часу доби.

Online Video Converter HD

Розташований за адресою: https://hdconvert.com/ru. Крім перетворення MP4 в AVI переводить в якість Ultra HD – 3D, 2K, 4K. Працює швидко. Описаний раніше файл перетворився за 2 хвилини. Інтерфейс зручний. Вибрали потрібне розширення, переносимо файл в спеціальну область, запускається перекодування. Далі скачайте його на ПК.

висновок

Ми розглянули ТОП 6 онлайн сервісів для конвертації. Convert-video-online показав самі швидкий час конвертації – одна хвилина. Online Video Converter HD показав другий результат – 2 хвилини. У Konvertor.org немає обмеження на розмір відео файлу, але при цьому перетворення відбувається довго. Ролик розміром 104 мегабайта він обробляв 6 хвилин. Сервіс Online-convert.com крім роликів і кліпів працює з текстовими документами, електронними книгами. Підтримує роботу з хмарними сховищами. У Cloudconvert.com обмеження за розміром файлу до 1 гігабайта. OnlineVideoConverter працює без обмежень. Попрацюйте з ними щоб визначити кращий для вас.

Ссылка на основную публикацию