Код помилки 805a0190 на Windows Phone: методи вирішення

Код помилки 805a0190 може виникати на пристроях Windows Phone. Зазвичай, користувачі даних пристроїв помічають появу помилки під час використання функціоналу Магазину Windows. Також помилка 805a0190 може виникнути під час SD-карти в пристрої, але це відбувається значно рідше.

У сьогоднішній статті ми з вами розглянемо, як можна позбутися від помилки 805a0190. Перед вами постануть кілька вкрай ефективних рішень, зуміли допомогти величезній кількості власників Windows Phone по всьому світу.

Як вирішити помилку 805a0190 на Windows Phone

Рішення №1 Коригування регіону, дати і часу

Помилка 805a0190 частенько виникає на грунті некоректно виставлених регіону, дати і часу на пристрої користувача під управлінням мобільної Windows. Гарненько подумайте, а не змінювали ви на своєму смартфоні якісь з подібних налаштувань?

Якщо ви міняли – поверніться назад і поміняйте їх відповідно до вашим регіоном. Однак, навіть якщо ви і не змінювали налаштування регіону, дати і часу – пройдіть в налаштування свого пристрою і ретельно все перевірте. Крім іншого, деякі користувачі рекомендують відключити функцію автоматичної синхронізації цих даних – це зробити рекомендуємо і ми.

Рішення №2 Повторне додавання облікового запису

Часом, для вирішення помилки 805a0190 досить просто провести повторне додавання облікового запису Майкрософт, якої ви користуєтеся під час роботи з Магазином Windows. Час від часу з обліковим записом може виникати баг, внаслідок чого з’являються подібні проблеми. Отже, щоб виконати її передобавленіе, вам потрібно зробити наступне:

  • відкрийте «Параметри» на пристрої;
  • перейдіть в розділ «Облікові записи»;
  • перейдіть до підрозділу «Адреса електронної пошти; облікові записи додатків »;
  • натисніть на свій профіль, а потім натисніть на кнопку «Управління»;
  • натисніть на пункт «Видалити обліковий запис»;
  • підтвердіть свої наміри, натиснувши на кнопку «Видалити»;

Як тільки ваш обліковий запис буде видалена, вам буде потрібно знову їх ввести. Для цього натисніть на кнопку «Додати обліковий запис» в попередньому меню і введіть свої особисті дані. Після повторного додавання облікового запису Майкрософт спробуйте знову зайти в Магазин Windows і перевірте його на наявність помилки 805a0190.

Рішення №3 Зміна мережевого підключення

Ще одне відмінне рішення, яке допомагає багатьом користувачам з помилкою 805a0190, – це зміна мережевого підключення. Так, можливо, вам це здається досить дивним рішенням, але, як відзначають користувачі, воно цілком може вам допомогти з проблемою в Магазині.

Якщо ваш Windows Phone підключений до мережі по Wi-Fi – спробуйте переключитися на мобільний інтернет, після чого зайдіть в Магазин і перевірте ситуацію. При наявності помилки 805a0190 після зміни мережевого підключення – спробуйте змінити тип мобільного зв’язку, наприклад, з 4g на 3g або навпаки. Загалом, поекспериментуйте в цьому напрямку.

Рішення №4 Повний скидання

Ок, ви спробували виконати все вищезгадане, але нічого не допомогло. Що ж робити в такому випадку? Ну, єдине дієве рішення в такому випадку – повне скидання Windows Phone. Після здійснення скидання помилка 805a0190 напевно буде дозволена.

Щоб скинути на Windows Phone, вам буде потрібно зробити наступне:

  • відкрийте «Параметри» свого смартфона;
  • перейдіть в розділ «Відомості про пристрій»;
  • натисніть на кнопку «Скидання налаштувань».

Дочекайтеся закінчення даного процесу, а потім знову увійдіть в Магазин Windows на своєму смартфоні і перевірте, чи була вирішена проблема у вигляді помилки 805a0190.

Ссылка на основную публикацию