Код помилки 0xc004f074: що робити і як виправити

Запускаючи продукт для Віндовс 10, використовуючи при цьому ліцензію або ключ, може з’явитися помилка 0xc004f074. Незважаючи на те, що Microsoft вже виправила цей збій, випустивши спеціальне оновлення, іноді проблема все ж виникає. Сам код означає, що введені ліцензійні дані не підтверджуються на сервері. При цьому помилка може виникнути навіть у тому випадку, якщо вся інформація була вказана коректно.

Як виправити помилку 0xc004f074

При виникненні цього збою, процедура інсталяції припиняється, а ПК повертається в початковий стан. Помилка відбувається через перевантаження служби корпорації, яка функціонує в автоматичному режимі, але іноді все ж не може впоратися з напливом інформації. На щастя, в деяких ситуаціях виник збій можна виправити своїми силами і не звертатися в службу підтримки. У цій статті будуть розглянуті шляхи вирішення цієї проблеми.

Спосіб 1: Виправити дату і час

Іноді помилка може з’являтися через те, що зазначена на комп’ютері дата і час не відповідають значенням на віддаленому сервері. В цьому випадку необхідно виконати такі дії:

  1. У правому нижньому куті робочого столу знайдіть іконку часу. У деяких випадках в «Настройках» доведеться включити можливість зміни дати і часу.

  1. Натисніть на неї правою клавішею миші і в меню знайдіть пункт «Встановлення дати і часу».
  2. Встановіть правильні параметри і збережіть зміни.

Читайте також: 0xc004f074 помилка активації Windows 10: як виправити Як виправити помилку в Яндекс браузері: shockwave flash has crashed Помилка HP Boot Device not found – що це значить і що робити Помилка 678 при підключенні до інтернету, як виправити

Зазвичай цих нескладних дій достатньо для усунення помилки 0xc004f074.

Спосіб 2: Скористатися командним рядком

У деяких випадках усунути збій можуть спеціальні команди, які потрібно ввести в відповідній службі. Робиться це в такий спосіб:

  1. Зайдіть в меню «Пуск» і знайдіть інструмент “Командний рядок”.

  1. Введіть команду SFC / SCANNOW.

 1. Після отриманого результату необхідно буде прописати Slui 3 і відразу після цього Slui 4.

Спосіб 3: Відключення захисника

Захисник Віндовс може блокувати роботу деяких файлів. Для того щоб виправити це, досить просто тимчасово вимкнути брандмауер.

  1. Натисніть на іконку захисника, що знаходиться біля значка часу, для відкриття його параметрів.
  2. Знайдіть пункт «Брандмауер і безпеку мережі».

  1. У правій частині вікна знаходяться мережі. Кожну з них необхідно відключити. Для цього клікніть на назву мережі і перетягніть повзунок в положення «Вимкнути».

Якщо на комп’ютері встановлено інший антивірус, процедура робиться тим же чином.

Спосіб 4: Примусове прийняття

Якщо описані вище методи не принесли очікуваного результату, потрібно скористатися більш радикальним способом. Користувач може наказати ОС прийняти необхідний ключ. Для цього виконайте такі кроки:

  1. перейдіть в «Пуск» і відкрийте «Командний рядок».
 1. Напишіть Slmgr.vbs -ipk і, поставивши пробіл, вкажіть ключ.
 2. Після цього необхідно буде ввести Slmgr.vbs - ato.

У більшості випадків способів, описаних в цій статті, досить для того щоб виправити помилку 0xc004f074. Якщо жоден з методів не допоміг, доведеться звертатися в службу підтримки. На жаль, відповіді від неї зазвичай доводиться чекати досить довго.

Ссылка на основную публикацию