Хештеги в Інстаграм: як користуватися?

Переглядайте свіжі пости з усіма вашими улюбленими пошуковими запитами.

Один з кращих способів знайти ваші фотографії, щоб поставити «лайк» і користувачів, щоб підписатися в Instagram – пошук по мітках зі словами і фразами, які вам цікаві. Фактично ви можете знайти хештег з цікавим контентом, за яким ви захочете стежити.

Спосіб, яким все перевіряють їх улюблені хештеги

Якщо ви просто хочете перевіряти конкретний хештег в Instagram час від часу, то можете просто перейти у вкладку Explore, ввести хештег в поле пошуку у верхній частині екрану і вибрати опцію Теги або Мітки (Також існують варіанти Кращі, люди і місця), Щоб знайти пости, в яких використаний даний хештег.

Цей хештег залишиться у вашій історії пошуку, поки ви не видалите його в налаштуваннях, що спростить частий повторний пошук цього хештега без введення його кожен раз.

Але що якщо ви хочете використовувати більш просунуті і автоматизовані варіанти? Існує безліч аналітичних інструментів, які працюють з Instagram, але більшість з них вимагають щомісячної або річної платної підписки.

Трохи просунутий спосіб відстеження хештегов через HootSuite

HootSuite – супер-універсальна (і дуже популярна) платформа управління соціальними мережами, якій ви можете користуватися безкоштовно. Використання її з Instagram хоча і не буде найсучаснішим способом, але надає простий спосіб самостійної перевірки хештегов. Ось як це можна зробити:

  1. Зареєструйте безкоштовний аккаунт HootSuite і увійдіть в нього.
  2. Натисніть на кнопку + Add Social Network, розташовану під полем Compose message.
  3. Оберіть Instagram в випадаючому меню і натисніть кнопку Connect with Instagram, щоб дозволити HootSuite доступ до вашого аккаунту в Instagram.
  4. Натисніть на кнопку + Add Stream, розташовану під полем Compose message.
  5. Оберіть Instagram в випадаючому меню і виберіть пункт Hashtag в верхньому меню.
  6. Введіть хештег (без значка «#»), який ви хочете відстежувати і натисніть Add Stream.

Якщо ви правильно виконаєте всі перераховані дії, то побачите на вашому екрані HootSuite новий потік у вигляді колонки, яка була автоматично оновлюється стрічку з постів, в описах яких використаний даний хештег. Ви можете додати будь-яку кількість потоків, щоб відстежувати в HootSuite кілька хештегов.

Дізнайтеся, як шукати фото, відео або людей в Інстаграме по хештегом.

Ще одна велика перевага використання HootSuite для відстеження хештегов в Instagram, крім того, що це єдина безкоштовна альтернатива, це можливість використання цієї платформи як у звичайній мережі, так і на мобільних пристроях. HootSuite пропонує мобільні додатки для iOS і Android, які можна використовувати для перевірок і управління соціальними мережами на ходу.

Якщо ви зацікавлені у відстеженні коментарів, які ви отримуєте до своїх фото в Instagram, щоб з легкістю відповідати на одні і видаляти інші – зверніть увагу на наші рекомендації по тому, як відстежувати коментарі в Instagram.

Ссылка на основную публикацию