Інтернет троль змусив користувачів свердлити свої iPhone

Чому відмовилися від мініджек в iPhone 7

Як відомо, в останній випущеної версії сьомого iPhone немає звичного всім мініджек в 3,5 мм. Телефон поставляється із спеціальним перехідником, який можна використовувати зі стандартними навушниками або використовувати бездротові навушники AirPod, ціна на які задоволена висока – 125 $.

Таке рішення розробників Apple викликало бурхливі обговорення в інтернет-спільнотах. Але причиною подібних змін стала необхідність розмістити вібромотор Taptic Engine, покликаний відповідати за роботу домашньої кнопки (в останньої моделі фізичну кнопку Home замінили сенсором, на відміну від минулих поколінь) а також за відгук при використанні екрану. Крім цього, іншу частину простору займає вставка з пластику, яка повинна підвищити стійкість iPhone до вологи.

Куди сховали традиційний роз’єм

Факт відсутності отвори для навушників, породив безліч юморних відеороликів. Так, каліфорнійський блогер Тарас Максимук (українського походження) вирішив дати раду, як не витрачається на придбання дорогих навушників для iPhone 7 і залив відео на відомий відеохостинг youtube. Де розповів, як розкрити роз’єм для аудіо штекера в iPhone 7, нібито захований компанією Apple. З 15 млн подивилися це відео, знайшлося кілька сотень людей, які повірили блогеру, і просвердлити свої телефони з цілком очікуваним результатом. Незабаром відео почало набирати велику кількість негативних коментарів і лайків. Випробували такий лайфхак людей, не збентежило навіть наявність в каналі TechRax таких роликів, як: «Як зарядити Айфон в мікрохвильовці», «Чи протримається Айфон 5 хвилин в рідкому азоті», де Тарас голими руками дістає з «рідкого азоту» девайс і показує його працездатність на камеру. А деякий час назад він обіцяв, що установка ios 7 здатна зробити Айфон 5 водонепроникним.

При такої «модернізації» телефону вся відповідальність за результат лягає на експериментаторів, тому як дані випадки не є гарантійними, відповідно необхідно проводити ремонт айфонів за свій рахунок. Варто відзначити, що більшість постраждалих від цього відео-приколу, жителі Європейських держав та Сполучених Штатів. Т

ак що не варто вірити всім порадам, що роздають в мережі, інакше є ризик стати жертвою таких інтернет тролів. Але як показує практика завжди знайдуться недалекі бажаючі, які не навчаються ні на чужих, ні навіть на своїх помилках, і готові вдосконалити свій гаджет будь-яким нестандартним шляхом.

Ссылка на основную публикацию