Jungle Books – захоплюючий емулятор від Yggdrasil Gaming

Виробники азартного софта люблять випускати емулятори за мотивами книг і казок. Подібні автомати можна знайти на всіх солідних азартних майданчиках. Ця тенденція стає все більш популярним. Наприклад, недавно відома фірма Yggdrasil Gaming випустила ігровий автомат Jungle Books. Геймдизайнер створили його, будучи натхненними творчістю Редьярда Кіплінга. Сюжет слота Jungle Books обертається навколо хлопчика, що виріс в джунглях і вихованого дикими тваринами. Компанія Yggdrasil вклала в створення цієї гри великі фінансові ресурси і залучила до роботи найкращих професіоналів. Фірма також організувала цикл турнірів з використанням нового слота, призовий фонд яких досяг 50 000 євро.

особливості автомата
Емулятор Jungle Books створювався з використанням технології Fusion Realms, завдяки чому зміг об’єднати великий набір функцій і п’ять різних персонажів. За кожним з героїв закріплена свої ігрова зона з особливим набором іконок і барабанів. В дані поля можуть потрапляти інші герої, підвищуючи шанси геймера на перемогу. Всього в автоматі Jungle Books передбачено 3 комбінації котушок і 10 особливих опцій. Клієнту онлайн-казино, який жбурнув емулятор, потрібно ретельно стежити за геймплеєм, підлаштовуючись під нього. Якщо в грі змінюється поле, разом з ним змінюються і набори іконок. Подібне нововведення робить геймплей динамічним, захоплюючим і непередбачуваним.

використовувана символіка
На барабанах нового слота від Yggdrasil розташовані зображення шести плодів тропічних дерев і чотири карткові масті. Їх доповнює Wild-символ, що підміняє базові іконки, а також Scatter, що запускає міні-раунд The ​​Honeycomb. У додатковій грі геймеру необхідно в випадкової послідовності вибрати різні предмети, за які нараховуються грошові призи.

коментар творців
Даючи інтерв’ю журналістам, представники компанії Yggdrasil відзначили, що Jungle Books – найбільш перспективний і важливий проект бренду. У створення цієї гри було вкладено багато сил, і фахівці раді, що їхні праці окупилися. Природно, вони не хочуть зупинятися на досягнутих результатах і планують вдосконалити апарат, щоб зробити його ще цікавіше.

Ссылка на основную публикацию