Інтернет захист безкоштовно, перевірені програми

Як захистити комп’ютер від мережевих погроз? Питання досить поширений, і рад може бути стільки, скільки людей на світі. Дійсно, способів і програм для захисту комп’ютера від вірусів і хакерських атак дуже багато. На нашому блозі, також можна знайти трохи корисної інформації. Наприклад – тут, можна дізнатися основні правила поведінки в інтернеті, а тут можна підібрати одне з популярних антивірусних рішень для комп’ютера.

У даній же замітці, ми наведемо дві кращі програми, які є зручними «важелями» управління вбудованим брандмауером Windows (мережевий екран). Представлені програми хороші тим, що займають небагато місця, не вимагають значних комп’ютерних ресурсів, і дозволяють більш точно керувати вбудований брандмауер.

Програми перевірені на Windows 7. Працездатність і ефективність екранів перевірена спеціальною програмою.

Firewall Tester

Інтернет захист безкоштовно, спеціальні програми

Privatefirewall – забезпечує проактивний захист для мережевих з’єднань. До складу додатка входять – мережевий екран, менеджер портів, фільтр посилань, процесів і програм.

Основні можливості:

  • Фільтр пакетів;
  • Контроль мережевої активності додатків;
  • Регулювання рівня безпеки для мережевих підключень;
  • Моніторинг системних процесів і виявлення небезпечних;
  • Захист електронної пошти.

Якісний фаєрвол, з величезними можливостями і тонким налаштуванням. Тест утилітою Firewall Tester програма провалила, але якщо заборонити мережеве з’єднання в налаштуваннях, то блокування спрацьовує.

Windows Firewall Control – дозволяє управляти найбільш часто використовуваними опціями вбудованого брандмауера операційних систем Windows. Після установки користувачеві доступно управління параметрами вбудованого мережевого екрану – дозволити / заборонити вихід в інтернет, настройка правил, перегляд мережевої активності.

Після установки, необхідно вибрати режим захисту Medium Filtering. Даний режим блокує всі з’єднання, що запобігає проникненню вірусів на ваш комп’ютер. Щоб дозволити певного додатка використання мережі, необхідно клацнути правою кнопкою миші на значку програми в системному треї, і перейти Rules Panel – Manage Rules. У вікні з’явиться список всіх додатків, які намагалися відкрити мережеве з’єднання. Виберіть додаток, якому можна дозволити доступ до мережі, потім натисніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть «Allow this program».

Дана утиліта з успіхом пройшла тест Firewall Tester.

 

. Скачайте його і помістіть в папку з програмою, після перезавантаження програма буде з російським інтерфейсом.

Подібних програм існує не мало, в ході тестів і написання статті були перевірені такі програми як Xvirus Personal Firewall, Firewall App Blocker, SterJo NetStalker, Windows Firewall Notifier. Програми виявилися малоефективними, деякі просто не запустилися, а SterJo NetStalker взагалі запаскудили систему різними рекламними програмами і надбудовами для браузера.

На закінчення

В цілому, один з перевірених мережевих екранів, цілком впорається із захистом від мережевих погроз. У парі з будь-яким антивірусом (платним або безкоштовним) ваша система отримає посилений захист від вірусів, хакерських атак і інших шкідливих дій проти вашого комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию