Книги автора – Віталій Трунин

Привіт, шановні відвідувачі сайту! У даному розділі представлені книги, які написав засновник, розробник та адміністратор сайту Info-Comp.ru, тобто я – мене звуть Віталій Трунин.

Як я почав писати книги?

Якщо у Вас виникає питання, як я прийшов до того, що почав писати книги на IT тему, то відповідь, наступний.

Вся справа в тому, що більшість ІТ книг, по крайней мере, які читав і читаю я, досить специфічні і складні, і людині, що володіє тільки мінімальними знаннями в сфері IT, дуже важко читати ці книги і тим більше засвоїти інформацію. А якщо цій людині теж хочеться навчитися програмуванню, працювати в IT сфері або просто вирішувати комп’ютерні проблеми, то він і намагається читати ці книги (що власне правильно), Але процес розвитку йде дуже повільно (якщо звичайно йде), А все тому, що весь матеріал, з яким працюють початківці, призначений зовсім не для початківців.

Існують, звичайно ж, курси, на яких все розжовують, але доступної інформації, написаної простою мовою у вигляді книг вкрай мало. Саме тому я намагаюся максимально доступно все розповідати в своїх статтях, приводячи скріншоти і купу прикладів. Але в статті розповісти все просто неможливо, і до того ж читати розкидані по сайту статті не зручно, та вони й не призначені для повноцінного навчання. Тому я і вирішив внести свій невеликий внесок в розвиток даного напрямку, тобто написання книг для початківців.

У сфері IT я працюю ось уже 10 років, 8 з яких я є повноцінним програмістом і спеціалізуюся на мові T-SQL (мова програмування в базах даних Microsoft SQL Server). Крім цього я постійно розвиваю сайт, пишу статті з технічною інформацією, вивчаю нові технології, іншими словами, я маю непоганий досвід роботи в даній сфері і мені є, що розповісти Вам в своїх книгах.

Нижче представлені книги, які написані мною, їх небагато, але я постійно розвиваюся, і в майбутньому даний список книг, сподіваюся, буде збільшуватися.

Шлях програміста T-SQL. Самовчитель по мові Transact-SQL

Як я вже зазначив, основним напрямком моєї роботи є програмування на мові T-SQL в Microsoft SQL Server, за рахунок цього я маю досить хороший досвід роботи з цією мовою і володію достатньою інформацією для написання цілої книги, тому свою найпершу книгу я, звичайно ж, присвятив мови T-SQL.

Книгу я назвав – «Шлях програміста T-SQL. Самовчитель по мові Transact-SQL », в ній докладно, з великою кількістю прикладів розглянуті всі основні конструкції мови і основи програмування на мові T-SQL. Дана книга – це свого роду методика по вивченню мови T-SQL, так як в неї включено абсолютно все, що необхідно починаючому програмісту, починаючи з установки необхідних інструментів для навчання і закінчуючи вивченням складних аналітичних конструкцій, які активно використовуються на практиці.

Також в книзі я розповідаю свій особистий досвід становлення програмістом T-SQL і даю практичні поради щодо використання інструкцій мови T-SQL.

Книга призначена для людей, які хочуть освоїти T-SQL з нуля, тому я її і рекомендую саме початківцям.

Більш докладно про книгу можете почитати на офіційній сторінці.

Офіційна сторінка книги

Стиль програмування на T-SQL. Основи правильного написання коду

Для тих, хто вже знайомий з мовою T-SQL, я написав книгу «Стиль програмування на T-SQL», яка спрямована на підвищення якості T-SQL коду!

Головна мета цієї книги – надати читачам набір правил, якийсь стандарт програмування на T-SQL, який допоможе писати якісний, чіткий і самодокументіруемий код!

У книзі представлено понад 75 правил, кожне з яких я обгрунтовую і коментую, а також наводжу велику кількість практичних прикладів.

Якщо Вам цікавий мову T-SQL, і Ви хочете підвищити якість своїх SQL інструкцій, поліпшити навички програмування на мові T-SQL, іншими словами, підвищити свою кваліфікацію, то ця книга саме для Вас!

Після її прочитання Ви будете писати такий код, такі SQL інструкції, які можна буде легко читати, в яких можна буде легко розібратися, і здійснювати подальше їх супроводження, при цьому вони будуть максимально ефективними! Ваш код буде подобатися не тільки Вам, але і іншим програмістам!

Детальніше на офіційній сторінці.

Офіційна сторінка книги

Як стати програмістом? 14 порад по досягненню поставленої мети

Програмістом я став не відразу, я почав з простого захоплення комп’ютерами і інформаційними технологіями, потім я працював звичайним «Енікеем» (Еники або енікейщік – майстер на всі руки невисокого рангу в сфері IT). Тільки після цього я став повноцінним програмістом, став розробляти складну бізнес-логіку і брати участь у великих проектах. Тому як стати програмістом я дійсно знаю.

Але багато хто не знає, як це зробити, не знають в якому напрямку рухатися і що конкретно потрібно робити, тому я хочу поділитися з Вами своїм досвідом становлення програмістом і результатом аналізу цієї теми.

В результаті вийшла книга «Як стати програмістом? 14 порад по досягненню поставленої мети » – це практичний посібник, в якому я виділив 14 пунктів, знаючи і виконуючи які можна дійсно стати програмістом.

Відразу скажу, тільки не думайте, що програмістом Ви станете через місяць, це займе у Вас набагато більше часу. У цій книзі якраз і розглянуті всі дії, які необхідно виконати, щоб стати справжнім програмістом. У книзі представлені універсальні практичні поради, розглянуто конкретний план дій, який допоможе в досягненні Вашої мети.

Книга не навчить Вас програмування, але після її прочитання Ви будете чітко знати, як рухатися далі, якщо Ви хочете стати програмістом.

Цю книгу я рекомендую всім тим, хто хоче працювати в IT сфері.

Детальніше на офіційній сторінці.

Ссылка на основную публикацию