JetSwap.com – Активна Розкрутка Сайтів

Принаймні саме так вони себе і позиціонують. Повідомляють що розкрутять все, що можна розкрутити. В принципі в цьому є і частка правди Звичайно, це скоріше не розкрутка, а накрутка … Відчуваєте різницю? адже просування сайту і накрутка його показників, це дві різні речі, так-що не будемо про це забувати.

взагалі сервіс JetSwap.com використовується як для активної розкрутки сайту, так і для заробітку. Але про заробіток там говорити особливо нічого. адже це автосерфинг.

Для початку, треба зареєструватися на JetSwap.com. Це можна зробити за цим посиланням -.

Як заробити?

Далі все просто. Скачав програму, встановив програму, запустив. Кредити капають, потім їх змінюють на долари і виводять. Поміняти на долари можна як на внутрішній біржі кредитів, так і на зовнішніх. Так, кредити JetSwap.com котируються всюди, так-що з обміном, виникнути проблем не повинно. Крім того, кредити приймає і сама система і це найбільш вигідно, так-як там завжди хороші курси обміну. Правда тут одна проблемка, система приймає свої кредити досить рідко. Але в загальному і цілому, з обміном кредитів проблем не буде.

Чому я почав з заробітку? А навіщо витрачати свої гроші на покупку кредитів, якщо можна їх просто заробити? Звичайно є і діти мільйонерів, але ж не всім в житті так повезло Так-що для початку навчимося заробляти. А вчитися тут власне кажучи нічому. Заробляти кредити можна навіть на своєму сайті. Досить просто розмістити код сервісу JetSwap.com на своєму сайті і кредити почнуть капати. За ці самі кредити до речі, у них там можна і хостинг купити. Звичайно цього я робити не раджу, якщо у вас серйозні наміри. Але якщо у вас ніяких гігантських задумів і т.д., то можна і скористатися послугами хостингу від JetSwap.com. Ну а найкращий варіант, це звичайно просто завантажити і встановити програму.

називається вона SafeSurf, скачати можна перейшовши по пункту меню Серфінг / SafeSurf. Видів заробітку там багато, є з чого вибрати. З ними ви потім поступово розберетеся, якщо виникне таке бажання. Ну а для початку підійде і програма SafeSurf. Її треба скачати, бажано в RAR-архіві. Ну тут звичайно кому як. Якщо у вас встановлена ​​виндовс 7 і якщо ви не відключали служб і не займалися ще який-небудь оптимізацією, то завантажуйте RAR-архів і не парся. Якщо виндовс хр, або все-таки возилися з оптимізацією, то тут вже допоможе тільки великий метод “наукового тику”

Програма SafeSurf досить стабільна. Встановлювати її не треба. Просто розпакуєте в потрібну папку, ось і вся установка. Потім запустіть, введете логін, пароль. Вона перевірить оновлення і т.д. Там потім все досить зрозуміло. Треба просто поставити потрібні галочки і все. Тільки ось з галочками потрібно бути обережніше. Якщо у вас потужний захист, то можете дивитися і вірусні сайти та приховані і з перенаправлення і т.д. За це дуже навіть добре платять. Якщо ж у вас поганий захист, то краще не ризикувати. Навіщо вбивати систему через пару копійок?

Далі відсуває програму в куточок і все, нехай працює. Тільки бажано не згортати, а саме засунути, щоб не заважала. За відкрите вікно більше платять.

Як розкрутити сайт?

Ну ось ми і дійшли до головного питання – як розкрутити сайт? І ще раз нагадаю, що за допомогою автосерфінгу ви не розкручуєте сайт, а тільки накручуєте показники. Так-що як тільки перестанете користуватися послугами JetSwap.com, то тут-таки всі показники впадуть.

Чому? Гарне питання. Ну самі подивіться … Коли сайти в автосерфінг, хіба хтось їх дивиться? Звичайно, ні. Звичайно для особливо упертих є ручний серфінг. Але по-перше таких людей дуже мало. По-друге їм абсолютно по фігу на Популярні сайти. Так-що в цьому плані тут ловити нічого. Можна звичайно придбати трохи постійних відвідувачів за допомогою розсилки. Там хоча-б є можливість описати сайт, трохи познайомити з ним відвідувача і т.д. Адже людина поки чекає кінця відліку таймера, немає, немає, та й шанує. Так-що за допомогою розсилок можна заманити пару чоловік до себе на сайт, але сильно спокушатися тут теж не варто. Звичайно, якщо ваш сайт не про заробітки, або ще про що-небудь по “темі”.

Але зате на JetSwap.com можна прекрасно накрутити показники сайту. Для чого це треба? Для багатьох чинників. Для пускання пилу в очі рекламодавцям, пошуковим системам, сервісів різної реклами і т.д. І ось тут головне не скупитися. Адже всі знають прислів’я – скупий платить двічі? Ось і я про те.

Для чого накручують лічильник сайту і т.д.? Наприклад для того, щоб накрутити кліки по своїй рекламі. І якщо у вас буде дуже багато однакових IP, або занадто малий час відвідування, або дуже маленька кількість відвіданих сторінок, то все це буде викликати зайві питання у рекламодавця. А воно нам треба? Ні не потрібно. Так-що не економте. Добре якщо будете пускати пил в очі окремому рекламодавцю, ну посвариться, ну і фіг з ним. А якщо наприклад співпрацюєте з Гуглом, або Яндексом? Там хлопці серйозні все такі Можуть заблокувати сайт і все. Потім допоможе тільки зміна домену. А можуть і аккаунт до купи заблокувати і т.д. Загалом горя можна сьорбнути. Так-що, так би мовити, в цьому плані, краще перебздеть, ніж недобздеть.

Ну і власне кажучи як налаштувати все це справа на JetSwap.com. Для цього треба перейти за пунктом. А далі все просто Мене млинець, за це “все просто” скоро вб’ють напевно і будуть абсолютно праві Ну так добре, не будемо відволікатися

Для початку треба вказати свій сайт, скільки показів за день, за годину, а так-же час і інтервал показу. Тут краще ставити покази за годину і приблизну кількість за день, приблизно в одному об’ємі. Наприклад один чоловік на годину і 24 за день. Але і не будемо забувати, що днем ​​відвідувачів повинно бути більше, ну да про це трохи пізніше. Для чого це робиться? Для того, щоб всі покази не пройшли відразу в перебігу десяти хвилин, адже користувачів на JetSwap.com дуже багато. І всі ваші відвідувачі побувають на сайті протягом десяти хвилин, а потім будуть добу перерви. А адже це дуже підозріло буде виглядати.

Звичайно не всі рекламодавці так прискіпливо, багато хто навіть бачачи, що лічильник накручений, все-одно продовжують співпрацю. Чому? Тому що грошей у них мало, клієнтів не вистачає і т.д. і їм просто діватися не куди. Але якщо попадуться серйозні дядечки рекламодавці і будуть платити хороші гроші, то і питати з вас будуть відповідно. Ну і звичайно будуть все прискіпливо вивчати, щоб зайву копійку не втратити. Так-що з настройками треба бути вкрай акуратними. Але і фобій заробляти теж не варто. Домен поміняти, це всього пара сотень гривень. Звичайно, якщо у вас розкручений домен і все таке, то це вже інше питання.

А що стосується часу показу і інтервалу … Час показу треба виставляти від 30 секунд і чим більше, тим краще. Адже по ідеї, чим якісніше сайт, тим відвідувач буде більше проводити на ньому часу. В середньому показники у сайтів бовтаються на 20 секундах. Звичайно сайти бувають різні, у мене наприклад відвідувачі в середньому стирчать по 10 хвилин. Є сайти де і по пів години зависають і т.д. Але тут багато що залежить і від тематики і від розмірів статей. Так-що цей момент теж треба враховувати. Якщо у вас дрібні статті, то більше 30 секунд ставити не варто.

Треба просто пам’ятати, що на сервісах реклами, працюють теж просто люди і вони далеко не дурні. Ось і прикидайте приблизно по собі. Як-би ви самі поступили в тій, чи іншій ситуації. Тут тоді все стане набагато зрозуміліше.

Ну а інтервал можете ставити, як серце підкаже Конечно не з бухти-барахти, а щоб число відвідувачів розподілилося приблизно рівномірно. Адже там є і плюси з мінусами. Те-є ви можете виставити і відхилення від необхідних цифр. Особливо захоплюватися не варто, але відсотків 10 – 30 цілком нормально. Адже люди не можуть прийти до вас на сайт рівномірним потоком. Вдень людей більше, ввечері ще більше, вночі немає ні кого. Звичайно тут все залежить від тематики сайту. Деякі тільки ночами і оживають

Далі бажано поставити галочки навпроти пунктів:

  1. Реклама сайтів тільки для унікальних відвідувачів. Це я думаю і так зрозуміло.
  2. Чи не показувати сайти з близькими IP-адресами. Це теж щоб вас в накрутці не стали підозрювати. А то й справді, прийде упаковка народу з однієї IP-адреси, і як все це пояснити потім? Що натовп завербувала онлайн-кафетерій і все дружно ломанулись до вас на сайт?
  3. З проксі-серверів теж показувати не треба. Це вже щоб відсіяти таких-же накрутчиків, як і ми з вами. Адже все як можуть, так і заробляють. Хтось запускає програму через проксі і вона оре не перестаючи і т.д. Але ж програми, залізо і т.д. залишаються колишніми. Звичайно навряд-чи заметуть, але навіщо ризикувати, якщо користувачів на JetSwap.com і так море? В общем-то це дуже велика тема, адже вийти через проксі можна і під іншим браузером і т.д., але це вже .., ага, правильно, окрема історія

Навпаки інших пунктів виставляєте галочки за бажанням. Тут уже все залежить від ваших уподобань. Але якщо з’являться питання, коменти нижче, завжди відповім

Далі йде така фіговіна як Геотаргетинг. Як правило, ця фіговіна, на фіг не потрібна Це більше підходить для міських порталів та подібних сайтів. Адже є сайти чисто для області, для міста і т.д. Особливо це стосується торгівлі та їм подібних сайтів. Адже їм не потрібні клієнти в інших містах, їм потрібні клієнти в своїх містах. Є так-же різні міські форуми і т.д.

Звичайно можна вказати, щоб відвідувачі йшли тільки з певних країн, але це буде трохи неприродно. Звичайно у всіх свої цілі. Хтось під америкосів косить, хтось ще щось, для них це потрібно. І накручуючи показники з певних країн, вони піднімаються в рейтингах і т.д. А нам, простим смертним, на фіг не потрібна ця фіговіна

далі йде режим презентації. Дуже потрібна фіговіна в розкручуванні сайту Адже саме тут ви і вкажете, час показу сайту, перегляду сторінок і т.д. Тут все дуже індивідуально. Все залежить від конкретного сайту і цілей, яких треба досягти.

Режим презентації потрібен, щоб створити видимість відвідування живою людиною. Те-є, там можна задати сторінки, за якими треба зробити переходи, кліки, або ще які-небудь дії. Черга цих самих переходів і час торчанія відвідувача на сторінці. Те-є, можна налаштувати так, щоб людина прийшла на головну, через 40 секунд перейшов на іншу сторінку, через 12 секунд клікнув, через 3 хвилини перейшов на наступну і т.д. І кожен раз все це буде по різному, в залежності від виставлених вами налаштувань і допусків.

Ну а далі йде каталог JetSwap.com. Чесно кажучи особливих переваг його використання я не помітив. Але я особливо і не накручував. Спробував, вийшло, забив, все А ще далі, там вже і самі розставите галочки

Так-же на JetSwap.com є і купа інших видів реклами. В їх налаштування чого-небудь особливо складного немає, тому замовкаю на цю тему. Ну а в загальному і цілому, розкрутити, точніше накрутити показники сайту проблем не складе.

Ссылка на основную публикацию