Інструкція як відключити автообновление сторінок в хром (Chrome)

Chrome автоматично перезавантажує відкриті вкладки, при поверненні до них через деякий час. Доводиться чекати поки дані оновляться. А якщо їх відкрито п’ять або десять? Це дратує. Що робити? Розглянемо, як відключити автообновление сторінок в хром (Chrome).

А чи потрібно це

Автопоновлення використовується щоб отримувати свіжу інформацію на сайті. Актуально для новинних порталів, в яких за 5-10 хвилин додається нова інформація. Для сайтів, які оновлюються так часто така можливість заважає. Наприклад, ви заповнюєте форму або переглядаєте фільм онлайн. Довелося відволіктися, а прописують дані оновилися. З іншого боку, автообновление допомагає раціонально використовувати пам’ять ПК. Після відключення споживання оглядачем системних ресурсів збільшиться, що призведе до уповільнення роботи.

Як працює

У браузері встановлена ​​функція управління ОЗУ. Неактивна сторінка займає пам’ять. Тому продуктивність ОС зменшується. Щоб цього не відбувалося, використовується функція закриття неактивній сторінки. При повторному переході на вкладку відбувається оновлення. Якщо кеш браузера містить важливі дані, вони оновляться. А якщо відбувається робота в онлайн редакторі, і довелося перейти на одному сторінку, а інформацію не берегли. Доведеться все переробляти. Така особливість зменшить швидкодію у користувачів з повільним інтернет з’єднанням, які відкрили 5-8 вкладок одночасно. Розглянемо як відключити оновлення вкладок Chrome. Для цього розробники додали приховані (експериментальні) настройки.

Як відключити автоматичне оновлення сторінки Chrome

Деактивуйте три параметра. У браузері прописуємо наступне: Оглядач перестане автоматично оновлювати сторінки. Якщо відключення даної настройки недостатньо, деактивуйте параметр, який відповідає за перезавантаження, що відбувається при підключенні до мережі сторінок, які не завантажувалися автономно. Вимкніть перезавантаження видимих ​​вкладок. Сторінки, які не завантажуються, при відключеному браузері, будуть автоматично перезавантажуватися, якщо сторінка видно. Активуйте портативну блокування і видалення.

висновок

Ми розглянули, як відключити оновлення сторінок Хром (Chrome). Перевіряйте стабільність роботи оглядача після кожного відключення функції. Якщо Chome стане працювати нестабільно – поверніть настройки в початкові. Функція перезавантаження експериментальна. Тому розробники в наступних оновленнях можуть її деактивувати, якщо вважатимуть це за необхідне.

Ссылка на основную публикацию