iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone 0xe8000015

Помилка з кодом 0xe8000015 може з’являтися в iTunes відразу після підключення iPhone. Через це в програмі не можна провести синхронізацію даних, створити резервну копію або виконати інші дії. Повідомлення може виникати і при роботі з іншими «яблучними» пристроями.

Причини помилки 0xe8000015

Помилка айтюнс 0xe8000015 стала з’являтися після виходу глобального оновлення допоміжного програмного забезпечення Apple. Перешкоджає нормальному функціонуванню ПО і не дає синхронізувати по USB або Wi-Fi. Причини виникнення:

 • На комп’ютері встановлена ​​стара версія iTunes.
 • Програма конфліктує з іншим софтом.
 • Драйвера комп’ютера або мобільного пристрою застаріли.
 • На iPhone недостатньо вільного місця.
 • Системні файли програми були пошкоджені.
 • Збилися налаштування безпеки.

Іноді, щоб усунути проблему досить перезавантажити комп’ютер або айфон. Якщо після цього помилка підключення до айтюнс все одно з’являється, то спробуйте скористатися одним з описаних нижче способів.

оновлення iTunes

Нормальна робота програми гарантується тільки в разі використання останньої версії iTunes. Якщо автоматична перевірка наявності оновлень була відключена, то з’єднатися з комп’ютером не вдасться. В такому випадку зробіть наступне:

 1. MAC OS X. На комп’ютері запустіть офіційний магазин додатків App Store. У верхній частині вікна знайдіть і натисніть кнопку «Оновлення». З’явиться список доступних додатків. Якщо в ньому є оновлення для операційної системи або програми айтюнс, то клікніть по рядку і виберіть «Встановити».
 2. Вимкніть від комп’ютера інші USB девайси (телефони, плеєри) і запустіть iTunes. На панелі інструментів натисніть кнопку «Довідка» і в випадаючому списку виберіть «Перевірити наявність оновлень». Якщо для ПК доступна нова версія програми, то скачайте її і дочекайтеся закінчення операції.

Для завантаження оновлень потрібно підключення до мережі Інтернет. Якщо такої можливості немає, то повністю переустановите iTunes за допомогою іншого пристрою. Для цього видаліть програму з комп’ютера і скопіюйте на нього «свіжу» версію дистрибутива. Вона доступна для безкоштовного завантаження з офіційного сайту Apple.

Видалення папки Lockdown

За з’єднання смартфона з комп’ютером відповідає папка Lockdown. Якщо файли, що зберігаються в ній, пошкоджені, то при синхронізації пристрою може з’являтися повідомлення про те, що айтюнс не вдалося підключитися до цього айфону. Тоді спробуйте зробити наступне:

 1. Переконайтеся, що iPhone відключений від комп’ютера і закрийте iTunes.
 2. Запустіть диспетчер задач через трей або одночасно натисніть на клавіатурі клавіші «Ctrl» + «Shift» + «Esc».
 3. Перейдіть на вкладку «Процеси» і вилучили всі завдання, пов’язані з мобільним девайсом Apple і iTunes (iTunesHelp.exe, AppleMbileDveice.exe і інші).
 4. Запустіть системну утиліту «Виконати» (через меню «Пуск» або комбінацією клавіш «Windows» + «R»).
 5. Впишіть команду% AllUsersProfile% і натисніть «Ок». Відкриється системна папка ProgramData.
 6. Відкрийте каталог з назвою Apple. Натисніть на папку Lockdown і повністю видалити її за пристрою.

Після цього перезавантажте комп’ютер і встановіть з’єднання з iTunes. Якщо айфон все одно видає помилку, то спробуйте скористатися іншим способом для її усунення.

Запуск в режимі відновлення

Якщо помилка 0xe8000015 з’являється в iTunes при заблокованому телефоні, то швидше за все проблема в несправному прошивці айфона. Тоді необхідно встановити нову версію iOs:

 1. Скористайтеся іншим комп’ютером і запустіть на ньому iTunes.
 2. Вимкніть айфон. Одночасно утримуючи кнопку «Додому» підключіть його за допомогою USB кабелю до PC Windows або Mac.
 3. Дочекайтеся, коли на екрані відобразиться іконка iTunes.
 4. У програмі з’явиться повідомлення, де буде сказано, що системні файли смартфона пошкоджені. Натисніть «Оновити», щоб спробувати їх відновити.
 5. Дочекайтеся закінчення операції і від’єднайте iPhone від комп’ютера. Запустіть смартфон утримуючи кнопку «Додому» і «Харчування».
 6. На екрані з’явиться фірмовий логотип Apple. Це означає, що пристрій успішно оновило прошивку.

Після цього айфон включиться і почне працювати, а при синхронізації з iTunes більше не виникатиме проблем. Спосіб підходить для вирішення інших системних помилок і допомагає, якщо потрібно розблокувати пристрій.

Видалення непотрібних файлів

Якщо на iPhone занадто мало вільного місця, то при підключенні до айтюнс може з’являтися повідомлення про помилку з кодом 0xe8000015. Якщо сам пристрій працює, тоді:

 1. Відкрийте меню «Налаштування» і перейдіть в блок «Основні». Тут знайдіть рядок «Сховище iPhone» (в залежності від версії iOs назви можуть відрізнятися).
 2. З’явиться докладний список встановлених на iPhone додатків, статистика використання пам’яті іншими файлами, документами.
 3. Виберіть програму, яку хочете стерти і у вікні, натисніть кнопку «Видалити».
 4. При необхідності деінсталюйте інші додатки, файли.

Після цього обсяг вільного місця збільшиться. Для економії простору, щоб виконувати мультимедійні дані і документи в хмарних сховищах.

інші рекомендації

Якщо в iTunes з’являється повідомлення про те, що сталася помилка 0xe8000015, то швидше за все програмі не вдається з’єднатися з айфоном. Якщо описані вище способи не допомагають усунути проблему, то:

 1. Оновлення прошивку смартфона. Для цього переконайтеся, що айфон підключений до мережі Інтернет. Після цього перейдіть в меню «Налаштування» і в основних параметрах виберіть пункт «Оновлення ПЗ».
 2. Якщо повідомлення про помилку починає з’являтися через якийсь час, то швидше за все комп’ютер заражений шкідливим програмним забезпеченням. Встановіть антивірусний софт і проведіть повне сканування системи.
 3. Запустіть програму від імені адміністратора. Для цього клікніть по ярлику айтюнс правою кнопкою миші і в випадаючому списку виберіть відповідний пункт.
 4. Для з’єднання пристрою з комп’ютером використовуйте тільки оригінальний USB кабель. Якщо на екрані з’являється невідома помилка або айфон взагалі не підключається (не виявляється), то спробуйте використовувати інші USB гнізда.
 5. Переконайтеся, що на комп’ютері обрано правильний часовий пояс. Для цього перевірте налаштування дати і часу. Аналогічні дії зробіть і на айфоне. Найкраще налаштувати автоматичну синхронізацію часу через Інтернет або мобільної мережі оператора.
 6. На комп’ютері поновіть драйвера для айфона. Зробити це можна через «Диспетчер пристроїв». Для цього в списку «Контролери USB» виберіть «Apple Mobile Device USB Driver» і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню знайдіть і натисніть «Оновити драйвер» і «Оновити конфігурацію устаткування». Або завантажте актуальний драйвер з офіційного сайту Apple.

Описані вище рекомендації допоможуть виправити і інші проблеми з айфоном, коли неможливо синхронізуватися з iTunes або Apple ID.

Найчастіше для усунення помилки з кодом 0xe8000015 досить оновити програмне забезпечення або встановити останню версію драйверів для iPhone. У деяких випадках може знадобитися звільнити на пристрої вільне місце або завантажити останню версію iOs.

Ссылка на основную публикацию