Конвертація аудіо з Movavi

Сучасну людину не можна уявити без музики, вона супроводжує нас всюди – в дорозі, вдома, під час занять спортом, відпочинку. Музика звучить у плеєрі, з комп’ютера, смартфона і переносних аудіосистем. Пристроїв та апаратури для відтворення музики дуже багато, але іноді це перетворюється в проблему, так як той чи інший формат аудіофайлів неможливо відтворити. Хоча, проблема легко вирішувана з ауді конвертером від Movavi.

Існує аудіо конвертер для mac і для win. Конвертувати файли можна з урахуванням вимог Xbox, iPad, iPhone і пристроїв на Android. Переведіть файли в MP3, найпоширеніший формат, а також в WMA, OGG, WAV, APE і інші. Є можливість зберегти аудіофайл, конвертіровав його з відео.

Як конвертувати аудіофайли – 5 простих кроків

1. Встановіть програму на пристрій. Коли відкриється файл установки, коректний. Завдяки російськомовної версії, встановити програму зовсім нескладно.

2. Виберіть файл, який необхідно перекодувати. Для цього натисніть «Додати аудіо» – кнопка розташована нагорі, зліва і додайте потрібні файли. Таким чином, можна поміняти формат не тільки одного файлу, але і цілого музичного альбому.

3. Задайте потрібний формат, в який переводиться файл. Натисніть на «Аудіо» і відкрийте вкладку. Задайте формат MP3. Є можливість вибрати профіль з потрібним бітрейтом. Якість звуку безпосередньо залежить від бітрейту, чим він вищий, тим якісніше звучання. Але якщо вихідний файл має низьку якість, виберіть категорію «Вихідний бітрейт». До того ж це заощадить пам’ять диска. Змінити настройки можна натиснувши на іконку із зображенням шестерінки.

4. Конвертація аудіофайлу. Натисніть на іконку із зображенням папки і задайте потрібний шлях, куди будуть поміщені конвертовані файли. Натисніть на кнопку «Старт». Пройде всього кілька секунд і вибрані файли будуть переведені в потрібний формат. Програма працює дуже швидко.

5. Збережіть файли. Збережіть свою улюблену музику на будь-якому пристрої, приєднавши його до комп’ютера.

Movavi ідеально підходить для базової обробки аудіо. Зручний інструмент дозволяє обрізати пісні, регулювати гучність звуку, поліпшити якість звучання. Складні програми не завжди потрібні для простих операцій, тому скористайтеся програмою, зрозумілою для всіх користувачів. І насолоджуйтеся музикою, де б ви не були.

Ссылка на основную публикацию