KADAM – Тізерна партнерка для заробітку на сайті

Тізерна мережу KADAM була створена в 2012 році. З того часу партнерська програма заслужила повагу завдяки професійній технічній підтримці, гнучкою налаштування реклами і моментальної реєстрації. Дана мережа також відома своєю системою ротації рекламних матеріалів, яка є унікальною.

KADAM ставить головною метою зробити для веб-майстра рівень CTR високим, а рекламодавці отримують високоякісний трафік. Мережа налічує вже більше 10 тисяч сайтів, а в добу здійснюється понад 3 мільйони переходів.

Така система пропонує найпоширеніші і прогресивні рекламні формати, які відрізняються найбільшою ефективністю. Власники сайтів можуть скористатися контекстної і тізерній рекламою, банерами, повідомленнями в ВКонтакте, а також Clickunder. Все це може принести веб-майстру непоганий дохід.

Основні вимоги:

KADAM допускає тільки ті ресурси, які щодня мають мінімум 50 унікальних відвідувачів. Хостинг повинен бути виключно платним. При цьому пошукової трафік зобов’язаний складати більше 30%. Природно, сайт не повинен містити елементи насильства, нецензурної лайки, ворожнечі на релігійному або міжнаціональному грунті. Більш того, необхідно мати на сайті тільки авторський контент. Суворо заборонено порнографію.

Як почати заробляти:

Процес реєстрації в KADAM дуже простий. Якщо сайти успішно проходять перевірку, то можна сміливо вставляти рекламні блоки. Вибирається певна вкладка, щоб була можливість отримати бажаний код. Тут же регулюються і інші параметри. Веб-майстер в змозі розміщувати необмежену кількість блоків. При цьому тизери підбираються дуже швидко. Це займає близько 15-20 хвилин. Що стосується модерації, то кожен ресурс проходить перевірку за півгодини.

Варіанти заробітку:

  • Оплата за клік (CPC).
  • Оплата за показ (CPM).
  • Оплата за дію (CPA).

Аукціонна система передбачає різну вартість показів і кліків. При цьому веб-майстер гарантовано може розраховувати на 80%, які належать до витрат самого рекламодавця.

Мінімальний поріг виплати:

KADAM дає можливість виводити кошти, якщо накопичилося мінімум 20 гривень. Відбуваються виплати раз на тиждень, причому за запитом користувача. Як правило, за дві доби запит схвалюється. але не можна виводити гроші частіше ніж один раз за тиждень. Мережа співпрацює на даний момент виключно з WebMoney.

Варто відзначити, що господареві сайту надаються дуже якісні рекламні блоки, що відрізняються професійним інтерфейсом. Можна розраховувати на величезний вибір тематик, що дає унікальну можливість навіть грамотно доповнити існуючий контент. Гнучкі націлювання дозволяють ефективно фільтрувати цільову аудиторію. Все це збільшує показник CTR до серйозних значень.

Програма для рефералів:

KADAM пропонує велику одноразову виплату клієнту за кожного запрошеного партнера. Якщо це рекламодавець, який витратив в системі більше 6000 гривень, то користувач отримує за нього 1000 гривень. За запрошеного веб-майстри користувачеві додаються 500 гривень. Такий реферал повинен залишити в системі понад 3000 гривень. Якщо ж рефералом виявляється веб-майстер і рекламодавець в одній особі, то винагорода збільшується до 1500 гривень.

Ссылка на основную публикацию