Інструкція, як зареєструватися в Фейсбук (Facebook) безкоштовно

Ми використовуємо соцмережа щоб спілкуватися, для пошуку роботи, замість традиційних ЗМІ. Але для використання всіх можливостей, необхідно зареєструватися в Фейсбук (Facebook). Розглянемо докладно як це зробити.

Для чого користуватися

Facebook – соціальна мережа з 2.5 мільярдів користувачів. Не дивно що її використовують для ведення бізнесу та спілкування. Що надає унікальності Facebook? Можливість ділитися повідомленнями з друзями. Завдяки зростаючій популярності інші сервіси інтегруються в цю соцмережу. Для реєстрації достатньо мати в ній аккаунт.

Як зареєструватися в Фейсбук (Facebook) безкоштовно

Якщо у вас просять гроші – ви потрапили на шахраїв. Перевірте правильність введення адреси.

У вас повинен бути поштову скриньку, щоб активувати обліковий запис. Краще використовувати Gmail від Google.

Як це зробити, скорочена інструкція

Щоб зареєструватися в Фейсбук (Facebook) прямо зараз виконайте 4 дії:

  1. Перейдіть на офіційний сайт facebook.com;
  2. Заповніть спеціальну форму реєстрації;
  3. Додайте контактні дані;
  4. Підтвердити реєстрацію.

Як зареєструватися в Фейсбук (Facebook) безкоштовно російською

Щоб зареєструватися в Фейсбук (Facebook) безкоштовно, переходимо на офіційний сайт за адресою: facebook.com. Заповнюємо реєстраційну форму.

Прописуйте реальні дані. Це підвищить популярність. Нікому не подобаються фейковие сторінки.

Це відноситься до Імені, Прізвища. Вкажіть реальну робочу адресу пошти, щоб адміністрація могла надіслати лист з підтвердженням реєстрації. Ще він стане в нагоді для пошуку друзів і колег по роботі і бізнесу. Придумайте пароль. Створіть його унікальним. Це захистить аккаунт від зловмисників. Він не повинен збігатися з паролем використовуваним на інших сайтах. Як це зробити читайте в статті: «Генератор паролів». Вам запропонують заповнити профіль. Вкажіть: місто, школу, місце роботи, знайомих і колег. Це можна зробити потім, натиснувши на кнопку «Пропустити».

Ми розглянули, як зареєструватися в Фейсбук (Facebook) з комп’ютера. Реєстрація на смартфоні або планшеті не відрізняється від описаної. Прописуєте контактну інформацію, далі на email прийде лист з активационной посиланням.

Залишилося зробити кілька кроків для настройки аккаунта. Під аватаром зліва знаходиться форма. Пропишіть туди інформацію про вас. Коротко напишіть відповіді на питання: де працюєте, посаду, школа, університет.

Введену інформацію, якщо що – то написали не так, треба редагувати в будь-який час.

Завантажте фото з ПК або зробіть за допомогою веб-камери. Це потрібно щоб швидше знайти друзів. Інші люди побачать, що ви реальна людина. Так до вас буде більше довіри.

Заключний етап реєстрації

Підтвердіть реєстрацію, клікнувши на посилання.

Буде запропоновано вказати номер мобільного телефону. Рекомендую це зробити. Його ви будете використовувати для відновлення доступу до аккаунту. На телефон прийде лист з кодом.

важлива рекомендація

Чи не кожен захоче, щоб телефонний номер був доступний для всіх. Як його приховати? Переходимо в налаштування профілю. Знаходимо розділ «Контактна інформація». Відзначаємо «Тільки Я».

Як зареєструватися в Фейсбук (Factbook) без номера телефону

Виявляється, це можливо. Не можна зареєструватися без адреси пошти. Вона необхідна, щоб відновити пароль, якщо ви його забули. Для реєстрації без номера телефону виконуємо описані вище дії, тільки замість телефонного номера прописуємо пошту.

висновок

Зареєструватися в Facebook не складно, тільки будьте уважні. Використовуйте всі можливості сервісу. Знаходьте друзів та колег по бізнесу. Рекомендую, у кого немає аккаунта, зареєструватися в Фейсбук (Facebook) безкоштовно зараз.

Ссылка на основную публикацию