Карта Єкатеринбурга з вулицями і будинками детально

Єкатеринбург – це величезний мегаполіс, найбільший адміністративний, культурний, науково-освітній центр з населенням близько півтора мільйона осіб. Площа міста становить понад 450 квадратних кілометрів. У ньому розташовані сотні різних вулиць, площ, парків і скверів. Історія Єкатеринбурга сходить ще до 18 століття, має свою неповторну атмосферу. І не дивно, що місто, поряд з Москвою, Пітером, Новосибірськом і Владивостоком, входить в п’ятірку найбільш відвідуваних туристичних напрямків України. Відвідуючи це старовинне місце, дуже легко заблукати в ньому. Нижче ми розберемо, на яких сервісах детально доступна карта міста Єкатеринбург з 3D-панорамою вулиць і будинків, і як з нею працювати.

Супутникова карта Єкатеринбурга на Google Maps

Найбільш популярним в світі картографічним сервісом традиційно вважаються «Карти Гугл». Даний веб-сервіс був запущений в 2005 році, а в 2008 році світ побачила його мобільна реалізація. Сервіс надає доступ до супутникових знімків поверхні потрібних регіонів, аерофотознімання, карти вулиць, панорамний вид вулиць (Street View), карту пробок (Google Traffic), а також прокладку оптимальних маршрутів для пішоходів і різних видів транспорту. Детальний огляд по Картах Гугл читайте в нашому спеціалізованому матеріалі «Карти Гугл онлайн».

Після запуску сервісу в рядку пошуку зліва необхідно набрати Єкатеринбург, а потім потрібну адресу – вулицю і будинок. Під час набору розташування сервіс буде пропонувати вам різні варіанти, що прискорює сам процес Тайпінг. Після здійснення набору натисніть на введення, і перед вами з’явиться карта з вказаною вами локацією.

Вулиці Єкатеринбурга на Гугл.Мапс

За допомогою коліщатка миші ви можете регулювати масштаб відображення потрібної вам місцевості. По кліку на квадрат з написом «Супутник» в лівому нижньому кутку сервіс переключиться на супутниковий фотографічний варіант відображення карти, що дозволяє наочно побачити, як виглядають зверху ті чи інші будівлі.

Супутникове відображення карт на Гугл МАПС

Самим же детальним режимом є режим панорамного відображення вулиць в Екб, доступний після натискання на кнопку із зображенням чоловічка праворуч знизу. Після натискання на зазначену кнопку буде достатньо клікнути на потрібне місце (доступні для відображення вулиці підсвічені синюватим фоном), і ви перейдете в режим його детального перегляду.

Перегляд вулиць Єкатеринбурга на Гугл МАПС

Для переміщення по місцевості користуйтеся стрілками, що вказують на рух в тому чи іншому напрямку. Щоб озирнутися, затисніть ліву кнопку мишки, і рухайте мишкою в ту чи іншу сторону.

Для повернення з панорамного перегляду натисніть на стрілочку, розміщену зліва зверху панорамного екрана.

Натисніть на стрілку зліва для повернення до стандартного перегляду

Повний функціонал сервісу доступний після кліка на кнопку «Меню» у вигляді трьох горизонтальних ліній зверху. Там ви зможете вибрати три види перегляду (карта, супутник, рельєф), подивитися трафік на вулицях (опція «Пробки»), прокласти маршрут і інше.

Читайте також: Карта опадів в Яндекс Погода.

Карта міста з вулицями і будинками на Яндексі

Вітчизняний сервіс «Яндекс.Карти» стартував ще раніше, ніж його конкурент з Гугл – в 2004 році. Для України і країн ближнього зарубіжжя Yandex використовує карти власного виробництва, оновлювані з частотою раз в два тижні, що робить сервіс відмінним вибором для вітчизняного користувача. На даний момент аудиторія ресурсу досягла 25 мільйонів чоловік, і продовжує стрімко зростати.

Карти на Яндексі для Єкатеринбурга доступні в чотирьох основних варіантах – карта-схема, супутникова карта, гібрид (супутникова карта з написами і позначеннями) і «Народна карта» (краудсорсінговая система). Також є відображення трафіку на вулицях ( «Яндекс.Пробки»), пошук по картографічним об’єктів і організаціям, можливість перегляду зображення з веб-камер, і потрібний нам сервіс «Панорами» для детального перегляду вулиць.

Панорама вулиць на Яндексі

Після запуску «Яндекс.Карти» нам знадобиться ввести місто Єкатеринбург. Для виведення результату на на екран необхідно ввести в рядок пошуку сервісу потрібний вам адресу і натиснути на введення. Для переходу в режим перегляду вулиць натисніть на кнопку «Панорами вулиць і фотографії» зверху (чоловічок з круговою стрілкою).

Активація режиму перегляду вулиць в Яндексі

Чи залишиться клікнути на потрібну вулицю, яка схематично позначена синім кольором, і ви перейдете в режим її перегляду. Рух по місту і перегляд організований аналогічно до сервісу від Google. При цьому Яндекс дозволяє переглянути, як виглядала та сама вулиця пару років тому.

Сервіс дозволяє переглянути, як виглядала вулиця кілька років тому

Крім кнопки «Панорами» на основному екрані доступні кнопки:

  • «Фото» (відображають фото окремих місць розглянутого вами регіону);
  • «Дорожня ситуація» (показує наявність або відсутність пробок);
  • «Рухомий транспорт» (відображає рух комунального транспорту на вулицях міста).

Також доступна кнопка перемикання форми відображення карт, лінійка, друк і інші можливості.

Також на картах від Яндекса ви можете шукати за відомим заздалегідь координатами. Для отримання докладної інструкції по такому пошуку читайте нашу статтю «Пошук за координатами на Яндекс Карті».

висновок

У нашому матеріалі ми детально розібрали сервіси, на якому відображається докладно карта міста Єкатеринбурга з реалістичною панорамою вулиць і будинків. Обидва описаних нами сервісу має заслужено-високу репутацію, і можуть бути рекомендовані для перегляду за потрібне вам топографічних об’єктів, віртуальних прогулянок по місту і насолоди видами,. Якщо ж ви тільки плануєте поїхати в Єкатеринбург, дані сервіси допоможуть скласти думку про те, які об’єкти варто відвідати особисто, а які досить переглянути на екрані вашого монітора.

Ссылка на основную публикацию