Код скидання памперса принтерів Epson струминного

Буває так, що несподівано, в самий невідповідний момент вам може вилетіти повідомлення про необхідність техобслуговування вашого принтера. Також буде приписка, що деякі деталі могли виробити свій ресурс служби. Дане сповіщення зазвичай сигналізує про переповнення памперса пристрою.

Суть проблеми

Проблема відбувається через те, що памперс, який відкачує зайве чорнило при заміні картриджа або голівки, переповнюється. Закачувати надлишки вже нікуди, тому потрібно скидання. По-перше, не варто лякатися, проблема вирішується буквально за 10 хвилин і не забере у вас багато часу. Вам зовсім необов’язково відвозити свій принтер в сервісний центр для технічного обслуговування.

Epson Workforce 2010W

У пристроях Epson є одна невелика недоробка – сигнал про переповнення надходить після заповнення певного програмного лічильника, а не по індикатору в памперсі. Такого індикатора там просто немає. Тобто памперс може бути зовсім не переповнений, але помилку все одно видасть. Проблема, виходить, у нас програмна, значить вирішувати її ми буде теж за допомогою програми.

Рішення

Для цього ми будемо користуватися послугами програми у PrintHelp. Візьміть до уваги те, що програма безкоштовна в тріал версії, тому крякнуті і зламані версії в інтернеті можна сприймати як віруси (платна версія ще не зламувалася). Викачуємо ПО з офіційного сайту розробника і встановлюємо її.

Примітка: дана програма буде працювати тільки за умови підключення принтера через USB, так як бездротової конект не підтримується.

Відкриваємо програму, знаходимо свій принтер і натискаємо на кнопку очищення памперса. Далі вам потрібно ввести код, який входить до комплекту.

Якщо у вас немає безкоштовного коду, ви можете його придбати на сайті компанії розробника PRINTHELP. За один код вимагають близько 500 гривень. Приблизно так ви зможете отримати код скидання памперса для струменевих принтерів Epson.


Вводимо придбаний або наявний на руках код скидання і читаємо наступне відкрилося вікно, яке говорить нам, що лічильник скинутий і нам потрібно перезавантажити принтер (вимкнути його і заново включити). При включенні виведеться повідомлення, що скидання був проведений успішно і більше проблем у вас виникнути не повинно.

підсумки

Ось ми і вирішили проблеми з кодом доступу до очищення памперса вашого Epson принтера. Даний метод не є єдиним, так як коди доступу можна дістати і іншими, менш законними способами. На жаль, тут діє приказка «Скупий платить двічі» – ви можете завантажити файл з кодами, а в підсумку він виявиться вірусом, який видалить всю важливу інформацію на вашому ПК або просто заблокує до нього доступ. Сподіваюся, вам була корисна дана стаття і я відповів на всі ваші запитання.

Ссылка на основную публикацию