Клавіатури на Айфон. Кращі програми з клавіатурами

Поміняти стандартну клавіатуру на айФоні можна за допомогою додатків, доступних безкоштовно в магазині додатків AppStore.

Класична клавіатура, передбачена в операційній системі iOS, неодноразово визнавалася ідеальним інструментом, помітно спрощує спілкування в мережі.

Завдяки грамотно посадженим кнопок, штучного інтелекту та автоматичного виправлення помилок, швидкість набору тексту наближається до максимуму.

Зрозуміло, з цим твердженням згодні не всі, а тому – настав момент відшукати пропозиції від конкурентів в App Store:

Gboard

Мультифункціональна кастомними клавіатура на Айфон, оснащена панеллю швидкого доступу з пошуком, безперервним введенням тексту і наявністю розділу з GIF-зображеннями та іншими елементами, здатними блискавично розбавити класичне текстове спілкування. Окреме перевага додатки Gboard – стилістика. Завдяки стандартному розташуванню кнопок переучуватися з «класики» доведеться недовго.

SwiftKey Keyboard

Потужна функціональна і візуальна надбудова на Айфон, що змінює клавіатуру від Apple до невпізнання. З плюсів – виправлення помилок, підтримка сленгових скорочень, наявність емодзі і GIF-анімацій, а ще розробники передбачили штучний інтелект, який запам’ятовує принцип введення тексту і оптимізує роботу з клавіатурою для досягнення максимальних швидкостей.

FancyKey

Додаток – платформа на Айфон, що відкриває доступ до сотні тим і налаштувань, здатних змінити стандартну клавіатуру. Розробники пропонують вибирати анімовані фонові зображення для розділу з клавішами або для панелі швидкого доступу (ефекти передбачені різні – починаючи від падаючих крапель води до сонячних відблисків), міняти звуковий супровід для введення тексту і експериментувати з іншими речами – на кшталт додавання пошукового рядка для швидкого звернення до Google.

Fleksy

Мінімалістичний, органічна і доведена до технічної досконалості клавіатура, що відрізняється від конкурентів інноваційним підходом до деяких речей. Як варіант – в Fleksy передбачені жести, що стирають недавно додані слова (потрібно всього-то провести пальцем справа наліво по горизонталі) або ж – повертають недавно прийняті зміни до вихідного стану. І, хоча спочатку звикнути до подібних речей складно, вже через 2-3 дні без жестів вводити текст стане неможливо.

Touchpal

До дрібниць продумана графічна надбудова для клавіатура з штучним інтелектом Talia. З плюсів додатки на Айфон- введення за допомогою пальця і, використовуючи техніку безперервного додавання букв (досить проводити по клавішах і слова зберуться автоматично), автоматичне виправлення помилок, настройка тим і кольору клавіш, заздалегідь підготовлена ​​панель з текстовими смайликами, які більше не доведеться набирати вручну. З мінусів – технічна оптимізація ще потребує доопрацювань. Трапляються вильоти, а деякі додатки і зовсім разом з Touchpal не відкриваються.

RainbowKey

Стильна клавіатура, що підтримує глибоку кастомізацію. Розробники з One App Essentials згенерували цілу базу з темами, іконками та фоновими зображеннями, а тому пропонують скомбінувати перераховані елементи разом і винайти індивідуальну «друкарську машинку».

My Keyboard

Ефектна, швидка і прекрасно оптимізована клавіатура на Айфон, що підтримує більше 40 мов, що виправляє помилки і дозволяє міняти оформлення буквально в два натискання, використовуючи заздалегідь підготовлені теми або ж – додаючи власні ефекти і зображення.

З плюсів програми – для роботи клавіатури не доведеться видавати повний доступ в налаштуваннях iOS, а ще – завдяки вбудованій колекції емодзі і GIF-зображень спілкування вже ніколи не буде нудним!

Ссылка на основную публикацию