Юзабіліті і його важливість для сайту

Поширення мережі інтернет виводить на ринок власні продукти – інтернет-сайти, якими починає обзаводитися безліч просунутих користувачів і навіть новачків. Адже особистий ресурс передбачає наявність додаткових можливостей, таких як рекламування свого продукту і його просування, можливість самореалізації та додаткового заробітку. А для кого-то інтернет стає другим домом, улюбленим місцем проведення часу і високоприбуткової роботою.

Разом з тим, при плануванні концепції свого сайту доводиться стикатися з безліччю нової інформації і незрозумілою, на першій погляд, термінології.

Сьогодні ми зупинимося на такому важливому факторі для ефективного функціонування сайту, як юзабіліті. Кожен продукт має цим фактором в нижчої або вищої міри і саме юзабіліті визначає якісний рівень вашого ресурсу, зручність його структури і привабливість для користувачів, інформативність і корисність розміщується на ньому інформації і багато іншого. Тут важливий кожен нюанс, починаючи з самої структури сайту і закінчуючи його вмістом.

Високого юзабіліті ви досягнете тоді, коли відвідуваність вашого сайту буде рости з кожним днем, ваш продукт буде продаватися набагато краще, а ранг ресурсу в пошукових ведучих буде зростати. Крім хороших смислових текстів, не нехтуйте додаванням унікальних фотографій, діаграм, картинок, які будуть допомагати користувачам краще зрозуміти інформацію та змусять їх повернутися в наступний раз. Все повинно бути максимально зручно, просто, інформативно, а місцями захоплююче і захоплююче.

Для цього проектування інтерфейсів варто довіряти фахівцям, які зможуть створити інтернет-ресурси, найбільш відповідають всім вимогам ринку: зручні у використанні, грамотні за своєю структурою, з естетичним видом і відповідно до ваших цілями. А адже чим простіше складений ваш сайт для розуміння звичайного відвідувача, чим менше від нього вимагають виконання непосильних і незрозумілих йому завдань, ніж легше він орієнтується в інформації і швидше її знаходить, тим більше шансів, що він буде повертатися до вашого ресурсу. Звертайте увагу на програми, які ви задієте на своєму ресурсі, на його технічну оснащеність.

Доцільним в цьому плані може бути юзабіліті-тестування, яке допоможе з’ясувати, наскільки сайт подобається користувачам і зручний для їх перебування на ньому, чи всі нюанси змогли врахувати розробники при його створенні. Повторювати його слід час від часу, щоб вивчати звички і поведінку нових користувачів, по ходу додаючи потрібні елементи і віднімаючи застарілі.

Ссылка на основную публикацию