iOS на Андроїд. Чи можна поставити і чи буде працювати?

Як би це не було дивно, але користувачі Android часто бажають поставити на свій смартфон оболонку від Ios на Андроїд. Причини можуть бути різні: незвичний після переходу на нову платформу інтерфейс, бажання протестувати додатки від Apple або проста цікавість. Зробити це не складно за визначенням – адже Android досить відкрите середовище для розробника, однак варто розділити подібний «перехід» на Ios на два кардинально різняться підходу.

Варіант перший – зовнішня схожість. лаунчер

Цей варіант пропонує не повноцінну зміну системи смартфона, а лише зміна зовнішнього вигляду – система буде виглядати так, ніби ви користуєтеся пристроєм Apple, проте функціонуватиме вона на базі Google. Варіант відмінно підходить для тих, хто перейшов з Ios на андроїд і не може звикнути до нового інтерфейсу.

Для цього вам достатньо завантажити один з безлічі популярних лаунчер, що є в Google Play. У пошуковій рядку магазину введіть щось типу «Ios Launcher», після чого вибирайте найбільш підходящий вам за ціною та зовнішнім виглядом. Від себе напишемо лише 5 найпопулярніших лаунчер подібної тематики (завантажуємо по посиланнях):

  1. OneLauncher ();
  2. Ilauncher ();
  3. Espier Launcher;
  4. Launcher for iphone 7 ();
  5. OS10 Launcher ().

Зверніть увагу на те, що подібні лаунчер видозмінюються разом зі змінами дизайну самої IOS, так що часто може виявитися так, що назва програми буде змінюватися разом з виходом нових систем. Це актуальна інформація, тому що 11 версії IOS на Android поки немає – тут варто трохи почекати.

Варіант другий – встановлюємо емулятор Ios на Android

Відразу зауважимо, що подібна процедура небезпечна і здатна перетворити ваш смартфон в «цеглина», так що рекомендуємо проводити описані надалі маніпуляції тільки добре розбирається в справі людям.

Зробити з «андроїда» так званий «Хакінтош» не складно – для цього варто лише скачати спеціальний софт і зробити нехитрі маніпуляції. Будьте пильні – офіційно такого софта не існує, так що APK файли від сторонніх виробників ви завантажуєте на свій страх і ризик.

Особисто ми рекомендуємо для подібного переходу програму MultiRom Manager, яка зможе поєднати в смартфоні як би дві системи відразу. Її ми завантажуємо на спеціалізованих ресурсах. Важливо – перед цим звіртеся, чи можлива прошивка на ваше конкретне пристрій, а також заздалегідь прочитайте інструкцію нижче.

А тепер – коротка інструкція того, як поставити IOS:

  1. Виробляємо повний скидання налаштувань свого телефону. «Настройки» -> «відновлення і скидання» -> «скинути налаштування свого телефону»;
  2. Завантажуємо прошивку на SD карту! Без SD карти можливості «прошити» смартфон не буде;
  3. Через програму MultiRom Manager входимо в Recovery-режим і робимо «Factory Reset» – таку собі повне перезавантаження в інженерному режимі, під час якої з SD карти встановиться IOS;
  4. Запускається установка IOS, по її закінченні знову здійснюємо Factory Reset;
  5. Чекаємо включення смартфона. Зазвичай перше включення займає 10-15 хвилин, а іноді і більше. У разі, якщо смартфон не включився – через MultiRom Manager здійснюємо відкат до Android.

Усе! Тепер ми можемо використовувати Ios на своєму android-смартфоні.

Ссылка на основную публикацию