Коди Nokia всі секретні і несекретні коди захисту, скидання, налаштувань, інформації IMEI

Чи знаєте ви, що багато моделей смартфонів і телефонів з програмним забезпеченням Android мають свої секретні, або як їх ще називають, сервісні коди. Багато з них дійсно корисні. Спеціальні комбінації кнопок дозволяють власнику мобільного гаджета отримувати різного роду інформацію і міняти його настройки, функціональність та інше. У цій статті ми зібрали сервісні коди для тих, хто користується мобільними пристроями фінської компанії Nokia Corporation. Перш ніж ви скористаєтеся, тим чи іншим кодом, подумайте про можливі негативні наслідки, якщо ваші дії виявляться некоректними. Якщо ви забули код захисту, передбачений заводськими настройками, введіть 12345. Це в тому випадку, якщо ви його не змінювали після покупки свого смартфона. Код захисту може знадобитися в різних ситуаціях, наприклад, при зміні SIM-карти або скиданні налаштувань. Якщо заводський код не підходить, доведеться скористатися сторонніми утилітами, які зчитують змінені вами цифри.Тепер перейдемо до інших сервісним кодам, актуальним для мобільних пристроїв Нокія:

  1. Якщо ви хочете дізнатися міжнародний ідентифікатор мобільного пристрою (IMEI або International Mobile Equipment Identity), наберіть код * # 06 #. Інформація висвітиться на екрані.
  2. Код * # 0000 # надасть вам повну інформацію про мобільний гаджет. За допомогою цього коду ви дізнаєтеся модель смартфона, версію програмного забезпечення, а також, коли пристрій було випущено виробником. Якщо пощастить, можна перевірити справжня модель телефону або якісна підробка.
  3. Щоб дізнатися, скільки часу працює ваш смартфон, наберіть * # 92702689 #. Цей код, в залежності від моделі пристрою, може показати і цілий ряд інших відомостей: ідентифікатор, дату випуску, придбання та навіть ремонту, якщо він був на сервісному обслуговуванні.
  4. Якщо знадобилося з якихось причин повністю видалити всю призначену для користувача інформацію і налаштування, скинувши їх до початкових, заводських, набирайте * # 7370 #. Будьте уважні! Цей код зітре абсолютно все, знеособлені ваш мобільний пристрій. Якщо цього кроку уникнути не можна, попередньо збережіть потрібну вам інформацію. При наявності облікового запису Google резервну копію зробити не важко. Якщо після набору цієї команди пристрій запросить код захисту, введіть 12345. Але цей встановлений, заводський код спрацює тільки, якщо ви його не змінювали. Якщо міняли, що не впадайте у відчай. Є спеціальні утиліти, призначені для зчитування інформації про захисному коді.
  5. Цей код * # 7780 # скине всі параметри мобільного гаджета Nokia, але не видалить вашу призначену для користувача інформацію. На смартфоні залишиться телефонна книга, програми, файли, теми – все, щоб було встановлено вами. Але параметри все будуть видалені, і вам заново доведеться налаштовувати смартфон.
  6. Щоб дізнатися MAC-адресу, використовуйте * # 62209526 #
  7. Щоб дізнатися адресу Bluetooth, наберіть * # 2820 #.

Ось такі сервісні коди можна використовувати власникам гаджетів Нокія і отримувати інформацію про пристрій.

Ссылка на основную публикацию