Колонтитули, в, Word, і, можливість, їх, редагування

Колонтитул в програмі Ворд – це інформація або зображення, які знаходяться у верхній або нижній частині файлу. Текстова інформація може бути однією для всіх сторінок або перебувати тільки на якійсь одній з них.

призначення колонтитулів

Колонтитули в Microsoft Office Word призначаються для нумерації файлу, також їх можуть використовувати для написання глави або розділу, назви робочої організації, точного дня тижня / місяця / року або години / хвилини / секунди і т.д.

Для того щоб створити одну загальну підпис, досить написати її на одній зі сторінок, а на інших вона додасться автоматично. Також автоматично будуть додані підписи в програмі Ворд, якщо немає розділів.

Крім додавання нових написів, в Ворді є можливість редагування вже наявних, наприклад, можна видаляти їх, змінювати раніше додані і заповнювати нові.

Ще є можливість створити особисті позначки, такі як, наприклад, емблема компанії, логотип і реквізити підприємства. Все це можна додати в свою колекцію.

Як працювати з колонтитулами в Ворді?

Якщо їх установка потрібно для всього файлу, потрібно зробити таку послідовність дій:

 • поле «Вставка».
 • колонтитули.
 • нижній / верхній.

Слідом за пророблену діями інформація буде відображатися на кожній смузі. Якщо вам потрібно змінити формат інформації, її необхідно виділити, а потім за допомогою міні-панелі вибрати потрібні параметри. Щоб перейти від верхньої підписи до нижньої, необхідно:

 • перейти в кінець документа.
 • перейти до заголовку.

Ці кнопки знаходяться в навігаційної панелі.

Часто написи використовують для нумерації документа. Щоб пронумерувати файл, достатньо здійснити кілька простих операцій:

 • номер за рахунком.
 • двічі клацнути в області документа.
 • закрити.

Ще можна написати дату і час. Ця операція така ж, як і попередня, тільки замість «Номер за рахунком» потрібно натиснути «Дата і час», а далі повторити всі операції (двічі клацнути в області документа – закрити).

Зміна заголовка в програмі Ворд виконується за кілька секунд.

 1. Групи.
 2. Верхній нижній.
 3. Подвійне клацання.

Останнє важливе дію з написами – це їх видалення, для цього необхідно:

 1. Відкрити «Макет сторінки».
 2. Параметри.
 3. Макет.
 4. Встановити прапорець навпроти титульної сторінки.

Написи видалені.

А як прибрати колонтитул в Ворді жодна стаття? Для цього виконують такі операції послідовно:

 1. Група.
 2. Вставка.
 3. Вибрати.
 4. Вилучити.

Тепер у всьому документі немає написів.

Залишилося тільки перевірити результат і переконатися в його правильності – і робота з підписами завершена.

Текстовий редактор Ворд таїть в собі безліч корисних опцій, і навіть користувач з досвідом часом не знає все, на що здатна ця програма.

Ссылка на основную публикацию