Кілька слів про автора

Вітаю, дорогі друзі!

Мене звуть Антон Андронов. Радий вітати вас на сторінках проекту
http://office-guru.ru

Даний сайт пропонує вам навчальні уроки по продуктам Microsoft Office і призначений в першу чергу для початківців користувачів. Всі статті даного ресурсу є або моєю роботою, або перекладом цікавих англомовних матеріалів. Хочеться вірити, що моя праця буде корисний для Вас, а не пропаде дарма.

Раз вже Ви дісталися до цієї сторінки, думаю Вам стало цікаво хто я і як “докотився” до цього … Щоб відкрити завісу таємниці, розповім коротку історію про себе.

Родом я з чудового міста з милою назвою Первоуральськ, що в Свердловській області. Тут я народився, виріс, закінчив міську середню загальноосвітню школу, а також є частим гостем і до цього дня.

Моє знайомство з пакетом Microsoft Office, та й з самим комп’ютером, почалося ще в 2003 році, коли я вступив на 1-й курс Уральського державного університету.

Скажу чесно, ця наука давалася мені з великими труднощами. Справа в тому, що комп’ютера під рукою у мене не було, а практичних занять в рамках навчальної програми було катастрофічно мало. На тлі своєї групи я почав сильно відставати … Все закінчилося тим, що всі іногородні студенти поїхали додому 30 грудня, а я, ледве-ледве здавши хвости по Excel, 31 на самому останньому автобусі.

Розпачу не було меж, оскільки попереду мене чекала ще сесія і залік …

На щастя в ті часи велику популярність набирали комп’ютерні клуби, де я власне і провів всі свої новорічні свята. Грошей було витрачено не мало, але матеріал був освоєний, а залік зданий благополучно.

Весь наступний семестр довелося освоювати за цією ж програмою, періодично просиджуючи штани в одному з комп’ютерних клубів. Саме тоді я зрозумів, що мені це порядком набридло, і вирішив, у що б то не стало, за найближче літо заробити на комп’ютер, і покінчити раз і назавжди з комп’ютерної безграмотністю. Так і сталося.

З того моменту і до цього дня я з комп’ютером на “ти”. Хоч мій основний вид заробітку безпосередньо не пов’язаний з Microsoft Office, це не заважає мені використовувати всю його міць в своєму повсякденному житті.

В рамках даного проекту я хочу поділитися з вами своїм досвідом і допомогти всім початківцям якомога швидше і легше освоїти всі премудрості офісних програм. Сподіваюся, що я працюю не дарма, і, завдяки цьому проекту, ви почерпнете для себе багато цікавої і корисної інформації. Заходьте на цей сайт частіше, адже я щодня працюю над створенням нових навчальних матеріалів, які неодмінно Вам знадобляться.

Ссылка на основную публикацию