Комп’ютер включається і відразу вимикається

Досить частою комп’ютерної проблемою є практично миттєве вимкнення відразу після включення після закінчення буквально 1-2 секунд або трохи більше. У даній статті ми розберемося в причинах такої поведінки і можливих варіантах усунення цієї проблеми.

Можливі причини:

  • Кнопка увімкнення;
  • Перегрів процесора;
  • Блок живлення;
  • Материнська плата.

Чи включається і відразу вимикається комп’ютер? – Перевіряємо кнопку включення!

Перше, з чого варто почати діагностику це кнопка включення. Нерідко буває таке, що вона просто западає або починає підклинювати через зношеність механізму кріплення.

Як включити комп’ютер без кнопки включення – замикаємо контакти викруткою

Потрібно просто спробувати відключити контакти кнопки і спробувати запустити материнську плату замиканням контактів включення. Як це ви дізнаєтеся більш детально з цієї статті.

Наступна можлива причина – Блок живлення.

Найчастіше в блоках харчування через вік висихають конденсатори та ін підвищенні навантаження на блок він просто її не витримує.

В цьому випадку при розбиранні блоку живлення ви побачите, що здулися ємності.

роздувся конденсатори

Але найправильнішим буде спробувати замінити блок на інший, свідомо робочий, який можна взяти у друзів або сусідів.

Заміна блоку живлення

Перевіряємо надійність кріплення кулера процесора.

Протягом декількох секунд процесор може перегрітися тільки в разі поганого контакту з охолоджуючим радіатором. Тому відкручуємо бічну стінку системного блоку і рукою перевіряємо надійність кріплення радіатора процесора. При його хитання він повинен міцно і щільно сидіти на процесорі.

Охолоджуючий радіатор процесора

Якщо нічого не допомогло – несправність материнської плати.

Якщо все вищеперелічене не допомогло виявити проблему і після відключення кнопки і запуску комп’ютера без неї, а також заміни блоку живлення комп’ютер все одно відключається відразу після включення, то з великою часткою ймовірності проблема в материнській платі.

Ссылка на основную публикацию