Комп’ютер не включається. можливі рішення

Напевно, багато хто з моїх читачів стикалися з такою ситуацією, що ще вчора їх комп’ютер справно виконував свої обов’язки, а сьогодні раптом вередує, працює нестабільно або навіть може виникнути така ситуація: комп’ютер не включається що робити?

Що робити? Як завжди мій універсальна порада: безвихідних ситуацій не буває. Головне не хвилюйтеся, я допоможу Вам у всьому розібратися. І не поспішайте нести свого персонального одного в «платну майстерню», з ним може і ні чого страшного і не було, а мзду з Вас знімуть немаленьку.

При виникненні проблем з ПК перше, що треба зробити – це з’ясувати, а чи діє на Ваш комп’ютер ще гарантійні зобов’язання. Якщо так, то проблем великих і немає – пряма дорога до продавця або в сервісний центр.

Одне маленьке попередження: якщо вирішите самі займатися несправністю, то це може послужити відмовою в гарантійному обслуговуванні.

Якщо ж гарантійний термін давно минув, то переходимо до самостійних заходів з діагностики та відновлення працездатності нашого ПК. Отже, комп’ютер не включається що робити?

Симптом №1: при натисканні на кнопку Power комп’ютер не включається

Симптом №2: ПК включається, але операційна система не завантажується

Причина

Ваші дії

Пошкоджений завантажувальний сектор жорсткого диска Необхідно відновити цілісність несправного завантажувального сектора. Це досить непросте захід. Про це буде окрема стаття.
Відмова роботи жорсткого диска Звернутися в сервісний центр, де спробують відновити диск або ж хоча б зберегти призначені для користувача дані. Замінити диск на новий.
Пошкоджений файл в завантажувальної області жорсткого диска Або відновити ОС з резервної копії при її наявності, або перевстановити ОС.- Установка Windows XP- Установка Windows 7

Симптом №3: Операційна система сама періодично перезавантажується

Причина

Ваші дії

Несправність модулів оперативної пам’яті Провести діагностику модулів оперативної пам’яті. Читаємо тут.

Я також підготував статтю-шпаргалку, в якій детально розписав алгоритм пошуку несправності, коли комп’ютер не запускається. Читаємо статтю «Чому не працює комп’ютер»

Друзі, разом ми розберемося з усіма проблемами, які можуть у нас виникнути при роботі з комп’ютером. Ми розповімо як відремонтувати ПК своїми силами не витративши ні копійки, розповімо про правильному налаштуванні ОС, безпеки браузерів, про методи захисту від інтернет загроз … І про багато-багато іншого.

Ссылка на основную публикацию