Інструкція, як заблокувати контакт в Viber на комп’ютері

Розробники сучасних месенджерів розширюють можливості спілкування між користувачами. Це приносить не тільки користь, але і неприємності, пов’язані з нав’язливими повідомленнями від інших людей і інтернет-сервісів. Не виняток і Viber. Як вирішити таку проблему? Розглянемо, як заблокувати контакт в Viber на комп’ютері.

Як це працює

При блокуванні відправлення повідомлень і дзвінки цього абонента стануть неможливими. Заблокований абонент буде бачити ваш статус і дані профілю. Чи залишиться доступним додавання в групу. У груповому чаті можна подивитися його повідомлення. При розблокуванні, відновиться можливість дзвінків, але файли, отримані до блокування, будуть втрачені.

Як заблокувати контакт в Viber

Мессенджер надає можливість блокування будь-якого користувача, навіть якщо він відсутній в списку друзів. Розглянемо, як відбувається додавання в «чорний список».

Як заблокувати контакт в Виберіть (Viber) спам повідомлень

Нав’язливі повідомлення сильно набридають. Що робити? Відкрийте повідомлення. Мессенджер напише, що цю людину немає в контактах. Трохи нижче натисніть кнопку «Заблокувати».

Як заблокувати контакт в чаті

Знайдіть користувача. Натисніть кнопку (три вертикальні крапки). далі: У наступному вікні, внизу з’явиться кнопка «Блокувати». Після її натискання вона змінить назву на «Розблокувати». Це означає що контакт заблокований.

Як заблокувати в Контактах

Виберіть абонента.

Напроти контакту повинен бути присутнім значок «Viber»

Відкриється сторінка. Справа вгорі натисніть кнопку (три точки). Відкриється меню, де виберіть відповідну опцію.

Блокування контакту в Viber на комп’ютері

Розробники месенджера створили версію для спілкування з абонентами за допомогою ПК. Її особливість – синхронізація контактів ПК і телефону.

особливості роботи

Версія месенджера для ПК ідентична зі встановленою на телефоні, але є кілька відмінностей:

  1. Щоб встановити програму на ПК можлива при наявності його на смартфоні;
  1. Управління настройками відбувається тільки на телефоні;
  2. Блокування відбувається в розділі “Конфіденційність”.

як заблокувати

Виберіть в розділі “Конфіденційність” такий параметр: Відкриється вікно, що представляє «чорного списку» абонентів. Для блокування використовуйте відповідну опцію внизу: Виберіть контакт або пропишіть вручну. Натисніть «Готово». Список номерів поповнюється автоматично. Тепер питання як заблокувати контакт в Viber на ПК виникати не буде.

висновок

Ми розглянули, як заблокувати контакту в Виберіть (Viber). Використовуйте рекомендації, описані вище щоб захистити себе він не потрібної інформації, що надсилається іншими учасниками.

Ссылка на основную публикацию