Карта опадів в Москві в реальному часі

Всі ми знаємо, наскільки непередбачуваною буває погода. За яскравим сонцем раптово йдуть грози, безтурботність річної ідилії замінює буря з градом, за суворими морозами приходить по-справжньому літня теплінь. Погода здатна підносити нам сюрпризи, ось чому ми намагаємося заздалегідь дізнатися про її настрої з метою побудувати свої плани відповідно до погодної кон’юнктурою. Ефективними інструментами, що допомагають справлятися з погодними примхами, є різні інтернет-сервіси, що дозволяють виводити прогноз погоди онлайн. У цьому матеріалі ми розповімо, на яких сервісах відображається карта опадів в Києві в реальному часі, і як ними користуватися.

Windy.com – популярний чеський погодний ресурс

Мережевий ресурс windy.com створений чеським мільйонером і філантропом Ivo Lukačovič в якості домашнього хобі в 2014 році. На створення своєї карти опадів його надихнули погодні проекти швейцарської компанії «Meteoblue», у якій Лукачовіч запозичив ряд розробок. До 2018 Windy.com обріс власним штатом програмістів, пережив ряд новацій. Зокрема, був запущений новий європейський радар, отримав мобільну реалізацію під Андроїд і iOS, і нині є одним з провідних погодних ресурсів в світі.

Інтерактивний погодний ресурс windy.com

  1. Для відображення карти опадів в Києві в реальному часі перейдіть на.
  2. У пошуковому рядку зліва зверху наберіть «Київ» і натисніть Enter.
  3. Для вибору карти опадів в реальному часі справа виберіть «Дощ, гроза».
  4. А натискання на кнопку «Ще шари» дозволить вам вибрати додаткове відображення «Тип опадів».

Крім відображення опадів ресурс може похвалитися і іншими режимами відображення погоди У Києві (вітер, температура, хмари, хвилі, блискавки та ін.), Що дозволяють зручно відстежувати зміна погодних умов в тих чи інших куточках світу.

Розташована внизу карти кнопка відтворення дозволить візуально відобразити, як буде змінюватися погода в найближчі кілька днів.

Також вам може бути цікавий наш матеріал по карті гроз онлайн.

Ventusky.com – карта опадів онлайн Київської області

Популярний проект Ventusky.com створений чеською компанією «Inmeteo», що спеціалізується на створенні прогнозів погоди і метеорологічному моніторингу. Проект відображає карту опадів по всій земній кулі і Києві, є безкоштовним для користувачів, високо затребуваний безліччю ЗМІ по всьому світу. Як і Windy.com, Ventusky має відмінну візуальній складовій, дозволяючи відображати онлайн різні погодні режими в тому чи іншому географічному регіоні. Є тут і режим відображення опадів онлайн, яким ми і скористаємося для отримання потрібної нам інформації.

Відображення опадів на Ventusky.com

  1. Виконайте вхід на, після чого вам відкриється карта опадів Москви і довколишніх топографічних об’єктів.
  2. Завдяки меню зліва ви можете перемикатися між режимами відображення погоди (температура, хмарність, опади, вологість, грози etc.).
  3. Інструментарій справа дозволить налаштувати ресурс під свої переваги, а також завантажити на ваш гаджет мобільну версію ресурсу (кнопка «App» зверху).

Яндекс.Погода – відображення опадів онлайн від компанії Яндекс

Карта опадів онлайн в Києві в реальному часі також відображається на сервісі Яндекс.Погода – одним з провідних цифрових сервісів компанії Яндекс. Відомий вітчизняний розробник запустив погодний сервіс досить давно, при цьому з 30 листопада 2017 року сервіс «Яндекс.Погода» отримав свою інтерактивну карту. Остання дозволяє відображати в інтерактивному режимі погодні умови по всьому світу, а не тільки в форматі табличних даних (як було раніше). У прогнозах погоди Яндекс використовує свою власну технологію «Метеум», що використовує машинне навчання і дані сторонніх джерел для створення максимально точного прогнозу погоди онлайн.

Карта опадів на погодний ресурсі компанії Яндекс

Карта опадів онлайн в Києві в реальному часі відображається на сайті. Досить перейти за цим посиланням, і ви отримаєте інформацію по Київській погоді, прогноз погоди на найближчі 10 днів, а також карту опадів онлайн. Погодний сервіс Яндекса також дозволяє інші режими відображення погоди окрім опадів – температуру, вітер, тиск, пилок (для алергіків) і інше.

Weatheronline.co.uk – британський метеорологічний ресурс

Weatheronline.co.uk – це відомий британський погодний ресурс, що відображає карту погоди онлайн. На відміну від перерахованих вище ресурсів, даний сервіс відображає погоду в вигляді застиглих картинок, без динамічної складової. Проте завдяки своєму заслуженому авторитету і тривалої історії він вважається одним з кращих погодних сервісів на європейському континенті.

Для роботи з ресурсом перейдіть на, зліва виберіть Europe, нижче Russia (Україна) Moscow. Справа виберіть режим відображення опадів (precipitation). Доступний прогноз опадів на найближчі 3 години (precipitation 3 h.) І найближчі 12 годин (precipitation 12 h.).

Моніторинг опадів на британському ресурсі weatheronline.co.uk

Зверху над картою розташовані дати на найближчий тиждень, перемикаючись між якими ви можете переглянути прогноз опадів на той чи інший день.

Також раніше ми розібрали сервіси, що дозволяють відслідковувати карту дощів онлайн.

Rainviewer.com – погодний проект вітчизняного ентузіаста

«Багата талантами земля руська» – в цьому ще раз переконуєшся, переглядаючи погодний ресурс, створений вітчизняним ентузіастом Олексієм Щасливим. Даний ресурс регулярно сканує різні джерела радарної інформації, після чого обробляє їх дані, систематизує, і викладає у вигляді інтерактивної карти онлайн. При цьому карта опадів має також мобільну реалізацію, у формі додатку для Андроїд і iOS, і може бути рекомендований як зручний інструмент для відображення карти опадів онлайн в Києві в реальному часі.

Запустіть, за допомогою мишки знайдіть Москву на карті, і перегляньте стан опадів в даному регіоні. Різниця в кольорі відображаються опадів дозволяє зрозуміти, наскільки сильні опади у тій чи іншій місцевості. Натискання на розташовану вгорі кнопку «Play» дозволить простежити, як змінювалася погодна кон’юнктура на протязі останніх двох годин.

Відображення опадів Rainviewer.com

Також вам може бути цікавий наш матеріал по картах погоди онлайн.

висновок

Перераховані вище сервіси наочно відображають карту опадів в Києві в реальному часі. Дозволяючи не тільки відстежити дані по опадам на поточний момент, але і вивести прогноз на найближчий день або тиждень. Найбільш позитивні відгуки мають ресурси Windy і Ventusky, тому рекомендуємо їх функціонал користувачам, зацікавлених в максимально точному відображенні карти опадів онлайн.

Ссылка на основную публикацию