Itools не бачить iphone, ipad, itunes: причини і вирішення проблеми

Якщо iTools не бачить ваш iPhone, iPad, iTunes, то причиною неполадки може бути як використання застарілих версій програмного забезпечення, так і апаратні проблеми на кшталт пошкодження кабелю. Так чи інакше, усунути помилку можна самостійно.

застаріле ПО

Щоб iTools працював, на комп’ютері повинен бути встановлений iTunes. Незважаючи на те, що iTools вважається більш функціональним аналогом iTunes, повноцінної таку заміну назвати не можна: без «рідного» додатка нічого працювати не буде.

Якщо на комп’ютері немає програми iTunes, необхідно її встановити, скачавши інсталяційний файл з сайту Apple. Крім того, iTunes і iTools повинні бути актуальними, тобто потрібно регулярно оновлювати їх. Щоб перевірити наявність оновлень для iTunes:

 1. Запустіть програму, натисніть Ctrl + B, щоб відобразити системне меню.
 2. Розкрийте меню «Довідка» і перейдіть в розділ «Оновлення». 

  перевірка версії айтюнс

Програма почне шукати модифікації, і якщо такі виявляться на серверах Apple, запропонує їх встановити. Якщо на комп’ютері вже інстальована остання версія, то ви побачите таке повідомлення:

Проблема може виникнути і при використанні застарілої версії iTools. На відміну від iTunes, перевірити наявність оновлень в інтерфейсі програми можна, тому доведеться йти іншим шляхом – деінсталювати додаток і завантажити останню версію з сайту розробника.

 1. Відкрийте панель управління, зайдіть в розділ «Видалення програм».
 2. Знайдіть і деінсталюйте iTools, виконавши вказівки майстра видалення.

Після завершення процедури деінсталяції перейдіть на сайт розробника iTools і скачайте останню версію програми на англійській мові. Запустіть завантажений дистрибутив і проведіть установку програми.

Не встановлено довіру

При першому підключення iPhone / iPad до комп’ютера необхідно встановити довіру – без нього ні iTunes, ні iTools не побачить пристрій.

 1. Підключіть iPhone або iPad до комп’ютера.
 2. Розблокуйте мобільний пристрій.
 3. У вікні «Довіряти цьому комп’ютеру?» Виберіть варіант «Довіряти».

Якщо ви вибрали на iPhone або iPad «Довіряти», але iTunes або iTools все одно не бачить пристрій, виконайте наступні дії:

 1. Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію iTunes і iTools.
 2. Відключіть і знову підключіть iPhone / iPad.
 3. Перезавантажте iPhone / iPad і комп’ютер.
 4. Скиньте налаштування довіри.

Щоб скинути налаштування довіри, відкрийте на iPhone або iPad настройки, перейдіть в розділ «Основні» і виберіть пункт «Скидання». Скиньте геонастроек.

Після скидання геонастроек підключіть iPhone / iPad до комп’ютера і встановіть довіру заново. Переконайтеся, що iTunes бачить пристрій. Якщо все нормально, то і в iTools мобільний апарат визначиться.

джейлбрейк пристрої

Якщо для отримання додаткових можливостей ви провели процедуру злому iOS (jailbreak), то це теж може стати причиною проблем з визначенням iPhone / iPad при підключенні до iTools. Щоб прибрати джейлбрейк, використовуйте утиліту Cydia Impactor зі сховищ BigBoss.

 1. Створіть резервну копію, так як вся особиста інформація буде видалена з телефону.
 2. Запустіть на iPhone / iPad утиліту Cydia Impactor.
 3. Натисніть на пункт «delete all data and unjailbreak device». 
 4. Підтвердіть видалення всіх даних, натиснувши «Delete all».

На екрані iPhone / iPad з’явиться командний рядок, в якій будуть виконувати дії з видалення джейлбрейка. Нічого більше не натискайте, почекайте хвилин 10, поки процедура не завершиться. Потім підключіть iPhone / iPad до комп’ютера і переконайтеся, що iTools бачить пристрій.

Проблеми з кабелем

iPhone і iPad може не визначитися в iTools через використання неоригінальних або пошкодженого кабелю. Найпростіший спосіб перевірити це – підключити мобільний пристрій через робочий оригінальний кабель. Якщо апарат визначиться в програмі, то просто позбутися від зіпсованого дроти.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию