junk files, clean junk files що це як видалити на андроїд

Операційна система Андроїд стрімко розвивається далі, а програми які під неї пишуть далеко не досконалі, навіть хороший і протестований софт може уповільнювати роботу смартфона. Останнім часом користувачі все частіше звертаються з питанням що у них спливає повідомлення clean junk files в android. Так само це повідомлення можна побачити якщо ви користуєтеся програмами дефрагментації на телефоні, або сама система попереджає нас про це.

Clean junk files, що таке junk files?

Пояснимо коротко що таке junk files. Для тих, хто не знає JUNK – з англійської перекладається «сміття». Вас попереджають про наявність сміття займає пам’ять.
Розповімо докладніше як ці файли з’являються в при установці і подальшому використанні софта та ігор:

  • Після установки кожної нової програми або гри на телефоні можуть залишитися вже непотрібні установчі APK збірки, логи, конфігурації – чим більше різного софта – тим більше файлів. По хорошому вони все повинні автоматично чиститься по завершенню інсталяції, але у розробників проскакують «косяки»;
  • А в процесі використання утиліт в системі накопичуються тимчасові файли, накопичується кеш додатків, кеш картинок, звіти та інше. При роботі з документами створюються різні резервні копії.
  • Під час перегляду веб сайтів браузери підвантажують і зберігають в пристрої тимчасові системні файли, так при повторному відкритті – сайт завантажується швидше.

Безумовно всі ці компоненти нешкідливі і навіть корисні, але вони не видаляються автоматично, з часом старіють і перестають бути потрібними. З місяцями, роками використання місця зберігання під них витрачається все більше і багато хто дивується куди пропадають «метри» і гігабайти вільної пам’яті.

Чому сміттєві junk files потрібно видаляти?

В першу чергу, що б звільнити дисковий простір, як самого смартфона, планшета так і флешки. Краще встановити кілька нових додатків, ігор або накачати улюбленої музики. По-друге, тимчасові файли у великій кількості значно сповільнять роботу з пам’яттю і роботу самого пристрою:

  • Довше відкриваються додатки, документи, книги, сповільнюється робота інтернет браузерів;
  • Завантаження смартфона буде відбуватися повільніше;
  • Процес може протікати так повільно що всі ці гальмування будуть не помітні «на око», а коли все запущено, користувачі самі починають скаржитися що все «гальмує»;

Clean junk files в андроїд або як видалити тимчасові файли

Розглянемо необхідний набір програм для видалення непотрібного сміття.

Ccleaner для Android

Для комп’ютерів є чудова, перевірена роками і тисячами користувачів програма ccleaner – її функціонал великий. Чистить і видаляє тимчасові файли, сміття і непотрібний кеш. Для операційної системи Android існує її аналог:

Norton Clean, Junk Removal

Користувачі рекомендують утиліту Norton Clean, Junk Removal. Завантажити перевірену актуальну версію можна з Google Play клікнувши на посилання. Ця програма має великий функціоналом:

  • Очищає сміття, кеш і системний кеш на смартфоні, планшеті;
  • Видаляє залишкові файли установок і непотрібні установчі APK;
  • Оптимізує завантаження додатків;
  • Прискорює і оптимізує оперативну пам’ять;

За оцінками і відгуками працює спритно і справляється відмінно зі своїми завданнями, ми особисто тестували працездатність на своїх апаратах.
Сподіваюся ви зрозуміли що означає повідомлення clean junk files в андроїд, що таке самі файли junk files і як їх видалити. Слідкуйте за станом своєму системи і користуйтеся інтернетом безпечно.

Ссылка на основную публикацию