Хмарне сховище файлів: безпечне місце зберігання будь-якої иноформацию

З появою нових інтернет-ресурсів особливої ​​популярності набуло хмарне сховище файлів. Вся інформація, що зберігається в хмарі, буде доступною з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Файли, що знаходяться в хмарному диску, що не загубляться навіть в разі поломки вашого комп’ютера. Примітно, що фотографії або іншу інформацію можна відправити в сховищі зі свого смартфона.

Завдяки хмарного сховища не потрібно постійно підключати гаджет до комп’ютера, щоб завантажити нові знімки в папку з архівом. Як тільки смартфон підключається до мережі Wi-Fi, нові фотографії автоматично починають завантажуватися в хмару. При необхідності таким же чином можна відправляти в сховище будь-які файли.

Як вибрати сховище

Часто у користувачів виникає спірне питання, яке хмарне сховище вибрати. Насправді питання досить складне, тому що вибирати диск потрібно виходячи зі своїх потреб. На даний момент в інтернеті можна знайти більше десятка хмарних сервісів.

Професіонали рекомендують звернути свою увагу на такі сховища файлів:

 • Yunpan 360;
 • Mega;
 • Hubic;
 • Хмара Mail;
 • pCloud;
 • Google Диск;
 • Яндекс Диск;
 • MediaFire;
 • SkyDrive (OneDrive);
 • Copy.

У вищеперелічений список увійшли кращі хмарні сховища. Насправді подібних сервісів набагато більше. При цьому є тільки платні диски. Перш ніж визначитися з вибором, необхідно докладніше вивчити інформацію про сховищах.

Yunpan 360

Якщо ви потребуєте в об’ємному диску, рекомендується звернути увагу на хмарний сервіс Yunpan 360. Розмір хмари становить 36 Тб (це не помилка, саме терабайт). При цьому ресурс надається абсолютно безкоштовно.

Слід зазначити, що ресурс розташований на китайському сервері, тому може виникнути складність в перекладі. Незважаючи на це, російські «умільці» розробили інтуїтивно зрозумілу інструкцію. Тому з навігацією впорається навіть недосвідчений користувач.

Ще одним недоліком можна вважати швидкість обміну даними. Так як сервер знаходиться в Піднебесній, користувачам доведеться набратися терпіння. Швидкість завантаження в порівнянні з іншими хмарами значно нижче.

Щоб отримати 36 терабайт необхідно:

 • Зареєструватися на сайті. Після цього ви отримаєте 10 терабайт вільного простору;
 • Додати клієнт на свій Android-пристрій. Таким чином, можна отримати ще 26 терабайт.

Бувають випадки, коли користувачам не вистачає навіть 36 терабайт. Не варто засмучуватися, тому що у вас буде можливість збільшити диск. Для цього необхідно:

 1. Запрошувати нових клієнтів. За кожного нового користувача ви отримаєте додатково 512 Мб. Що стосується запрошеного, то йому буде додано 2 Гб.
 2. Брати участь в лотереї (проводиться безкоштовно). Періодичність розіграшу – 2 рази на добу.

Ресурс розташований за адресою: «http://yunpan.360.cn/».

Mega

У російськомовних користувачів популярний такий хмарний ресурс, як Mega. Хмара дозволяє отримати безкоштовно 50 Гб дискового простору. Слід зазначити, що у подібного ресурсу хороша репутація.

До переваг сервісу можна віднести можливість шифрування даних. Передача файлів здійснюється в зашифрованому вигляді. Слід зазначити, що дані не поширюються у відкритому доступі. Передати файли можна тільки довіреним особам.

Якщо 50 гігабайт буде мало, диск можна збільшити до 4 Тб, але це вже за гроші. Ресурс можна знайти за адресою «https://mega.nz».

Hubic

Це ще один безкоштовний хмарний сервер, пользующий популярністю, у користувачів. Після реєстрації, ви отримуєте 25 Гб дискового простору. У тому випадку якщо обсягу диска недостатньо його можна збільшити. Для цього необхідно запрошувати нових користувачів. За 5 клієнтів, сервіс надає додатково 2,5 Тб. При цьому запрошені користувачі отримують додатково по 30 Гб.

На жаль, ресурс англомовний, тому без знання мови виникнуть деякі складності. Щоб впоратися з виниклою проблемою, рекомендується скористатися онлайн перекладачем. Після реєстрації потрібно буде лише підтвердити свою пошту.

Що стосується швидкості передачі файлів, то вона значно вище, ніж у інших хмарних дисків. Інтернет-ресурс розташований за гіперпосиланням: «https://hubic.com/en/».

хмара Mail

Серед вітчизняних користувачів набирає популярність онлайн диск від Mail. Кожному зареєстрованому, компанія дарує 25 Гб дискового простору. Сервіс відносно молодий, тому є до чого прагнути. Є можливість збільшити обсяг хмари до 4 Тб, але тільки за гроші.

Для зручності використання був розроблений клієнт для ПК і смартфона. Таким чином, з’являється більше можливостей. На пристрої створюється папка, яка синхронізується з хмарою.

pCloud

Безкоштовні хмарні сховища дозволяють використовувати сервера для зберігання будь-яких типів даних. Незважаючи на десятки хмар, рекомендується звернути свою увагу на сервіс pCloud. Після реєстрації, ви отримуєте 20 Гб дискового простору.

Важливо відзначити, що всі дані передаються через протокол TLS / SSL. При цьому інформація зберігається на трьох серверах. Таким чином, ймовірність втрати даних мінімальна. Для тих, хто потребує шифрування даних, можуть скористатися послугою pCloud Crypto. Варто зауважити, що шифрувальник надається за гроші.

Є можливість збільшення дискового простору до 2 Тб. Подібна послуга коштує близько 8 $. Ресурс можна знайти за адресою «https://www.pcloud.com».

Google Диск

Одним з найпопулярніших хмарних ресурсів можна вважати Google Drive. Після реєстрації ви отримуєте в безкоштовне користування 15 Гб. Хмара здатне розпізнавати 30 типів файлів. При необхідності користувачі можуть переглядати документи або відео безпосередньо на диску.

Доступ до сховища можна отримати за допомогою:

 • браузера;
 • Додатки для Windows;
 • Android;
 • iOS;
 • Програми для MacOS.

Є можливість збільшення місця в хмарі до 30 Тб. Слід зауважити, що максимально можливий обсяг завантаження може досягати 5 Тб.

Яндекс Диск

Зареєстровані в системі користувачі отримують 10 Гб місця на диску. Щоб збільшити обсяг диска, необхідно вибрати один з існуючих тарифів. Якщо хочеться змінити розмір хмари безкоштовно, потрібно взяти участь в акціях.

До переваг диска можна віднести:

 • Зберігання файлів;
 • Інтеграцію з Microsoft Office 2013;
 • Автоматичне завантаження фотографій зі смартфона.

При підключенні мобільного застосування, обсяг хмари збільшується до 32 Гб. Для розміщення файлів потрібно перейти за наступним URL-адресою: «http://disk.yandex.ru/».

MediaFire

Сховище файлів MediaFire дозволяє безкоштовно використовувати 10 Гб дискового простору. Подібне хмара можна вважати файлообмінником. Основний упор зроблений на зберігання медіа файлів. Слід врахувати, що в хмарному сервісі присутня реклама.

При необхідності ви можете збільшити обсяг диска до 100 терабайт. З тарифами можна ознайомитися на сайті. До того ж є можливість отримання безкоштовного додаткового місця:

 • Анонсування в соціальних мережах. За це сервіс дарує 8 Гб;
 • Реферальная програма. За одного запрошеного, ви отримуєте 1 Гб.

Для реєстрації аккаунта, потрібно перейти по URL: «https://www.mediafire.com».

SkyDrive

Сервіс SkyDrive створений компанією Microsoft в 2007 році. На даний момент, ресурс змінив свою назву на OneDrive. Після реєстрації, користувач отримує 5 Гб дискового простору.

До переваг сервісу відноситься:

 • Можливість створювати і редагувати документи Office безпосередньо на диску;
 • Власники Windows 8 отримують додатковий обсяг пам’яті;
 • Інтеграція з com.

Тим, хто як і раніше використовує Windows XP, подібний сервіс не підходить, тому вибираємо що-небудь інше.

Copy

Хмарне сховище дозволяє безкоштовно використовувати 15 Гб. Для захисту даних сервером застосовується шифрування AES256. При цьому процес кодування здійснюється під час завантаження файлів.

Сервіс дозволяє скористатися реферального програмою. За залученого клієнта, ви отримуєте 5 Гб. Такий же обсяг додаткового місця отримує зареєстрований по вашому посиланню користувач.

Щоб зареєструватися в сервісі, необхідно перейти за посиланням «https://copy.com». Процес реєстрації не викличе складнощів, навіть у новачків.

висновок

З кожним роком кількість хмарних сервісів зростає. Насправді не так просто визначитися з вибором, тому необхідно аналізувати всі сервіси. У обраного хмари повинен бути досить великий обсяг дискового простору і хороша швидкість завантаження. Для деяких користувачів ще важливий момент безпеки, тому найкраще, щоб сервіс міг шифрувати дані.

Ссылка на основную публикацию