Комп’ютерні поради і допомогу

Доброго времени суток, дорогий читачу!

Те, що Ви читаєте сторінки мого сайту, може означати, що у Вас або виникли труднощі з роботою комп’ютера, або Ви просто зацікавилися тим чи іншим питанням комп’ютерного світу. І наш портал допоможе Вам в їх рішенні. Для цього ми пропонуємо власні думки і варіанти вирішення багатьох питань, які допоможуть вам вирішити всі спірні моменти, очевидні і не дуже. Мета нашого проекту – створити якусь «бібліотеку», яка охопить більшість питань і проблем, з якими можуть виникнути труднощі при роботі у кожного користувача.

Ми надамо Вам безліч корисної інформації на найрізноманітніші комп’ютерні та навколокомп’ютерні теми – про роботу і розвазі в соціальних мережах. Тут Ви знайдете огляди комплектуючих і корисних програм, що дозволяють зробити процес роботи за комп’ютером простіше, зручніше, швидше. Хитрощі, як заощадити час при роботі за комп’ютером (наприклад, як відкрити файл PDF, як відкрити файл DJVU, як відкрити файл ISO і багато інших) ще більше допоможуть Вам навчитися ефективніше працювати, вчитися і розважатися. Ну і, звичайно ж, ми публікуємо вирішення технічних питань і проблеми читачів. А більш досвідчені колеги-адміністратори неодмінно знайдуть для себе що-небудь цікаве в рішеннях, призначених для автоматизації та спрощення роботи IT-фахівців.

Сподіваюся, незалежно від того, хто знаходиться по той бік монітора – початківець або досвідчений користувач, системний адміністратор невеликого офісу або великої мережі – кожен неодмінно знайде тут цікаву і потрібну інформацію.

Хотілося б відзначити, що наш портал публікує нові матеріали регулярно, можливо, не так часто і багато як хотілося б, але стабільно. Сподіваюся, відвідавши наш сайт, Ви витратили час з користю – знайшли цікаву для Вас інформацію або рішення проблеми.

У будь-який час Ви завжди можете зв’язатися з нами – безпосередньо через сторінку «Зворотній зв’язок», віджет «Допомога» в лівій частині сайту, або просто написавши листа на пошту info@itguides.ru. Ми уважно ставимося до всіх надходять пропозицій і зауважень – пишіть коментарі до статей, задавайте питання, що цікавлять Вас питання. Розкажіть про те, що ще хотіли б Ви побачити на сторінках нашого порталу. Всі побажання обов’язково будуть прийняті до відома.

Спасибі за те, що проявили інтерес до нашого проекту. Якщо надана інформація була корисна для Вас або Ваших друзів і знайомих – підписуйтесь на нові матеріали, вступайте в наші спільноти в соціальних мережах, розповідайте друзям про наш проект.

Успіхів Вам і всього найкращого!

Ссылка на основную публикацию