Ківі гаманець реєстрація. Qiwi Wallet

Привіт шановні читачі комп’ютерного блогу. Сьогодні я з вами поділюся інформацією Ківі гаманець реєстрація або як створити Qiwi гаманець.

У минулій статті ми дізналися багато способів на помилки і пошкоджені сектора. Зараз поговоримо про платіжні системи та електронні гроші.

Напевно, багато хто з вас, хто читає цей матеріал, вже користувалися хоч раз електронними платіжними системами або робили покупки через інтернет, оплачуючи їх електронними грошима або по картці.

З кожним днем ​​платіжних систем ставати все більше. У даній статті я розповім про одну з них, під назвою Qiwi Wallet (Ківі гаманець), так само покажу як зареєструвати в ній свій гаманець, пройдемося по його налаштувань, поповнимо, переведемо і виведемо гроші.

починаємо реєстрацію

Для того щоб зареєструватися в електронній платіжній системі Qiwi потрібно:

 • трохи вільного часу
 • доступ в Інтернет
 • мати під рукою мобільний телефон
 • щоденник або блокнот – записати дані авторизації: логін – ваш номер мобільного і новий пароль
 • трошки терпіння

Відразу пропоную подивитися відео урок як створити Qiwi гаманець, якщо що залишиться незрозумілим, то дивіться відповіді в докладній статті або задавайте коментарі нижче.

Ківі гаманець реєстрація

Створення Qiwi гаманця

Насамперед заходимо в будь-який браузер інтернету, я скористаюся Google Chrome, у вас може бути свій. Йдемо в будь-яку пошукову систему, набираємо Ківі гаманець і переходимо на сайт Visa Qiwi Wallet.

У мене встановлений антивірус Касперський інтернет секьюріті з функцією безпечні платежі, тому всім рекомендую робити будь-які операції пов’язані з фінансами через ваш комп’ютер і інтернет, через його захисну систему.

Після того як виявилися на сайті Ківі, можна вибрати потрібну мову і приступати до процесу реєстрації свого нового Qiwi гаманця. Для цього потрібно натиснути на помаранчеву кнопку Реєстрація, яка розташована в правому верхньому кутку сторінки біля слів Увійти, Як Платити.

У вікні Реєстрація нового користувача необхідно прочитати інформацію, ввести свій номер мобільного телефону, набрати символи, зображення на малюнку (якщо вони не розбірливі, то можете їх поміняти, натиснувши на відповідне посилання).

Далі ставимо галочку навпроти Я згоден з умовами оферти. Якщо хочете докладно ознайомитися з офертою, то просто перейдіть по ній. Після того, як всі заповнили і прочитали, натискаємо на кнопку Зареєструватися.

У наступному вікні потрібно придумати і ввести свій новий пароль, він повинен містити як мінімум 7 знаків і одну цифру. Не забудьте записати ваш пароль в щоденник або блокнот. Поки ви буду його набирати, до вас на телефон має прийти смс з підтвердженням для продовження подальшої процедури реєстрації.

Можна вибрати термін дії нового пароля від 1 до 12 місяців, я вибрав 1 рік. Далі вводимо одноразовий код, якщо він не прийшов, то натисніть на посилання Вислати код ще раз. Після цього тиснемо Підтвердити.

Потім нас перекидає на сторінку авторизації, де вже прописаний ваш логін – номер мобільного телефону, залишилося тільки ввести пароль. Якщо ви забули свій пароль, то можна натиснути на посилання забули пароль. Ввели свій номер і пароль, тоді тисніть Ввійти.

На цьому процес ківі гаманець реєстрація завершено.

Віртуальна карта

Через 5 хвилин після того, як ви створили свій Qiwi Wallet, спеціально для вас оформили віртуальну карту, її номер і код був висланий на ваш номер мобільного телефону.

За допомогою якої ви можете здійснювати онлайн-платежі без комісії в будь-яких місцях, де приймають картку Visa. Зацікавилися і хочете дізнатися докладніше, тоді рекомендую прочитати повну інформацію про вашу нову карті, перейшовши за посиланням нижче у вашому гаманці.

налаштовуємо гаманець

Для того щоб налаштувати свій Qiwi гаманець досить зайти у вкладку Налаштування та провести необхідні дії. Тут є два пункти Зміна пароля і Налаштування безпеки.

Зміна пароля

У підпункті зміна пароля можна поміняти старий пароль на новий і змінити його термін придатності від місяця до року.

Так само можна поставити галочку Вимкнути всі додатки. Після всіх маніпуляцій не забудьте натиснути кнопку Змінити.

налаштування безпеки

В налаштуваннях безпеки є можливість управління способами доступу вашого Visa Qiwi Wallet. Можна включити або вимкнути будь-який з шести пунктів:

 1. Доступ в терміналах Qiwi по PIN коду
 2. Підтвердження платежів по смс
 3. смс платежі
 4. Підтверджують дзвінки (Ківі термінали)
 5. Різні додатки Qiwi Visa Wallet
 6. Прив’язка до електронної пошти

Рекомендую включити останній шостий пункт і прив’язати адресу вашої електронної майже для поліпшення додаткової безпеки, на той випадок, якщо ви будите відновлювати пароль.

поповнюємо баланс

Для того щоб поповнити ваш гаманець потрібно перейти на вкладку Поповнити.

Можна скористатися чотирма запропонованими варіантами: готівкою, банківською картою, онлайн і перекладом або скористатися популярними способами.

Якщо ви хочете поповнити гаманець через термінал, офіс компанії, салон зв’язку, банкомат і інші, то натисніть вкладку На карті міста. Виберіть свій населений пункт, вкажіть місце поповнення, відсоток комісії і вирушайте до найближчого відділення біля вашого будинку.

Для ознайомлення всіх способів оплати перейдіть за посиланням Все способи оплати в лівій частині сторінки.

Як ви вже встигли помітити поповнити Qiwi гаманець можна різними способами, в будь-якому зручному для вас місці і в будь-який час, що не скажеш про WebMoney і Яндекс Гроші. До речі, якщо ви хочете відкрити для себе Яндекс гаманець, то докладніше про це я раніше писав тут Яндекс Гроші реєстрація.

Оплата покупок і різних потреб

За допомогою електронної платіжної системи Ківі можна оплачувати різні покупки, комунальні платежі і багато іншого. Детальніше про це на вкладці Оплатити.

Так само у Qiwi є акції, знижки і бонуси. Вони регулярно проводять різні заходи, взявши участь в яких, ви можете заощадити або повернути на свій рахунок до 30% від платежу.

Виведення грошей з Qiwi гаманця

Для того щоб зняти кошти зі свого Ківі гаманця перейдіть на вкладку Вивести. Потрібно визначитися як ви хочете зняти кошти через грошовий переказ або банківським рахунок / картою.

Грошовий переказ

Заходимо в грошовий переказ, вибираємо прийнятний або відповідний пункт, читаємо детальну інформацію та переводимо гроші.

Банківський рахунок або карта

Переходимо в Банківський рахунок / карта і шукаємо свій банк.

Якщо у вас є банківська карта або рахунок в банку, то можете спробувати знайти ваш в великому списку доступних банків і вивести гроші через нього.

переклади

Заходимо у вкладку переклади. Вам терміново потрібно перевести гроші, тоді можете скористатися перекладом Qiwi.

За номером телефону

Для цього потрібно всього лише знати номер мобільного телефону людини, якій хочете перевести гроші.

Заповнюєте нескладну форму: вказуєте спосіб оплати, вибираєте валюту і суму, за бажанням пишіть коментар і натискайте Оплатити. Так само можна зберегти платіж або запланувати на певну дату і час.

Qiwi Яйця

Про Ківі яйцях я раніше не чув. Це своєрідні грошові сертифікати (ваучери), які ви можете подарувати будь-якій людині.

Отримати дане яйце може навіть та людина, у якого немає Qiwi гаманця. Отримавши це яйце, одержувач може витратити ці кошти по своїх потреб. Даний спосіб може стати несподіваним подарунком, наприклад на якесь свято, торжество, день народження або будь-яке інше захід.

додатки

Часто користуєтеся мобільними пристроями, тоді рекомендую скористатися мобільними додатками, щоб завжди мати доступ до свого Ківі гаманцю. Для цього перейдіть до Додатків.

Можете скачати і встановити додатки Visa Qiwi Wallet для iPhone, Windows Phone, Android, Jawa, Bada і інші.

Соціальні мережі

Так само у Ківі є соціальні програми в багатьох популярних соціальних мережах Твіттер, Однокласники та інші. Наприклад є додатки для покупки квитків в кіно Вконтакте і на Facebook.

Можна придбати квитки на вподобану вам кінопрем’єру за допомогою цих мобільних додатків.

Платіжні та віртуальні картки Ківі

У електронної платіжної системи Qiwi є можливість випуску своїх пластикових і віртуальних карт оплати для різних потреб. Для детального ознайомлення перейдіть на вкладку Карти.

Це повноцінні банківські карти оплати послуг і товарів в інтернеті. У Ківі є три різновиди таких карт, у кожної з них різні завдання і можливості.

 • Qiwi Visa Virtual – функціонує 2 місяці
 • Qiwi Visa Plastic – діє один рік
 • Qiwi Visa Card – термін придатності 2 роки

Яку з них вибрати вирішуйте самі. Після того як ви надумаєте придбати одну з карт, ви отримаєте смс з її реквізитами.

підсумки

Ось і підійшла до свого логічного завершення стаття Ківі гаманець реєстрація. Сьогодні ми з вами створили свій Qiwi гаманець, пройшлися по його налаштувань, навчилися поповнювати баланс, здійснювати покупки, виводити гроші, здійснювати перекази, користуватися мобільними додатками, а так само як замовити, одержати і користуватися віртуальними і платіжними картами Ківі.

Можливо у вас з’явилися питання, пов’язані з тим як створити Ківі гаманець. Можете задавати їх нижче в коментарях до цієї статті, а так само скористатися формою зворотного зв’язку зі мною.

Дякую вам що читаєте мене в Твіттері.

Залишайтеся на зв’язку – мій канал You Tube.

Якщо наведена вище інформація виявилася для вас корисною, тоді рекомендую підписатися на оновлення мого блогу, щоб завжди бути в курсі свіжої і актуальної інформації комп’ютерної грамотності.

Не забудьте поділитися цією інформацією з вашими знайомими і друзями. Натисніть на соціальні кнопки – подякуйте автора.

Ссылка на основную публикацию