Iphone 8 apple: фото, чутки і характеристики

Перед виходом чергової моделі айфона користувачі, обзорщікі і експерти починають поширювати велику кількість чуток про зовнішній вигляд і функціональності пристрою. Новий Apple iPhone 8 не став винятком: поки фанати «яблука» ворожать, яка у телефону буде камера і чи зміниться дизайн, в інтернеті в з’являються нові шпигунські фотографії і різна інсайдерська інформація.

Дизайн і екран

Офіційна презентація Apple відбудеться тільки в середині вересня 2017 року, тому про зовнішній вигляд пристрою залишається тільки здогадуватися. Частіше за інших обговорюється слух про те, що кнопка «Додому» буде вбудована в дисплей, а нижня рамка стане зовсім вузькою.

Такі фотографії фронтальній панелі стали поширюватися по мережі на початку липня. Автор стверджує, що працює інспектором з безпеки в судноплавної компанії і останнім часом бачить величезну кількість літаків з дисплейними рамками.

За іншими даними, пропадуть бічні рамки, а кнопка «Додому» буде виглядати так само, як на iPhone 7. З чуток, Apple збирається використовувати OLED-панелі, головним постачальником є ​​Samsung. Чи захоче корейська корпорація поділитися з конкурентом технологією, яка стала фішкою нових флагманів Samsung, – велике питання.

функціональність

Багатьох користувачів цікавить не тільки зовнішній вигляд пристрою, але і характеристики «заліза». Очікування такі:

  • 4-ядерний процесор A12, виконаний по 10-нанометровому техпроцесу, співпроцесор обробки рухів M12 і 6-ядерний графічний процесор PowerVR.
  • 4 ГБ LPDDR4 ОЗУ.
  • Постійна пам’ять – 32 Гб в мінімальній комплектації, 128 Гб в середній, 256 Гб в максимальній.

Є чутки і про додавання нових функцій, які замінять вже звичні фішки. Одне з найбільш очікуваних подій – відмова від сканера відбитків TouchID на користь технології розпізнавання осіб.

Розблокування відбувається за кілька сотень мілісекунд, навіть якщо смартфон лежить на столі, а не підноситься близько до обличчя. Поки технологія знаходиться в стадії тестування, так як Apple хоче зробити її максимально безпечною. Подібна функція вперше з’явилася на Galaxy 8, однак назвати її надійної було не можна: смартфон вдається розблокувати по роздрукованої фотографії власника. Рішення Apple має бути більш безпечним завдяки 3D-можливостям камери.

камери

В кожному наступному поколінні камера поліпшується, і немає ніяких підстав думати, що у випадку з iPhone 8 ситуація зміниться. Інше питання, що у iPhone 7 було помітне нововведення – подвійна камера, що забезпечує глибину і розмиття.

Щороку пропонувати нові фішки важко, тому, швидше за все, на iPhone 8 ми побачимо удосконалення існуючого рішення. Це може бути:

  • Збільшення оптичного зуму.
  • Поліпшення якості знімків.
  • Більш якісне розмиття.

Ходять чутки, що камера нового айфона буде заточена для роботи з технологіями доповненої реальності, а дозвіл буде збільшено до 20 мегапікселів. Завдяки другій камері з’явиться покращений оптичний зум, який дозволить наближати картинку в 5 разів без втрати якості при зйомці.

Автономна робота

iPhone кожного нового покоління отримує акумулятор ємністю на 100 мАг більше попередника. Виходячи з цієї логіки, можна припустити, що у iPhone 8 буде батарея на 2100 мАч, а у плюсовій моделі – на 3100 мАг.

Можливо також поява довгоочікуваної бездротової зарядки. Інші виробники вже впровадили цю фішку, а Apple поки залишається в стороні. В першу чергу, через матеріалу корпусу: алюміній не пропускає потрібні хвилі. Якщо корпус iPhone 8 буде зроблений зі скла або кераміки, то можна чекати і бездротову зарядку.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию