Його користувачі не відмовляються від комп’ютерів.

Персональні комп’ютери і ноутбуки рано списувати з рахунків – Украінане не готові відмовитися від переваг «великих» пристроїв, незважаючи на те, що також користуються мобільними гаджетами. 

Це з’ясувала міжнародна антивірусна компанія ESET в ході опитування інтернет-користувачів.

Учасникам опитування було запропоновано вибрати відповідь на питання «Для чого ви використовуєте ноутбук або ПК найчастіше?». Результати показують, що багато користувачів не можуть обходитися без ПК і, відповідно, продумують його захист.

Найпопулярнішим відповіддю став «Граю на ПК в ігри» – його вибрав 21% респондентів. Складно уявити, що захоплені геймери відмовляться від сучасних комп’ютерних ігор з високими системними вимогами на користь «легких» мобільних додатків.

10% респондентів використовують комп’ютери для програмування і навряд чи зможуть «переїхати» на планшети або смартфони.

У 9% опитаних ПК і ноутбуки грають роль телевізорів – респонденти використовують пристрої для перегляду фільмів і серіалів і закономірно віддають перевагу моделям з великою діагоналлю екрану.

5% респондентів обробляють на комп’ютерах або ноутбуках фото- або відеофайли. Потужність комп’ютера і якість зображення грають для них далеко не останню роль, особливо якщо мова йде про професійний фото- або відеомонтаж.

Нарешті, 37% респондентів не відчувають об’єктивної необхідності в ПК або ноутбуках, але вважають за краще їх мобільним конкурентам. Варіант «Просто сиджу в інтернеті» вибрали 20% опитаних, 12% респондентів спілкуються в соцмережах, 4% пишуть тексти, а 1% навіть читають книги з великих екранів.

Багато учасників опитування (18%) вибирали варіант «Інше», вказуючи в коментарях, що ПК або ноутбуки встановлені у них на роботі.

«Кожен день в світі з’являються десятки тисяч нових шкідливих програм, орієнтованих на ПК і ноутбуки, – коментує Олексій Оськін, керівник відділу технічного і маркетингового супроводу ESET Russia. – Як би ви не проводили час в інтернеті, дотримуйтеся базові запобіжні заходи, щоб не стати жертвою шахраїв. Утримайтеся від скачування підозрілого контенту, захищайте акаунти в соцмережах та інших веб-сервісах складними паролями, а також переконайтеся, що ваш комп’ютер захищений сучасним антивірусним ПЗ.

Ссылка на основную публикацию