Коди і розташування замків в Resident Evil 2 Remake демо-версії

У демо Resident Evil 2 Remake є 2 шафки, закриті замком з кодом. Усередині них можна знайти кілька приємних бонусів, що зроблять подорож цікавіше. Фішка гри в тому, що ніде не вказані місця розташування шафок. Тим більше не вказані коди до шафок. Щоб не витрачати час на нудний підбір шифру, можна подивитися робочі комбінації в даній статті. Також розповімо про розташування обох замків.

Де знаходяться закриті шафки?

Всього в демо Resident Evil 2 Remake представлено 2 рундука, на яких важать замки. Один з них можна знайти в душовій кабіні (це другий поверх ділянки), а другий розташований в кінці залу третього поверху.

Точне місце розташування замків:

  1. Відправляйтеся в душову кабіну. Її нескладно знайти на другому поверсі навпроти північної стіни. Замок висить на першому шафці.
  2. Розташований поблизу зі сходами на останньому поверсі. Шафка побачите поруч зі сходами, що веде з другого поверху. Опинившись на останньому поверсі не потрібно нікуди згортати, йдіть прямо і упретеся в потрібний шафка.

Коди від шафок в RE2 2 Remake і їх вміст

Для відкриття кожного шафки потрібно ввести тризначний код від замка. Після невеликого дослідження обмеженою області ділянки, стає зрозуміло, що кодів ніде немає. Жоден з попалися файлів не допоможе відкрити шафки. Коди – це своєрідні пасхалка.

Як відкрити шафки і що в них зберігається:

  1. Для відкриття шафки в роздягальні введіть код BIO – скорочення від слова Biohazard (правда, нескладно?). Всередині знайдете дуже корисний для проходження ділянки дробовик.
  2. Шафка нагорі відкривається за допомогою коду RES (скорочення від назви гри Resident Evil). Вміст рундука – патрони на Магнум.

На жаль, зараз ми ще не знайшли Магнум в ділянці, а без нього боєприпаси є марним сміттям. Єдина ділянка, де ми не перевіряли – у сейфі західного офісу. Швидше за все Магнум знаходиться всередині.

Коди для відкриття шафок в Resident Evil 2 Remake демо-версії є пасхалка. У демо E3 в якості кодів використовувалися «CAP» і «COM». Є думка, що після релізу гри коди зміняться. Швидше за все у фінальній версії гри все ж таки доведеться вирішувати головоломку або вивчати файл. Пасхалка навряд чи будуть використовуватися.

Ссылка на основную публикацию