Kill Shot Bravo – стрілялка на iOS і Android

Kill Shot Bravo – непоганий шутер на андроїд від першої особи. Все дуже просто: озбройтеся смертоносною зброєю і приступайте до виконання місій зі знищення терористів, які загрожують всьому людству.

Вам належить перевтілитися в крутого бійця сил особливого призначення. Героя чекають важливі урядові завдання, захоплюючі подорожі по світу. Небезпека присутній скрізь: на землі, в повітрі. Знищуйте обрані цілі і поміряйте силами з противником в ближньому бою.

Які особливості шутера?

 1. Чудова графіка і промальовані локації.
 2. 200 захоплюючих місій, в яких герою належить здійснити кругосвітню подорож. Це і вилазки на островах Середземного моря, і перевтілення в безстрашних партизан в непрохідних джунглях гірських країн.
 3. Безліч битв. Заплутані, вузькі проходи таять в собі небезпеку. Тут легко зустрітися з хитрим противником і прийняти бій. Битви на джипах або вертольотах, відчайдушні віражі і багато іншого чекає геймерів.
 4. Розраховані на багато користувачів місії зі штурму. Противник окупував будівлі і потрібна зачистка. Місія прориву буде помічником в цьому. Хто переможе? Все залежить від обраної стратегії, навичок стрільби та рукопашного бою.
 5. Перевтілення в снайпера. Вибір зручної локації для ведення точної стрільби вирішує багато. Смертельний постріл за вами!
 6. Секретні позиції. Розкриваючи ворожі локації, усуваючи їх, герой відстоює рубіж оборони.
 7. Досягнення і таблиця лідерів. Квести щотижня, участь в них приносить призи.

Противник – хто він?

У екшн-грі Kill Shot Bravo вас чекають зіткнення з різними ворогами. Для виявлення шпигунів і їх найбільш слабких місць використовується спеціальний термодатчик. У кожного свої бойові завдання і навички. Знай ворогів в обличчя, ось вони:

 1. Літаючі дрони.
 2. Механоіди.
 3. Солдати в екзо костюмах.
 4. Ворожі гранатомётчікі і кулеметники.
 5. Стрілки, підривники, піхотинці.

PVP-дуелі і битви в альянсах

Шутер Kill Shot Bravo дає можливість випробувати здібності в рейтингових поєдинках. Беріть участь в снайперських дуелях в реальному часі і напрацьовуйте нові навички.

Замість одиночних битв можна вести масштабні битви в складі потужних альянсів, створених з кращих бійців. Це в рази полегшує проходження місій.

Друзі прийдуть на допомогу в подію «Здобич». Суть даної місії: треба вистежити супротивника з видобутком на голові і знищити його. Вбудований в гру чат дозволяє вести тактичні переговори з союзниками.

Інтерфейс «під себе»

У Kill Shot Bravo можлива індивідуальна настройка параметрів.

 1. Гравцеві доступні різні види зброї (снайперські гвинтівки, кулемети, гранатомети). Також можна вибрати обмундирування (захисні окуляри, шолом, рукавички, бронежилет).
 2. Вибір Втілення на свій смак.
 3. Контроль камери.

Приступайте до вистежування і знищення терористів разом з Kill Shot Bravo. Заробляйте бонуси і отримуйте краще спорядження. Захистіть мирних жителів і даруйте їм свободу.

Ссылка на основную публикацию